صفحه 27 از 165 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 1643

موضوع: گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت از ایروان در سال 2012

یادم رفت بگم طرف با من فارسی حرف زد حتی من داشتم شماره هارو انگلیسی می گفتم گفت فارسی بگو. ولی دوستم قبل از من زنگیده بود انگلیسی حرف زده بود

نقل قول نوشته اصلی توسط andromeda1_n نمایش پست ها
    جواب سوال اولتون توی پست اول همین تاپیک هست. موقعی که ایمیل از طرف سفارت دریافت کردید مبنی بر تایید شدن درخواست وقت، و زنگ زدید به شماره ای که بهتون میدن اونجا اطلاعات کردیت کارد یا ویزا کارد ازتون میگیره و پین کد خریداری میشه.
    ارمنستان فقط وقت اضطراری میده به ایرانی ها اون هم فقط با ایمیل، طبق گفته ی وبسایت خود سفارت البته
    ممنون از جواب. پس یعنی اگه وقت اضطراری نخوایم، مثلا برای عشق آباد که از طریق سایت وقت میده، پین و ۲۰ دلار لازم نیس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mojgan_az نمایش پست ها
    بچه ها من الان زنگ زدم برای 15 جون بهم وقت داد. من 25 می ایمیل زده بودم. نگران نباشید کلی وقت داشت. 11-15-18-21تا 25 جون و 2 جولای فکر کنم کل وقت های معمولیشون رو به دانشجوها تخصیص دادند. استرسم زیاد شد. احساس می کنم خیلی کم وقت دارم ولی خوبیش اینه که اگه خدایی نکرده ریجکت شدم شاید بتونم دوباره از یه جا وقت بگیرم.

قبل اینکه زنگ بزنید حتما Application ID فرم DS160 رو تهیه کنید. لازم نیست فرم رو سابمیت کرده باشید ولی می تونید save کنید و بعدا دوباره برید با Application ID تون ادیت کنید اطلاعاتتون رو.
    انشالا به همتون زود وقت بدند و همچنین ویزا
    تبریک میگم بهتون.
    استرس برای چی؟ باید خوشحال باشید. مگه میخواید چی کار کنید که وقت ندارید؟!
    میرید اونجا به چندتا سؤال هم جواب میدید و ایشالا به راحتی ویزاتون رو میگیرید.
    این که داره کارا به راحتی و به زودی انجام میشه رو به فال نیک بگیرید و اصلا استرس به خودتون راه ندید.

Member
    رشته و دانشگاه
    فردوسی مشهد- برق قدرت ... University of North Carolina at Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط Neko نمایش پست ها
    ممنون از جواب. پس یعنی اگه وقت اضطراری نخوایم، مثلا برای عشق آباد که از طریق سایت وقت میده، پین و ۲۰ دلار لازم نیس؟
    نه. این داستان مال ترکیه و ارمنستانه.

Member andromeda1_n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط mojgan_az نمایش پست ها
    بچه ها من الان زنگ زدم برای 15 جون بهم وقت داد. من 25 می ایمیل زده بودم. نگران نباشید کلی وقت داشت. 11-15-18-21تا 25 جون و 2 جولای فکر کنم کل وقت های معمولیشون رو به دانشجوها تخصیص دادند. استرسم زیاد شد. احساس می کنم خیلی کم وقت دارم ولی خوبیش اینه که اگه خدایی نکرده ریجکت شدم شاید بتونم دوباره از یه جا وقت بگیرم.

قبل اینکه زنگ بزنید حتما Application ID فرم DS160 رو تهیه کنید. لازم نیست فرم رو سابمیت کرده باشید ولی می تونید save کنید و بعدا دوباره برید با Application ID تون ادیت کنید اطلاعاتتون رو.
    انشالا به همتون زود وقت بدند و همچنین ویزا
    بچه ها منم تاکید کرده بودم باید 9آگوست اونجا باشم ولی بمن 25 جولای داد!!!صبح البته. حالا بنظرتون ایمیل بزنم بگم بهشون؟
    با امواج زندگی همراه شو حتی اگر تو را به عمق دریا ببرند، آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی...مرده است!

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

بچه ها منم تاکید کرده بودم باید 9آگوست اونجا باشم ولی بمن 25 جولای داد!!!صبح البته. حالا بنظرتون ایمیل بزنم بگم بهشون؟
    ببین تا اونجا که من از طرز کار آنکارا ( انگاری این ارمنستان فرایند وقت گیریش با آنکارا شبیه) یادمه میشد زنگ زد و وقت رو عوض کرد به روزی که نزدیکتره اگه وقت باشه ( البته شاید دوباره باید پین بخری)

رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط mpanvari نمایش پست ها
    ببین تا اونجا که من از طرز کار آنکارا ( انگاری این ارمنستان فرایند وقت گیریش با آنکارا شبیه) یادمه میشد زنگ زد و وقت رو عوض کرد به روزی که نزدیکتره اگه وقت باشه ( البته شاید دوباره باید پین بخری)
    پس باید دوباره زنگ بزنم؟ ایمیل جواب نمیده؟ من نمیدونم چرا بمن گفت 25 جولای زودتر وقت ندارم! عجب شانسی دارم. مشکلی نیست حاضرم دوباره پین بخرم.
    ممنون
    با امواج زندگی همراه شو حتی اگر تو را به عمق دریا ببرند، آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی...مرده است!

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

آره اگه دوس داری دوباره زنگ بزن.شانسی نیست اینا انگار چند تا وقت باز میکنن یا وقت بیشتری میزارن واسه ایرانیا مثلا یا اینکه کسی کنسل کرده و یا ...

پس باید دوباره زنگ بزنم؟ ایمیل جواب نمیده؟ من نمیدونم چرا بمن گفت 25 جولای زودتر وقت ندارم! عجب شانسی دارم. مشکلی نیست حاضرم دوباره پین بخرم.
    ممنون

رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط mpanvari نمایش پست ها
    آره اگه دوس داری دوباره زنگ بزن.شانسی نیست اینا انگار چند تا وقت باز میکنن یا وقت بیشتری میزارن واسه ایرانیا مثلا یا اینکه کسی کنسل کرده و یا ...
    نمیدونید زودترین ساعت ممکن که میتونم زنگ بزنم کی هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

نمیدونید زودترین ساعت ممکن که میتونم زنگ بزنم کی هست؟
    این شماره ی ایروان از آمریکاس پس شاید به ساعت اداری آمریکا کار میکنن شاید. الان بزنگ ببین چی میشه. نشد ساعت 8 صبح به وقت ایروان.
    من این به ذهنم میاد اگه بچه های دیگه نظری دارن باز بگن