صفحه 45 از 165 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1643

موضوع: گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت از ایروان در سال 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط DaaDaa نمایش پست ها
    سوالی که پیش میاد اینه که من دوشنبه ساعت 8:30 صبح وقت دارم ... اگر ایروان روز شنبه و یکشنبه تعطیل باشه چه جوری میتونم اول صبح پول رو به حساب بریزم و به مصاحبه هم برسم؟
    فکر کنم بعضی از شعبه های این بانک شنبه ها و بعضی هاش هم یکشنبه ها کار می کنن. تو سایت خودش که اینجوری نوشته.

نقل قول نوشته اصلی توسط majid7773 نمایش پست ها
    دوستان
    من زنگ زدم به من گفت اگه ممکنه دوشنبه زنگ بزن چون توی سیستم بانکی برای کردیت کارت مشکل داریم...
    چی کار کنم؟ دوباره زنگ بزنم که یه اپراتور دیگه برداره؟
    دوست عزیز از امروز که گذشت سعی کن صبح دوشنبه راس ساعت 9 کردیت کارت و بقیه مدارکت لب دستت باشه، یکم هم باید پشت تلفن حوصله داشته باشی شاید تا نیم ساعت مجبور بشی پشت خط بمونی

دوستان عزیز سلام. من یک سوال مهم دارم.من تقریبا از اواخر ایپریل که به سفارت آنکارا ایمیل زدم همچنان در انتظار جواب هستم و هنوز خبری نیست .حالا می خوام بدونم اگر درخواست وقت اضطراری از ایروان بکنم با توجه به اینکه این سفارت تازه چند روزه که برای ویرای دانشجویی هویت پیدا کرده و شاید یک طورایی زیر شاخه آنکارا به حساب می یاد(اولین بار خود سفارت آنکاراهر یک سری از متقاضیان رو فرستاد ایروان) و در ارتباط مستقیم با آنکاراست این درخواست وقت باعث از دست رفتن شانسم برای گرفتن وقت از آنکارا بشه؟در حالیکه آنکارا منو به ایروان نفرستاد و همون ایمیل معروف رو بعد از 3 هفته (17 می) برام فرستاد که به درخواستت رسیدگی میشه و میل تکراری نزن.

نقل قول نوشته اصلی توسط asakri_kiana نمایش پست ها
    بچه ها من که پاسپورتم مخدوش شده دادم به اداره گذرنامه برای تعویض وقتی ازم شماره پاسپورتم می خواد چه کار کنم همون قبلی را بدم؟ واسه DS-160 چی؟
    بچه ها کسی جواب سوال منو می دونه ؟ کسی میدونه توی کدوم فروم مطرح کنم بهتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand az نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام. من یک سوال مهم دارم.من تقریبا از اواخر ایپریل که به سفارت آنکارا ایمیل زدم همچنان در انتظار جواب هستم و هنوز خبری نیست .حالا می خوام بدونم اگر درخواست وقت اضطراری از ایروان بکنم با توجه به اینکه این سفارت تازه چند روزه که برای ویرای دانشجویی هویت پیدا کرده و شاید یک طورایی زیر شاخه آنکارا به حساب می یاد(اولین بار خود سفارت آنکاراهر یک سری از متقاضیان رو فرستاد ایروان) و در ارتباط مستقیم با آنکاراست این درخواست وقت باعث از دست رفتن شانسم برای گرفتن وقت از آنکارا بشه؟در حالیکه آنکارا منو به ایروان نفرستاد و همون ایمیل معروف رو بعد از 3 هفته (17 می) برام فرستاد که به درخواستت رسیدگی میشه و میل تکراری نزن.
    سلام
    به نظر من بیخیال آنکارا بشو و ایروان که نقده را بچسب بنه نظر میرسه که آنکارا و ارمنستان رفتاری کاملا شبیه به هم را دارند.
    وقتی از ارمنستان وقت گرفتی به آنکارا ایمیل بزن که دیگه وقت نمیخوام تا اینجوری رو تو حساب نکنند و وقتت را به بقیه که منتظرند بدهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط behtashs نمایش پست ها
    من 11 جون در ایروان وقت مصاحبه گرفتم. کسی هست که اون روز یا روزهای بعدش وقت گرفته باشه؟
    بله من روز 12 جون وقت گرفتم

من دو روز پیش میل زدم. چند روزه جواب میدن؟ تورو خدا یکی راهنمایی کنه. فقط I-20 رو فرستاده بودم براشون. کافیه؟ چه کنم؟ کمـــــــــــــــــــــــ ــــــــــک!

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand az نمایش پست ها
    من خودم وضعیت مشابه شما رو داشتم و برای ایروان ایمیل زدم و دیروز وقت گرفتم. تازمانیکه موقع مصاحبه چند تا وقت نداشته باشی که مشکلی نیست. یعنی اگر حالا آنکارا بهم ایمیل بزنه که زنگ بزن وقت بگیر خوب وقتی من زنگ نزنم که اتفاقی نمی افته. یعنی وقتی واسم تخصیص داده نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط soroosh2012 نمایش پست ها
    من دو روز پیش میل زدم. چند روزه جواب میدن؟ تورو خدا یکی راهنمایی کنه. فقط I-20 رو فرستاده بودم براشون. کافیه؟ چه کنم؟ کمـــــــــــــــــــــــ ــــــــــک!

I-20 کافیه. گویا تا 25 می هرکی زده جواب دادند حالا مال شمارو هم بزودی جواب می دند نگران نباشید وقت زیاد دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima2005 نمایش پست ها
    آره درسته همینه اما با چه نوع خطی داری میگیری.؟؟؟ منم مشکلم همین بود تا اینکه دیدم خط اعتباری مشکل داره
    من همیشه با کارت اعتباری زدم و به خوبی وصل می شد هیچ مشکلی هم نداشت
    من فکر میکنم دیگه خسته شده بودند امروز 1 ساعت آخر وقت اداریشون را بیخیال شدن و خطشون را یه کاری کردند تا برن یه استراحتی بکنند.
    نگران نباشید تا 2 شنبه فقط به چیزای خوب فکر کنید
    انشاالله به همه وقت دلخواهشون میرسه