صفحه 51 از 165 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1643

موضوع: گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

Member
    رشته و دانشگاه
    Isfahan University of Technology

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت از ایروان در سال 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_mrzdh نمایش پست ها
    ارمنستان تنها از طریق ایمیل اضطراری به دانشجوهای ایرانی وقت میده، توی سایت سفارت صریحا اعلام کرده کسی وقت عادی بگیره حذف خواهد شد.
    Appointments for Iranian passport holders made directly through our online appointment calendar will be canceled without notice
    آخه من قبل از اینکه به ایمیل وقت اضطراریم جواب بدن بهشون زنگ زدم گفتن دوشنبه زنگ بزن وقت عادی بگیر.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Feri2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان.‏ خوشبختانه ديروز واسه ٢٥‏ جون ‏ بهم وقت دادن! ولى متاسفانه ايميل كانفرميشن واسم نيومد! بعدشم سعى كردم باز تلفن كنم بهشون ولى نشد كه نشد..‏! امروز و فردا هم كه تعطيل هستند..‏! حالا جيكار كنم؟ ميتونم دوشنبه و يا سه شنبه بهشون تلفن كنم و ازشون بخوام دوباره بفرستن واسم؟ در اينصورت آيا نياز به ‏PIN جديد دارم؟ تو رو خدا كمكم كنيد دارم ميميرم از دلشوره! نكنه وقتمو كنسل شده تلقى كنند از اونجايى كه ايميل تاييديه ندارم!!؟
    نه بابا.دلشوره نداشته باش وقتت سرجاشه.منم ایمیل کانفرمیشن واسم نیومده بود. زنگ زدم دید که ایمیلمو اشتباه ثبت کرده.درستش کرد و بلافاصله ایمیل واسم اومد. به پین چدید هم نیاز نداری فقط شماره پاستو ازت میخواد.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand az نمایش پست ها
    دوستان عزیز اگر من بخوام برای وقت اضطراری به ایروان ایمیل بزنم.امروز یا فردا که تعطیلن بزنم اشکالی داره یا صبر کنم 2 شنبه صبح بزنم.لطفا راهنمایی کنید که هنوز دستم به جایی بند نشده!
    امروز ایمیل بزنی بهتره. چون ایمیلا رو به ترتیب تاریخ جواب میدن.پس هر چه زودتر بهتر.

Junior Member

دوستان می شه بگید کردیت کارت رو از کجا تهیه کردید؟مرسی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در ایروان در سال ۲۰۱۲

بچه ها یکی از دوستام میگه ارمنستان به کساییکه ریجکت شدند ویزا نمیده. من جز او افرادیم که بیروت رفته بودم این اخیرا که به ایرانیا را ریجکت می کرد. من خودم تو سایتش چیزی پیدا نکردم. اگه شما اطلاعی دارید بهم بگید چون من واسه 15 june وقت گرفتم.

Junior Member

به نظرتون با توجه به اينكه دوشنبه روز تماس براي وقت آنكاراست، احتمال اينكه بشه از ارمنستان واسه جون وقت گرفت هست؟ چون شمارشون يكيه. امروز و فردا هم كه تعطيله

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimo82 نمایش پست ها
    به نظرتون با توجه به اينكه دوشنبه روز تماس براي وقت آنكاراست، احتمال اينكه بشه از ارمنستان واسه جون وقت گرفت هست؟ چون شمارشون يكيه. امروز و فردا هم كه تعطيله
    بله احتمالش زیاده. هم برای ایرانی ها زمان های زیادی در نظر گرفتن. هم اینکه وقتای آنکارا 1 ساعته پر میشه. شما تمام روز را وقت دارید. نگران نباشید
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

من چند وقت پیش از بیروت ریجکت شدم. یکی از دوستام میگه ارمنستان به کساییکه ریجکت شدند ویزا نمیده. کسی اطلاعی داره که این صحبت تا چه اندازه درسته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    فردوسی مشهد- برق قدرت ... University of North Carolina at Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط std نمایش پست ها
    من چند وقت پیش از بیروت ریجکت شدم. یکی از دوستام میگه ارمنستان به کساییکه ریجکت شدند ویزا نمیده. کسی اطلاعی داره که این صحبت تا چه اندازه درسته؟
    نه اینجوری فک نکنم باشه. اما کلا به نظر من برای ترکیه اقدام کن. اینا تازه کارن با کیس ایرانی آشنا نیستن. حتی برای شما عشق اباد هم توصیه نمیشه. بازم دوستان بگن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mojgan_az نمایش پست ها
    یعنی application ID تو میگه اشتباه زدی؟ ببین یه security question می پرسید که باید جوابش رو وارد می کردی بار اولی که داشتی فرم رو start می کردی. بعد حالا که می خوای retrieve کنی می گه 5 حرف اول نام فامیلت و سال تولد و جواب اون security question رو وارد کن. الان مشکلت کجاست؟بعد هم نگران نباش فکر کنم روز مصاحبه می تونی کلا با یه DS160 جدید بری.
    مشکلم اینه که سوال امنیتی درسته بارکد هم درسته اما فامیلمو قبول نمیکنه احتمالا اشتباه وارد کردم ....ممنون یدونه دیگه پر کردم و تلفنی میگم اشتباه شده....