صفحه 52 از 165 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1643

موضوع: گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در ایروان در سال ۲۰۱۲

سلام
    بنظرم بهترین کار اینه که زنگ بزنید به سفارت و سوال کنید:
    To contact our office by phone, you need to call from 10am to 12 noon and from 4pm to 5pm on Mondays, Wednesdays and Fridays.
    Our phone number is: (+374 10) 49-46-86
    تو ساعاتی که گفته وقتی زنگ بزنید درجا برمیداره یه آقایی و کامل جواب میده و کلا نگرانی ها رو برطرف میکنه...بپرسید همچین قانونی دارن یا نه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط std نمایش پست ها
    بچه ها یکی از دوستام میگه ارمنستان به کساییکه ریجکت شدند ویزا نمیده. من جز او افرادیم که بیروت رفته بودم این اخیرا که به ایرانیا را ریجکت می کرد. من خودم تو سایتش چیزی پیدا نکردم. اگه شما اطلاعی دارید بهم بگید چون من واسه 15 june وقت گرفتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات University of Cental Florida

بچه ها من شنبه باید بیام ایروان و هنوز I20 من نرسیده. اگر با اسکن اون برم ابراد میگیره اونجا؟ چون تو لیست مدارک ننوشته I20 اصلی نوشته I20 امضا شده توسط دانشگاه و دانشجو
    اطلاعات خود را در مورد دانشگاه ها با GPA زیر 3 یا دانشگاه هایی که GPA نسبت به سایر مدارک اهمیت کمتری دارد را در اختیار همه بگذاریدhttp://www.applyabroad.org/forum/sho...195#post580195

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت از ایروان در سال 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud.davodi نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعاتت. چند تا پین لازم بود؟ از متاهلای دیگه پرسیدم گفتن 2 تا پین دادیم. چرا آخه؟ اون اول که میگه 5 نفر یک خانواده میتونن با یه پین وقت بگیرن.
    یک پین کافیه.درسته برای 5 نفر میشه استفاده کرد.

Junior Member

خب I20 امضا شده یعنی خود اصلش دیگه. تا اونجا که من میدونم i20 اصلیترین مدرکیه که هر سفارت میخواد و قطعا مهمه. ایروان وقت جدید واسه جون باز کرده. واسه 17-18 ام جون هم دیروز داشت وقت میداد. بنظرم عاقلانه است که وقتتون رو کمی عقبتر بندازید تا برسه I20تون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط fardin_khalili نمایش پست ها
    بچه ها من شنبه باید بیام ایروان و هنوز I20 من نرسیده. اگر با اسکن اون برم ابراد میگیره اونجا؟ چون تو لیست مدارک ننوشته I20 اصلی نوشته I20 امضا شده توسط دانشگاه و دانشجو

Junior Member

تو سایت us embassy in yerevan جز مدارک لازم واسه روز مصاحبه برای متقاضیان ویزای دانشجویی نوشته شده :Passports of applicant´s family members هم احتیاج هست این برای کسانی که متقاضی ویزای F1 هستند هم لازمه؟؟

Member andromeda1_n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط nahal3 نمایش پست ها
    تو سایت us embassy in yerevan جز مدارک لازم واسه روز مصاحبه برای متقاضیان ویزای دانشجویی نوشته شده :Passports of applicant´s family members هم احتیاج هست این برای کسانی که متقاضی ویزای F1 هستند هم لازمه؟؟
    این سوال منم هست...
    با امواج زندگی همراه شو حتی اگر تو را به عمق دریا ببرند، آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی...مرده است!

Junior Member

قاعدتا اونو واسه کساییکه dependent هم دارن گفته نه F1 ها.
    QUOTE=nahal3;752447]تو سایت us embassy in yerevan جز مدارک لازم واسه روز مصاحبه برای متقاضیان ویزای دانشجویی نوشته شده :Passports of applicant´s family members هم احتیاج هست این برای کسانی که متقاضی ویزای F1 هستند هم لازمه؟؟[/QUOTE]

نقل قول نوشته اصلی توسط pbahr نمایش پست ها
    من هم یه مشکل مشابه دارم. DS 160 خانمم رو در همون اولین مرحله کدش رو دادم ولی بعد از گرفتن وقت هر کاری کردم نتونستم اون رو کامل کنم و ناچار شدم یکی دیگه براش پر کنم. حالا فکر میکنین لازمه شماره جدید رو بهشون اطلاع بدم یا روز مصاحبه میتونیم با همین جدیده بریم؟

ممنون
    فکر می کنم می تونید با DS جدید برید ولی این سوال رو در تاپیک ds160 حتما مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand az نمایش پست ها
    دوستان عزیز اگر من بخوام برای وقت اضطراری به ایروان ایمیل بزنم.امروز یا فردا که تعطیلن بزنم اشکالی داره یا صبر کنم 2 شنبه صبح بزنم.لطفا راهنمایی کنید که هنوز دستم به جایی بند نشده!
    سریعتر ایمیل بزن منم روز تعطیل زدم و این اصلا ربطی نداره

ارمنستان هم RP می خواد؟
    ....Our Hopes and Expectations