صفحه 56 از 165 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1643

موضوع: گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت از ایروان در سال 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط Salman29 نمایش پست ها
    اول اطلاعات کردیت کارت را می گیره یا اول نوبت را میده ؟
    اول اسم رو میپرسه و تو سیستمش چک می کنه ببینه وجود داره یا نه بعد مشخصات و کارت اعتباری و آخر هم یه تاریخ پیشنهاد میکنه که می تونید همونو اوکی کنید یا یه تاریخ دیگه انتخاب کنید
    اما می تونید همون اول که تماس میگیرید ازش بپرسید اولین تاریخی که میشه وقت گرفت کی هست که خیالتون راحت بشه
    من هم همین کار رو کردم اول که زنگ زدم پرسیدم اولین تاریختون کی هست گفت 12 جون بعد من هم با خیال راحت مشخصاتم رو دادم و وقت گرفتم
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Member gentela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng,

نقل قول نوشته اصلی توسط jeffyjoon نمایش پست ها
    دوستان من هفته پیش تماس گرفتم. اون موفع هنوز ایمیل واسه وقت اضطراری رو جواب نداده بودن. گفتم من چیکار کنم. اپراتور گفت وقت معمولی بگیر. گفتم یعنی چی. گفت 4 june ساعت فلان زنگ بزن وقت بگیر. واسه تاکید دوباره پرسیدم. گفت 4 june همه می تونن تلفنی وقت بگیرن. دقیقا مثل آنکاراست. من که می گم هر کس چه اونایی ایمیل زدن و هنوز جوابی نیومده و چه اونایی که ایمیل نزدن، حتما زنگ بزنید.
    پیشنهاد: اپراتور رو انگلیش انتخاب کنید، چون سریعتر جواب می دن.
    یادآوری: حتما کارت تلفنتون اعتبارش زیاد باشه یا با 020 و اینا زنگ بزنید (البته 020 یا 040 رو من نمی دونم می شه یا نه) و شاید چند ساعتی پشت خط بمونید ( من جمعه 50 دقیقه پشت خط بودم)
    یادآوری 2: حتما شماره پاسپورت و ds رو داشته باشید. اگر هنوز پر نکردید پر کنید که بعد از تلفن زدن استرس نداشته باشید (الان آیدی fatima بعد از تلفن اومده سابمیت کنه، کد اولیه رو که می زنه باز نمی کنه و دوباره فرم پر کرده) حتما ds رو سابمیت کنید که خیالتون راحت باشه. البته اونایی که هنوز I20 رو کدش رو ندارن مجبورن با همون بارکد اولی که می ده زنگ بزنن.
    ایشالا که همتون بتونید وقت دلخواهتون رو بگیرید. خوشبختانه آژانس ها هم 99 درصد فردا تعطیلن و اگر مثل سیستم وقت دهی ماه پیش آنکارا پارتی بازی و اینا نباشه ایشالا به همه وقت می رسه.
    سلام
    خوشبختانه به ایمیل من هم جواب دادن. ولی هرچی زنگ میزنم الان کسی جواب نمیده. من هم شماره پاس دارم هم کد Ds و هم کارت اعتباری برای خرید pin حالا میخوام بدونم چیز دیگه هم لازمه؟
    ممنون میشم اگه بگید. فردا کی زنگ بزنم بهتره؟

Member gentela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng,

بچه ها من با aol و با استفاده از لپ تاب زنگ میزنم مجانیه!
    با دانشگاه که تماس میگیرم میگن صداش خیلی خوبه. حالا میشه برای سفارت هم از این سیستم استفاده کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط asakri_kiana نمایش پست ها
    بچه ها فردا که زنگ می زنیم برای وقت به سفارت بارکد ds-160 میخواد یا همون یا application ID ؟؟؟؟ چون من می خواستم بعد از اینکه وقت گرفتن فرمو پر کنم و سابمیت کنم.
    لازم نیست تا آخر فرم رو پر کنید . صفحه ی اول رو پر کنید و app ID رو یادداشت کنید و save کنید بعدا می تونید فرم را کامل پر کرده و submit کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    فردوسی مشهد- برق قدرت ... University of North Carolina at Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط mojgan_az نمایش پست ها
    لازم نیست تا آخر فرم رو پر کنید . صفحه ی اول رو پر کنید و app ID رو یادداشت کنید و save کنید بعدا می تونید فرم را کامل پر کرده و submit کنید
    منم این تصور رو داشتم. شما وقت که میگیری میرن چک میکنن که سابمیتش کردی یا نه. حالا ممکنه تا 2 روز هم اینکار رو نکنن، اما اگه چک کنن وقتت میپره.

Member
    رشته و دانشگاه
    فردوسی مشهد- برق قدرت ... University of North Carolina at Charlotte

به من هم ایمیل اومد بالاخره. من 28 می میل زدم، دیدن جواب نیومد دوباره 1 جون میل زدم. ایمیلی هم که فرستاده بهم، در جواب همین 1 جون زده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud.davodi نمایش پست ها
    به من هم ایمیل اومد بالاخره. من 28 می میل زدم، دیدن جواب نیومد دوباره 1 جون میل زدم. ایمیلی هم که فرستاده بهم، در جواب همین 1 جون زده.
    منم یه بار دیگه 1 جون ایمیل زدم... میشه لطف کنی بگی چه ساعتی ایمیل زدی و کی جوابتو دادن؟
    وقت گرفتی؟ اگه آره، واسه کی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

بچه ها ارمنستان ویزا می خواد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط std نمایش پست ها
    بچه ها ارمنستان ویزا می خواد؟
    لب مرز صادر میشه، اگه بخوای تهرانم میتونی ویزاشو بگیری... سه روزه آماده میشه... 6 یورو

امروز جواب ایمیل من اومد. فقط یه سوال امروز مگه تعطیل نیست؟ هر چی زنگ می زنم بعد از پخش پیغام بوغ اشغال می زنه. اگه امروز تعطیله پس چطور جواب ایمیل اومده؟ حالا باید فردا زنگ بزنم؟ کسی دیگه هم هست که امروز جواب گرفته باشه؟
    Fear not that thy life shall come to an end, but rather that it shall ever have a beginning. --John Henry Newman