صفحه 59 از 165 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1643

موضوع: گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت از ایروان در سال 2012

دوستاني كه مطمئن هستند لطفاً اين مورد رو هم پاسخ بديد كه بالاخره قبل از تعيين وقت تلفني DS رو كامل submit كنيم يا اينكه همون save صفحه اول و گرفتن code كافيه؟
    يكي از دوستان چند پست قبل تر اشاره كرده اگر زمان گرفتن وقت تلفني كامل submit نكرده باشيم، خود بخود وقت رو كنسل مي كنند!

Member
    رشته و دانشگاه
    فردوسی مشهد- برق قدرت ... University of North Carolina at Charlotte

ببین داستان رو اینجا گفتم. شما اگه سابمیت نکنی میشه وقت بگیری اما اما! بعد از وقت گرفتنت میرن چک میکنن فرمتو.

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud.davodi نمایش پست ها
    ببین داستان رو اینجا گفتم. شما اگه سابمیت نکنی میشه وقت بگیری اما اما! بعد از وقت گرفتنت میرن چک میکنن فرمتو.
    آخه قاعدتاً نبايد اين كارو بكنن . همه سفارت ها هم مي گن چند روز قبل از وقت مصاحبه حتماً كامل كرده باشيد فرم رو. حالا به دوست شما رسماً گفتن كه چون DSش كامل نبوده وقتش رو كنسل كردن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    فردوسی مشهد- برق قدرت ... University of North Carolina at Charlotte

من از میلاد (moderator) همین قسمت فروم پرسیدم. حتما یه چیزی هست که میگن. بازم بچه ها تایید کنن اگه درست میگم (که فک کنم درست میگم). اصن مشکلت چیه؟ چرا نمیخای سابمیت کنی؟ شما یکی سابمیت کن، بعد اگه اطلاعاتت عوض شد یکی دیگهمیفرستی با جدیده میری مصاحبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud.davodi نمایش پست ها
    من از میلاد (moderator) همین قسمت فروم پرسیدم. حتما یه چیزی هست که میگن. بازم بچه ها تایید کنن اگه درست میگم (که فک کنم درست میگم). اصن مشکلت چیه؟ چرا نمیخای سابمیت کنی؟ شما یکی سابمیت کن، بعد اگه اطلاعاتت عوض شد یکی دیگهمیفرستی با جدیده میری مصاحبه.
    خوب اين كار به نوعي جالب نيست. طرف براش سوال پيش مي آد كه چرا همون دفعه اول حواسش رو جمع نكرده؟ بعد اگه بخوايم دومي رو پر كنيم مي شه اولي رو delete كرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط entrepreneur23 نمایش پست ها
    خوب اين كار به نوعي جالب نيست. طرف براش سوال پيش مي آد كه چرا همون دفعه اول حواسش رو جمع نكرده؟ بعد اگه بخوايم دومي رو پر كنيم مي شه اولي رو delete كرد؟
    ببین منم مشکلم همین بود...میخواستم با دقت فرمو پر کنم اما یهوئی شد و پر نکردم...شمارشو دادم و طرف هم بهم وقت داد بعد که رفتم پرش کنم و سابمیت کنم دیدم را ه نمیده نگو اصلا سیو نکرده بودم..هر چی زنگ زدم بگم جریان اینه نشد...در نهایت یه جدید پر کردم و اتچ کردم به میلمو گفتم قبلیه اشتباه بوده این درسته حالا امیدوارم جواب بدن...فکر نکنم تو تعطیلی نشسته باشن چک کردن فرم دی اس

Junior Member

تو سایتشون که نوشته فقط I-20 کافیه! کسی هست که فقط I-20 اتچ کرده باشه و بعد به مشکلی خورده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mojgan_az نمایش پست ها
    نه من نفرستاده بودم. موقع زنگ زدن application ID لازم هست فقط
    دوستان من نمیفهمم مگه اسکن پاسپورتم ضروریه؟تو سایت که فقط اسکن I20 رو نوشته

نقل قول نوشته اصلی توسط aysan_a نمایش پست ها
    دوستان من نمیفهمم مگه اسکن پاسپورتم ضروریه؟تو سایت که فقط اسکن I20 رو نوشته
    من واقعاً نمیدونم این اسکن پاسپورت رو کی انداخته تو دهن بچه ها ! خب چرا دل بچه مردم که هنوز پاسپورت نداره رو میندازین به لرزه !
    نه دوست من همون جور که تو سایت گفته فقط اسکن I20 کافیه ! فقط دقت کن که سابجکت رو درست انتخاب کنی !
    موفق باشی
    بکوش تا عظمت در نگاه تو باشد !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HassanNA نمایش پست ها
    تو سایتشون که نوشته فقط I-20 کافیه! کسی هست که فقط I-20 اتچ کرده باشه و بعد به مشکلی خورده باشه؟
    من برای ایمیل I20 و پاسپورت اتچ کرده بودم ولی بعد موقع زنگ زدن دی اس رو سابمیت کردم