صفحه 89 از 165 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1643

موضوع: گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت از ایروان در سال 2012

می شه یک لطفی کنید لیست مدارک مورد نیاز مصاحبه در ایروان را بگذارید برای کسانی که شاغل بودند؟ آیا سابقه بیمه هم لازم است؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture, Shahid Beheshti University

نقل قول نوشته اصلی توسط nahal3 نمایش پست ها
    خودتون این تاریخ خواستید ؟ یا تا این تاریخ وقت نداشت؟
    به من گفت ما از 14 جون وقت داریم، بهش گفتم 20 جون وقت دارید؟ گفت نه 18 و 22 و... وقت داریم که من گفتم 18 خوبه مرسی ... نگران نباشید من که زنگ زدم 14 جون هنوز داشت .

Junior Member

سلام ، بچه ها من یه سوال داشتم ، تو ایمیلی که واسه من اومده گفته با فلانی صحبت کن، سیستم پاسخگویی هم که تو آنکاراست،
    اول اینکه ، این یارو فردا 8.5 صب اونجاست؟
    دوم اینکه اصلا می تونه فارسی صحبت کنه؟
    دوستان می گن هر کی گوشی رو ورداشت با همون صحبت کنید، خب اصلا چرا اسم اپراتور خاصی رو نوشتن تو ایمیل ها؟ و اگه با هرکی می شه حرف زد، دقیقا چی باید گفت؟
    دوستانی که موفق شدید وقت بگیرید ، فارسی صحبت کردید یا انگلیسی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lili3 نمایش پست ها
    اول از همه یه ایمیل با عنوان NIV Iran Student Emergency میزنی به این آدرس ایمیل: yerevannivappt@state.gov توی ایمیلت یه درخواست مینویسی تو این مایه ها که من دانشجوی ایرانی هستم و کلاسام فلان تاریخ شروع میشه و نیاز به وقت اضطراری دارم. اسکن I20 رو هم اتچ میکنی.
    بعد از اینکه با درخواستت از طریق ایمیل موافقت کردن به شماره تلفن 0017034392317 زنگ میزنی. وقتی وصل شدی میگه برای زبان انگلیسی 1 و برای زبان فارسی 2 را انتخاب کنید بعد که عدد مورد نظر رو انتخاب کردی باید به یه صدای ضبط شده گوش بدی و انقدر منتظر بمونی تا یه اپراتور جوابتو بده. بعضیا گفتن که برای خرید پین 5 رو بزنید لازم نیستش همون اپراتوری که جوابتونو داد خودش پین رو هم براتون میخره. فقط اطلاعات کارتتون رو کامل داشته باشید مثل شماره کارت، تازیخ انقضا، شماره سه رقمی کارت و کشور صادر کننده که حدود 20.6 دلار از کارتتون کم میکنه. بعد که پین رو خرید واستون شمارش رو میخونه که یادداشت کنید و بعد مشخصاتتون رو میگیره شامل اسم، تاریخ تولد، شماره پاسپورت، شماره DS-160، شماره تلفن و ایمیل و میگه زودترین تاریخی که میتونم وقت بدم اینه اگه نخواستین اون تاریخ رو یه تاریخ خودتون پیشنهاد بدین. در ضمن اگر همراه هم دارید حتما بگین واسه اون هم وقت میخوام و مشخصات اون رو هم ازتون میگیره. و در این مرحله روز و ساعت وقت مصاحبه رو واستون میخونه و به این ترتیب شما با موفقیت تونستین یه وقت اضطراری از ایروان بگیرین. همون لحظه هم ایمیل کانفرمیشن واستون میاد.
    موفق باشید.
    از پاسخ شما ممنونم. من 20 روز پیش میل گرفتم ولی چون از تاشکن وقت گرفتم تلفن نزدم. حالا ریجکت شدم و میخوام مجدد وقت بگیرم. آیا باز میل بزنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zm89 نمایش پست ها
    به من گفت ما از 14 جون وقت داریم، بهش گفتم 20 جون وقت دارید؟ گفت نه 18 و 22 و... وقت داریم که من گفتم 18 خوبه مرسی ... نگران نباشید من که زنگ زدم 14 جون هنوز داشت .
    بچه ها اگه زود وقت می خواید نگردان نباشید. من و دوستم امروز 15 جون رو کنسل کردیم 22 جون گرفتیم چون مشکل داشتیم اون موقع. ایشالا به دو نفرتون می رسه فردا

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam12 نمایش پست ها
    بچه ها اگر کسی یک بار ریجکت بشه واسه وقت گرفتن میتونه محتوی فرم 160 رو عوض کنه؟ با رکورد قبلی شو دارن؟

قطعا میتونه یه سری چیزا رو اضافه کنه مثل سابقه تدریس وکار و... و واضحه که یه سری چیزا رو نمیشه عوض کرد مثل پارتهای سکیوریتی یا بدیهیه اطلاعات مربوط به تحصیلتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam12 نمایش پست ها
    بچه ها اگر کسی یک بار ریجکت بشه واسه وقت گرفتن میتونه محتوی فرم 160 رو عوض کنه؟ با رکورد قبلی شو دارن؟
    چیزی که مسلم هست اینه که اونا دقیقا میدونن کی و کجا ریجکت شدین، حالا شما دقیقا بفرمایید منظورتون از محتوای ds-160 کدوم قسمتش هست که بشه راهنماییتون کرد، ds-160 کلا محتوا هست!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vala نمایش پست ها
    استاد از شما confirmation DS_160 خواست؟
    از من شماره ی بارکد Ds 160 رو که توی confirmation هست خواست که براش خوندم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gelareh1 نمایش پست ها
    دوستان من تونستم تماس بگیرم و دقیقا همون موقع که گفت 14 جون اولین وقته منم گفتم 14 ام خوبه و میخام
    و در همون لحظه قطع شد تلفن ولی ایمیل
    appointment confirmation email
    برام اومده یعنی الان این کافیه و دیگه لازم نیست تماس بگیرم؟
    اگه براتون Appointment Confirmation اومده کافی هست، که توی اون تمامی اطلاعات و ساعت مصاحبه و .... ذکر شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahroub871 نمایش پست ها
    سلام ، بچه ها من یه سوال داشتم ، تو ایمیلی که واسه من اومده گفته با فلانی صحبت کن، سیستم پاسخگویی هم که تو آنکاراست،
    اول اینکه ، این یارو فردا 8.5 صب اونجاست؟
    دوم اینکه اصلا می تونه فارسی صحبت کنه؟
    دوستان می گن هر کی گوشی رو ورداشت با همون صحبت کنید، خب اصلا چرا اسم اپراتور خاصی رو نوشتن تو ایمیل ها؟ و اگه با هرکی می شه حرف زد، دقیقا چی باید گفت؟
    دوستانی که موفق شدید وقت بگیرید ، فارسی صحبت کردید یا انگلیسی؟
    به من هم گفته بود توی ایمیل که با این یارو حرف بزن... اما من که زنگ زدم خود یارو که فارسی حرف میزد گفت ایمیل برای شما اومد؟ چه تاریخی؟ و بعد چک کرد و اطلاعاتم رو پرسید (اسم ، فامیل، بارکد ds160، تاریخ تولد، اطلاعات کردیت کارت برای خریدن پین، ایمیل، شماره پاسپورت و ... تا اون جا که یادم هست)
    اگر سیستم فارسی رو انتخاب کنید اپراتور که گوشی رو بر می داره فارسی حرف می زنه...شما هم از صبح که ساعت کاریشون شروع می شه زنگ بزنید تا بگیره و وقتتون رو کانفرم کنید... از من کسی اسم این یارو که تو میل اومده رو نپرسید اما پرسیدند که واسه کجا پین می خواهید و من گفتم ایروان .