صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: مهندسي صنايع در کانادا

پیش فرض پاسخ : مهندسي صنايع در کانادا

سلام ، بنده تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری دارم خواهشمندم با توجه به شرایط زیر به بنده کمک فرمایید که برای کجا و چگونه اقدام بکنم
    1-کارشناسی ارشد -مهندسی صنایع-صنایع/ دانشگاه تهران / معدل 15.85/ دوره آموزش محور (بدون تز)
    2-کارشناسی-مهندسی صنایع-تولید صنعتی / دانشکاه آزاد لنجان (اصفهان)/معدل 16.56
    3-شرکت در همایش بین المللی مهندسی صنایع دانشگاه تهران به عنوان تیم اجرایی
    4-دستیار تدریس (TA) در درس تحقیق در عملیات 1 در دانشگاه ازاد لنجان در دو ترم متوالی
    5-چاپ مقاله در ژورنال دانشگاه علم و صنعت

سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان عزیز
    دوستان بنده قصد دارم بعد از سربازی و ذراندن دوره زبان برای ادامه تحصیل یا برای کار به کانادا برم
    معدل لیسانسم 17.35 و ارشدم حدود 16 است آیا کسی میتونه کمکم کنه تا ازنظرات مفیدتون فیض ببرم
    چه ارههایی برای بنده است.
    ممنونم

سلام
    من دانشجوی ترم 5 مهندسی صنایع-گرایش ایمنی صنعتی دانشگاه شهید بهشتی هستم
    معدلم فعلا 17.23 هستش و سطح زبان خوبی دارم ولی هنوز مدرک زبان نگرفتم.برای مستر قصد مهاجرت دارم ولی واقعا سردرگم شدم،نمیدونم باید از کجا شروع کنم،کی مدرک زبان بگیرم که منقضی نشه،کی استاد پیدا کنم،و خیلی مسایل اولیه،میشه لطفا من رو راهنمایی کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    HSE - Univesity of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaleh_gh نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم 5 مهندسی صنایع-گرایش ایمنی صنعتی دانشگاه شهید بهشتی هستم
    معدلم فعلا 17.23 هستش و سطح زبان خوبی دارم ولی هنوز مدرک زبان نگرفتم.برای مستر قصد مهاجرت دارم ولی واقعا سردرگم شدم،نمیدونم باید از کجا شروع کنم،کی مدرک زبان بگیرم که منقضی نشه،کی استاد پیدا کنم،و خیلی مسایل اولیه،میشه لطفا من رو راهنمایی کنید؟
    تو ارشد هم HSE میخواین بخونین؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام یک از دانشگاه های کانادا رشته مهندسی صنایع را دارند؟

بچه ها جون سلام
    من فارغ التحصیل رشتهمهندسی صنایع از دانشگاه آزاد واحدشیراز با معدل 15.40 هستمو هنوز مدرکم نیومده.
    3 تا سوال دارم :
    1- مقام پنجم کشوری و 2 تا سپاس استانی جشنواره خوارزمی دارم که مربوط به رشتم نیست و مال زمان پیش دانشگاهیمه.این کمک میکنه به پذیرشم و کاور کردن معدلمو دانشگاه آزادی بودنم؟؟
    2- من 2 سال اول مهندسی شیمی خوندمو بعد تغییر رشته دادم و بعد 2 سال اومدم مهندسی صنایع.این خییییلی بده برام؟؟
    3- می تونم با شرایط بالا و نظر به اینکه آلمانیم بلدم بورس بگیرم ؟؟

سلام،وقتتون بخير...
    من دانشجو ترم ٨ مهندسي صنايع هستم،يك مقاله دارم كه تو كنفرانس بين المللي مهندسي صنايع و مديريت دانشگاه تهران انتخاب شد و قراره تو مجله scopus چاپ بشه،معدلمم ١٦:٥٣ هست،اين رزومه اي كه من دارم ميتونم فاند بگيرم؟كدوم دانشگاه ها فاند بهتري ميدن؟

Junior Member

من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد کرمانشاه و فوق لیسانس صنایع از دانشگاه آزاد قزوین رو دارم. دانشگاه آزاد قزوین عالی بود و سطح علمی من رو خیلی بالا برد. موضوع پایان نامه ام بیسش متعلق به استادای دانشگاه مک گیل و تورنتو بود کنکوردیا. متولد 64 هستم. به نظرتون کدوم دانشگاه های کانادا رو انتخاب کنم. نمره تافل و جی آرای چند باید داشته باشم. یک ساله می تونم خودم رو برسونم؟ جی آر ای با چه سابجکتی شرکت کنم.

سلام دوستان من لیسانس مدیریت صنایع دارم از دانشگاه تهران با معدل 18.85 و الان هم دانشجوی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه شریفم میخواستم ببینم از چه دانشگاه هایی در آمریکا و کانادا برای phd اقدام کنم ؟ نمره تافلم 96 هستش.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)