صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28

موضوع: مهندسي صنايع در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام یک از دانشگاه های کانادا رشته مهندسی صنایع را دارند؟

سلام به همه ی دوستان .

من فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال هستم .

معدل کلم 16.96 شد و معدل ترم آخر 19.21 و ترم 7 هم معدلم 17.75 شده . معدل ترم 6 هم 16.67 شده و معدل ترم 5 هم 18.22 .

حالا می خوام بدونم با این وضعیت معدل هام ، رو چه دانشگاه هایی تمرکز کنم ، خوبه .؟؟ منظورم اینه که مثلآ اگه یه تافل حدودای 100 بیارم ؛ شانس برای گرفتن admision و fund از کدوم دانشگاه ها برام بیشتره .؟؟

اگر کسی از دوستان هست که می تونه کمکم کنه ممنون می شم.

و سوال دیگه اینکه خواهرم و همسرشون هم تو مقطع دکتری مهندسی شیمی دارن الان کانادا درس می خونن . این می تونه کمکی باشه یا نه ؟؟ مخصوصآ برای ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرش در كانادا

من رشتم مهندسی نفت هست و موضوع پایان نامه من هم خیلی سنگین بوده و نیاز به کار با نرم افزار تخصصی و برنامه MATLAB داشت ( این موضوع رو معمولا تو ارشد کار میکنند حتی در خارج از کشور ، ولی من تو لیسانس انجامش دادم) دانشگاه منم آزاد علوم و تحقیقات بوده و معدلمم هم 16.5 هستش آیلتس هم دارم میخونم و میدونم که 6 میتونم بیارم راحت چون زبانم خوبه یه مقاله داخلی هم داشتم الان هم میخوام از تو پایان نامه خودم یه مقاله ISI بدم فکر میکنین با این شرایط تو چه کشوری بتونم برای فوق لیسانس پذیرش و بورس بگیرم برای من بورس از پذیرش مهمتره چون میدونم شرایط پذیرش رو دارم ولی بورس رو نمیدونم ؟ موضوع کاری من هم optimization هستش؟؟؟؟ کسی هست کمکم کنه؟

سلام دوستان
    من لیسانس صنایع/تولید صنعتی دارم از دانشگاه آزاد
    رشته مدیریتی نزدیک به صنایع که بتونم اپلای کنم تو داشگاه واترلو یا GUELPH چیه؟یا هر رشته ای که بشه واردش شد؟
    ممنون
    ویرایش توسط engineer_sami : August 19th, 2012 در ساعت 11:07 AM

Junior Member

سلام من کارشناسی صنایع آزاد قزوینم معدل 16.5 الان ام بی ای دانشگاه تهران ترم 2 دارم می رم .تا سال بعد بهمن درسم تموم می شه چون تو ام بی ای فاند و بورسیه سخته. می تونم تو رشته صنایع برای دکترا اقدام کنم? رزومه خیلی خوبی دارم سابقه مدیریتی در مپنا سن 30 سال فیلد کاری بیشتر کنترل پروژه و کاست بوده می خواستم نظرتون رو بدونم زیان هم دارم می خونم اقدام برای کانادا یا آمریکا تا کی باید امتحان زبانم رو بدم؟و اگه تا بهمن تموم بشه برای ترم زمستان می تونم بیام؟یا می ره برای 2015ممنون می شم جواب بدین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسي صنايع در کانادا

سلام دوستان
    میخوام برای امریکا و کانادا بفرستم ولی به خاطر شرایط اقامتی بهتر کانادا رو ترجیح میدم
    شرایطم
    لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه ازاد تهران معدل 16
    toefl 98 البته داره تموم میشه .یکی دیگه میدم بالای 100
    gre verb: 152/170 quantitive: 165 w :3
    استاد حل تمرین 3 درس در دانشگاه ازاد تهران شمال
    سابقه کاری مرتبط به کنترل پروژه 1 سال و کارشناس فروش 2 سال
    مقاله ندارم ولی دنبالشم
    علاقم رشته مهندسی ساخت و finance هست ولی شنیدم finance بازار کارش همه جا عالیه اونو میخوام برم
    فقط نیاز به full fund or half fund دارم از ترم یک
    به نظرتون کجاها بفرستم و چه رشته ای؟؟
    ممنون میشم کمکم بکنید

Junior Member

با سلام
    من میخوام برای دکترا کانادا در رشته مهندسی صنایع اقدام کنم دارم تافلم رو میگیرم میخواستم بپرسم 4 دانشگاهی را که میتونم انتخاب کنم در آزمون تافل تا مدرکم به طور مستقیم به اون دانشگاهها ارسال بشه چی باشه؟ دانشگاه خیلی دارای رتبه بالایی هم در کانادا نمیخوام در حد خوب و متوسط باشه

ممنون می شم کسی راهنماییم کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering , K.N.Toosi University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad68 نمایش پست ها
    با سلام
    من میخوام برای دکترا کانادا در رشته مهندسی صنایع اقدام کنم دارم تافلم رو میگیرم میخواستم بپرسم 4 دانشگاهی را که میتونم انتخاب کنم در آزمون تافل تا مدرکم به طور مستقیم به اون دانشگاهها ارسال بشه چی باشه؟ دانشگاه خیلی دارای رتبه بالایی هم در کانادا نمیخوام در حد خوب و متوسط باشه

ممنون می شم کسی راهنماییم کنه
    سلام دوست عزیز
    regina
    manitoba
    concordia
    calgary

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط IeMaster نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    regina
    manitoba
    concordia
    calgary
    من سه دانشگاه Regina، Manitoba و Calgary را پیشنهاد نمیکنم بزنید. چون توی این سه دانشگاه باید توی گروه مکانیک یا Manufacturing دنبال استادی که حوزه کاریش به مهندسی صنایع نزدیک باشه بگردید. تعدادشون خیلی کمه مثلا شاید یک دپارتمان فقط یه استاد داشته باشه که صنایعی باشه. احتمال ریجکت شدن خیلی بیشتر از پذیرش هست و ریسکش بالا است. ولی بازم پرس و جو کنید.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering , K.N.Toosi University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    من سه دانشگاه Regina، Manitoba و Calgary را پیشنهاد نمیکنم بزنید. چون توی این سه دانشگاه باید توی گروه مکانیک یا Manufacturing دنبال استادی که حوزه کاریش به مهندسی صنایع نزدیک باشه بگردید. تعدادشون خیلی کمه مثلا شاید یک دپارتمان فقط یه استاد داشته باشه که صنایعی باشه. احتمال ریجکت شدن خیلی بیشتر از پذیرش هست و ریسکش بالا است. ولی بازم پرس و جو کنید.
    موفق باشید.
    سلام دوست عزیز
    حرفتون کاملا درسته. تو اون چند تا دانشگاه استادای خیلی کمی هستند که تو حوزه صنایع کار می کنند (شاید هر کدوم کمتر از ۲-۳ تا !!)
    ولی من با توجه به اینکه دانشگاه رنک متوسط خواستند این دانشگاه ها رو پیشنهاد کردم وگرنه جاهای خیلی بهتری هم وجود داره
    مثل
    university of toronto
    Ryesrso
    Simon Fraser (operation research)
    Waterloo (Optmization)
    Dalhousie

اگر هم تو بیزینس اسکول بخوان سرچ کنن
    University of British Columbia
    McGill
    Toronto

و ... هست.

Junior Member

با سلام

من 32 سالمه و میخام برای فوق مهندسی صنایع در کانادا اقدام کنم و نیاز به فاند دارم.
    لیسانس مهندسی کامپیوتر-سخت افزار/ دانشگاه آزاد معدل 16.15
    فوق مهندسی صنایع مدیریت سیستم و بهره وری روزانه شهرستان معدل 15.57
    IELTS: 6.5
    و 2 مقاله خارجی دارم در زمینه زنجیره تامین که یکیشون ISI هست
    و 1 مقاله کنفرانس داخلی در زمینه مدیریت دانش

تقریبا 5 سال سابقه کار هم دارم (2 سال سابقه کار پژوهشی در زمینه شبیه سازهای آموزشی و سیستم های نمایش/2 سال سابقه کار در زمینه فروش و کنترل کیفیت/ 1 سال سابقه کار در زمینه مدیریت ارتباط با مشتری CRM)

ممنون میشم اگه دوستان بتونن منو راهنمایی کنن در زمینه پذیرش گرفتن با بورس و فاند از دانشگاههای کانادا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)