صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 90

موضوع: آرشیو شده : آشنایی با پذيرفته شدگان دانشگاه TU Delft هلند ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرفته شدگان دانشگاه TU Delft برای سال ۲۰۰۹، رشته و مقطع

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_d
    منم از Delft برای مقطع فوق پذیرش گرفتم...
    یه سوالی داشتم: با توجه به اینکه به منم مثل بقیه گفته شده که تا ١ جولای اون پول رو برای دانشگاه بریزم ، این یعنی اینکه ما تا ١ جولای وقت داریم که به دانشگاه اعلام کنیم که می خواهیم بیایم؟ چون هنوز جوابهای کانادا نیومده و اولویت منم کاناداست و چون ویزای کانادا هم حتمی نیست یه جورایی می خواهم برای هر دو اقدام کنم اما نمی دونم چه طوری میشه؟؟؟؟
    کسی نظری تجربه ای نداره؟

والا تا اونجا که من در جریان بودم، تقریباً به همه ویزا میدن. یعنی با توجه به اینکه 1 2 سال پیش دولت هلند در راستای تحریم های ایران به دانشگاه های فنی هلند اعلام کرده ایرانی ها که فقط واسه یه سری رشته های خاص درخواست می کنن، بررسی کنن و بهشون پذیرش بدن و احتمالاً اگر بهتون پذیرش دادن دیگه احتمال ویزا گرفتن هم تقریباً 100 در 100 می شه فرض کرد! چون خود دانشگاه واسه ویزاتون اقدام میکنه هم سریع تر کاراتون جلو میره و هم مطمئن تره و دیگه مصاحبه و ازین قرتی بازیا نداره! البته باید این نکته رو هم بگم که این موضوع رو نباید اینجا مطرح میکردین اما حالا اشکال نداره! چه رشته ای که پذیرش گرفتین؟
    در رابطه با صحبت آقا فرهاد هم باید عرض کنم که: وقتی دانشگاه واسه ویزاتون اپلای کنه در بدترین حالت 1.5 ماه طول میکشه. مدارکی که واسه ویزا گرفتن لازمه اول از همه اینکه پذیرش گرفته باشین! دوم اینکه اون تایید نامه رو هم پذیرفته باشین و مهمتر از همه پول رو واسشون بریزی و فیش واریزیت رو هم واسشون بفرستی! بعد از چند روزی یه خانمی بهتون ایمیل می زنه که پولتون رو دریافت کرده، بعد از 2 3 هفته بعد تقریباً بهتون میگن که هفته دوم آگوست بهتون راجع به خونتون خبر میدن! و بعد هم در صورتی که پاسپورت رو واسشون فرستاده باشین واسه بیمه ی دانشجویی و همینطور ویزا اقدام می کنن. با توجه به شرایط شما بعد از 3 الی 6 هفته بهتون ایمیل میزنن که بفرمایید ویزاتون رو از سفات تحویل بگیرید.
    باز هم خواهش میشه که به قوانین فروم دقت شه. این سوالات مربوط به یه بخش دیگس.

من برای مستر بیوانفورماتیکbioinformatic از دلفت برای پاییز 2009 پذیرش گرفتم بدون فاند. پولش رو دارم بدم ولی فقط backup plan ام محسوب میشه که اگه کانادا بم ویزا نداد برم هلند ولی مشکلم مثل مریم هست یعنی گفته تا 1 جولای پول بریز به حساب و تا اون موقع معلوم نیست ویزای کانادا بم میدن یا نه. (من از calgary کانادا فول فاند پذیرش گرفتم ولی هنوز درسم تموم نشده).
    If you fail to plan,you plan to fail

من برای فوق برق پذیرش گرفتم که امروز نتیجه اش اومد. مثل بقیه دوستان گفتن تا یک جولای پولو بریزم اما به نتیجه فاند اشاره ای نکردن. آیا باید با کسی هم تماس گرفت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ch_hamid123
    من برای فوق برق پذیرش گرفتم که امروز نتیجه اش اومد. مثل بقیه دوستان گفتن تا یک جولای پولو بریزم اما به نتیجه فاند اشاره ای نکردن. آیا باید با کسی هم تماس گرفت؟
    If you will be offered a TU Delft scholarship you will be informed by email by June 1

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

بچه ها من نمره آیلتسم توی دلفت گم شده!!
    جدی جدی روانی شدم
    اما آیندهون گفته که شماره حساب بده بعد من جواب میدم
    میخوام بدونم برای شما هم همین رو گفته آیندهون
    و یه سوالی فکر میکنید من با این دلفت چه کار کنم خوبه؟(میگن نرسیده به دست ما در صورتی که من با دوستم پست کردم و به اون جواب دادن!!)
    ددلاین هم که خوب گذشته و اونا میگن اگه هم که برسه دیره برای امسال!

Junior Member

یه نفر که از delft امسال واسه دکترا پذیرش گرفته، لطف کنه بگه چقدر طول کشید؟

Junior Member

رشته : Civil Engineering - Structural Engineering
    مقطع : Master 2009-2010

به منم گفتن تا 1 july باید 16350 یورو بریزم به حساب! ??? بعد ایمیل زدم گفتم که پس Scholarship چی شد؟ بهم جواب دادن که اصلا دپارتمان عمران امسال پول نداره کسی رو بورس کنه! اینم از شانس ما!
    حالا 2 تا سوال دارم! اول اینکه این پولو چطور باید از ایران بریزم به حساب.
    ثانیا من هنوز درسم تموم نشده و ترم آخرم. بهم پذیرش مشروط دادن که تا 1 August باید مدرکمو بفرستم. من درسم تا 10 تیر یعنی 1 ماه قبل از این تاریخی که اعلام کردن واسه ارسال مدرک تموم میشه ولی نمیدونم وضع دادن مدرک چطوره! کسی اطلاعی نداره چقدر بعدش مدرکمو بهم میدن؟

اینم بک گراند تحصیلی من :

دانشجو لیسانس مهندسی عمران دانشگاه آزاد نجف آباد
    معدل تا این لحظه : 17 نمره های درس های تخصصی ام خدایی بالاس!
    مقاله : 2 تا داخلی( به فارسی)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_pce

حالا 2 تا سوال دارم! اول اینکه این پولو چطور باید از ایران بریزم به حساب.
    ثانیا من هنوز درسم تموم نشده و ترم آخرم. بهم پذیرش مشروط دادن که تا 1 August باید مدرکمو بفرستم. من درسم تا 10 تیر یعنی 1 ماه قبل از این تاریخی که اعلام کردن واسه ارسال مدرک تموم میشه ولی نمیدونم وضع دادن مدرک چطوره! کسی اطلاعی نداره چقدر بعدش مدرکمو بهم میدن؟
    سلام
    بابت واریز هزینه به حساب اونا قائدتا باید از طریق صرافی اقدام کنی، این تاپیک رو نگاه کن: http://www.applyabroad.org/forum/index.php?topic=1668.0
    در مورد مدت زمانی که طول میکشه تا مدرک رو بگیری خیلی پارامترها دخیل اند، برای شروع این تاپیک رو نگاه کن: http://www.applyabroad.org/forum/index.php?topic=1772.0
    سوالات بیشتر رو هم در تاپیکهای مرتبطش مطرح کنی بهتر جواب میگیری!

در نهایت برای پذیرشی هم که گرفتی تبریک میگم

«مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

سلام
    منم برای مسترز مهندسی شیمی امسال پذیرش گرفتم ... البته از آمریکا هم پذیرش دارم و اگه نتونم ویزا بگیرم توی چندهفته آینده میخوام بیام هلند احتمالا.
    کسی می دونه پروسه ویزاچقدر طول می کشه؟ اگه همون اول جولای پول رو بریزیم و بفرستیم می رسیم به آگوست؟ دانشگاه برای من نوشته که من نمی خواد برم سفارت و اونا خودشون از اونجا اقدام می کنن و هر وقت ویزا رو فرستادن ما باید بریم سفارت تحویل بگیریم و نوع ویزا رو اگه خواستیم تغییر بدیم...
    خوشحال میشم اگه کس دیگه ای هم همرشته ای من پذیرش گرفته برای امسال بدونم !

Junior Member

سلام به همه ی برو بچه هایی که دارن برای رفتن به دلف اقدام میکنن.
    2 روز پیش از اداره ی امورات خارجه ی دانشگاه دلف بهم ایمیل زدن که "منتظریم بگی تو کدوم سفارت یا کنسولگری هلند می خای روادیدت (فارسی رو پاس داشتم!) رو تحویل بگیری. به محض اینکه اعلام کنی ما برای ویزات اقدام میکنیم. این ایمیل در ادامه حاطر نشان میکنه که روند آماده شدن ویزا معمولاً 4 هفته به طول خواهد انجامید! بلافاصله در چند دقیقه بعد ایمیل دیگه ای اومد که این دانشگاه ضمانتی برای تایید روادید شما نداره و شدیداً توصیه میکنیم که تا قبل از تایید روادید اقدام به خرید بلیط نکنید!" بنده هم با کمال ایجاز و خلاصه نویسی ضمن تشکر از ایمیلشون، گفتم در سفارت حکومت سلطنتی هلند در تهران عزیزمون منتظر دریافت این اجازه ی ورود هستم! البته ایمیل دومشون من رو نگران کرد که نکنه ماجرای روادید ندادن به ایرانی ها قراره دوباره تکرار بشه!!
    هدف از این پست اطلاع رسانی به دوستان دلفی بود که کسانی که پرونده و مدارک مورد نیاز برای ویزاشون آماده باشه(پول و نقشنمایی از برگهای نخست و پسین گذرنامه) از هفته ی دوم می به بعد این ایمیل رو دریافت میکنن. اگر دریافت نکردن حتما در هفته ی چهارم پیگیری کنین!