صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 90

موضوع: آرشیو شده : آشنایی با پذيرفته شدگان دانشگاه TU Delft هلند ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرفته شدگان دانشگاه TU Delft برای سال ۲۰۰۹، رشته و مقطع

این چه معنی داره؟ خب مگه نمیشه خودمون خونه بگیریم؟ من اصلااونجا دوست دارم و می تونم بگم که میخوام بااون زندگی کنم. چه ربطی به ویزاداره آخه؟! بچه هایی که تماس گرفتن اگه میشه بیشتر خبر بدن... من تا دو هفته دیگه نمیتونم پول رو بریزم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad_Master
    سلام به همگي

دوستان بداد برسيد كه دراره هرچي رشته ايم پنبه مي شه...
    به من ميل زدن مي گن چون منزل نداريم بهتون ويزا نمي ديم... بنظرتون چي كار بايد كرد... :-[
    من 5 روزه پولم رو فرستادم... بنظرتون خودم برم دنبال منزل يا منتظر بشم شايد خودشون برام جور كردن///
    راستي از بورس كسي خري نداره؟؟
    مرسي
    من امروز با دلفت تماس گرفتم گفتن که اگه تو فرم Confirmation بگی که خودم Accommodation تامین میکنم مشکلی وجود نداره. شما در این رابطه باهاشون تماس گرفتید؟

خب من تو confirmation گفتم كه شما خونه بگيريد،مي تونم اين رو تغيير بدم
    حالا اگه من خودم خونه بگيرم بعدش مثلا 1 ماه بعد مي تونم از دانشگاه خون بگيرم.؟؟؟؟
    چون مي دونيد كه هزينه خونه خيلي بالاست.
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: سپتامبر 2009 ,مصاحبه: نوامبر 2012 ,سی‌ اس‌ کیو: آپریل 2013 ,فدرال فایل نامبر: January 2014 ,مدیکال: Sep 2016 ,پاس ریکوست:؟ ,ویزا:؟

تو سایت دلفت نوشته که قراردادها 11 ماهه بسته می شه بنابراین احتمال اینکه بشه برای سال اول خوابگاه جور کرد پایینه. در ضمن من شنیدم که قیمت خونه با خوابگاه خیلی تفاوت نداره اما مشکل اصلی اینه که پیدا کردن خونه حوالی دانشگاه ظاهرا سخته. می تونید لینک زیر رو یه بررسی بکنید. سایت بنگاهیه که خونه های دانشجویی تو دلفت پیدا می کنه اگه تماس داشتید و چیزه جدیدی پیدا کردین خبر بدید
    http://www.duwo.nl/?id=1538&ch=ENG

این متن جواب دانشگاه به سوال من در رابطه با خوابگاهه:

You can arrange your own housing. In that case you will have to submit a copy of a signed housing contract stating an address in the Netherlands before 1st of July 2009. Our visa department needs this document in order to apply for your visa.

With kind regards,

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad_Master
    خب من تو confirmation گفتم كه شما خونه بگيريد،مي تونم اين رو تغيير بدم
    حالا اگه من خودم خونه بگيرم بعدش مثلا 1 ماه بعد مي تونم از دانشگاه خون بگيرم.؟؟؟؟
    چون مي دونيد كه هزينه خونه خيلي بالاست.
    آقا فرهاد شما یه تماس با دلفت بگیر بپرس که می شه تو فرم Confirmation این option خونه رو تغییر بدیم؟ الان من نمودونم تو فرم بنویسم علاقه مندم دانشگاه خوابگاه جور کنه یا خودم؟ از یه طرف می ترسم بگم خودم ولی دانشگاه بتونه جور کنه و از طرف می ترسم بگم دانشگاه خونه جور کنه و اونا بگن نمی تونیم و کلا ویزا ندن :-[

نقل قول نوشته اصلی توسط babakxray
    آقا فرهاد شما یه تماس با دلفت بگیر بپرس که می شه تو فرم Confirmation این option خونه رو تغییر بدیم؟ الان من نمودونم تو فرم بنویسم علاقه مندم دانشگاه خوابگاه جور کنه یا خودم؟ از یه طرف می ترسم بگم خودم ولی دانشگاه بتونه جور کنه و از طرف می ترسم بگم دانشگاه خونه جور کنه و اونا بگن نمی تونیم و کلا ویزا ندن :-[
    چشم حتما، من هم الان نمي دونم اگه بگم خودم جور مي كنم اونا از سر خودشون وا مي كنن؟ ولي از يه زرف هم ممكنه انقدر طولش بدن كه به ويزا نرسيم....
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: سپتامبر 2009 ,مصاحبه: نوامبر 2012 ,سی‌ اس‌ کیو: آپریل 2013 ,فدرال فایل نامبر: January 2014 ,مدیکال: Sep 2016 ,پاس ریکوست:؟ ,ویزا:؟

Junior Member

بچه ها من می تونم اونجا آدرس خونه دوستم رو بدم؟ که مثل من با اینا زندگی می کنم و بعد از چند روز اول که رفتم خودم برم خونه بگیرم؟ آخه ماچطوری تااول جولای قرارداد خونه نشونشون بدیم؟1

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarhb
    بچه ها من می تونم اونجا آدرس خونه دوستم رو بدم؟ که مثل من با اینا زندگی می کنم و بعد از چند روز اول که رفتم خودم برم خونه بگیرم؟ آخه ماچطوری تااول جولای قرارداد خونه نشونشون بدیم؟1
    هنوز ما روی این مسئله ابهام داریم. متاسفانه هنوز موفق به تماس مستقیم با بخش Accommodation دانشگاه نشدیم. در ضمن پیدا کردن خونه خیلی سخت نیست به دوستتون می تونید بگید که پیدا کنه و قرار داد ببنده ولی هرچه سریعتر باید دست به کار شید

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarhb
    بهتر هست که از خودشون بپرسی تلفن یا ابمیل.
    ولی اینطور من متوجه شدم برای شروع به اقدام کردن برای پروسه ویزا از طرف آن ها باید یک سند در مورد اجاره خونه به اسم خودت داشته باشی.
    But try to find your answer by phone, I talked with them one time and the woman on the other side was kind.