صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 90

موضوع: آرشیو شده : آشنایی با پذيرفته شدگان دانشگاه TU Delft هلند ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرفته شدگان دانشگاه TU Delft برای سال ۲۰۰۹، رشته و مقطع

ب ه من هم گفتن هنوز اتاق هست و زودتر پول رو بریزین.
    در ضمن من بابنگاه هم صحبت کردم اگه کارت اعتباری داشته باشید می تونین با فکس کردن یاایمیل کردن کپی پاسپورت قرار داد ببندید. البته باید از طریق بنگاه باشه که معوملا یک ماه اجاره رو برای خودشون بر میدارن. موقع انتخاب خونه هم دست و بالتون بسته به همون عکس و مشخصات اینترنتیه . ولی به هر حال شدنیه. فقط باید حتما به بنگاه تاکید کنید که زود قرار داد رو میخواین تا خونه ای بهتون پیشنهاد بده که آماده قرار داد بستن سریع باشه.

Junior Member

بابک جان متن ایمیل هلندیه
    بزارم اینجا به درد کسی نمیخوره فعلا باید هرچه زودتر پول رو واریز کنیم

Junior Member

سلام...با خبرهای خوبی‌ که دوستان دادن یکم دلگرم شدیم....حالا من یک سوال داشتم که اگه خدای نکرده ما پول رو فرستادیم و اونا نتونستن خونه تهیه کنند و خودمون هم موفق به اینکار نشدیم و قرار شد پول رو پس بدن(طبقه گفته خودشون) به چه حسابی‌ و به چه شکل این کار انجام می‌شه....ما که حساب بین المللی نداریم و پول رو از طریقه صرافی داریم واریز می‌کنیم؟ ???

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LUT-Mechanical Enginnering-Energy

نقل قول نوشته اصلی توسط nadgod
    سلام

بورسم شامل هزينه تحصيله...

منظرتونو از معدل كدوم دانشگاه نگرفتم... ???
    با عرض تبریکات بسیار زیاد، منظورم این بود معدلتون چند بوده؟از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدید؟نمره زیانتون چند بوده؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LUT-Mechanical Enginnering-Energy

نقل قول نوشته اصلی توسط babakxray
    مرسی آقا احسان چه خبر خوبی
    می شه متن ایمیل دانشگاه را بذارید اینجا ببینیم دقیقا چی گفتن؟
    سلام آقا فرهاد،یه سوالی‌ داشتم، شما که در ارتباط بودید ازشون پرسیدی که اگه بخواین با فامیلتون زندگی‌ کنید چی‌ کار باید کرد
    ؟ مرسی‌ ممنون

گفتن كه قرار داد بفرست ولي من خودم براشون يه نامه از شهرداري فرستادم... الان نمي دونم تو چه مرحله اي هم هستم.. خيلي نگرانم
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: سپتامبر 2009 ,مصاحبه: نوامبر 2012 ,سی‌ اس‌ کیو: آپریل 2013 ,فدرال فایل نامبر: January 2014 ,مدیکال: Sep 2016 ,پاس ریکوست:؟ ,ویزا:؟

چند وقتي هست از حال و احوال همديگه خبر نداريم.اوميد وارم كار همه رديف شده باشه تا الان...
    چندتا از نامه هاي اخر دانشگاه رو كه برام اومده مي زارم ببينيد شما هم اينا رو گرفتيد ...
    اولا همه ديگه باخبر شديد كه مشكل خونه حل شده..
    دوما كساني كه تا الان پولشون رو واريز كردن حتما يه نامه از دانشگاه دريافت كردن كه ويزاشون 4 هفته ديگه مي گيرن.
    تو قسمت همسفر براي هلند بيايين يه هماهنگي براي سفر هم داشته باشيم.. البته اگه بد بياري نياريم تو اين شلوغ پلوغي سفارت رو نزنن بتركونن!!!!!!
    حالا اگه از بچه ها كسي خبر هاي بيشتري بده ....

Dear Student,
    We are pleased to inform you that we will be able to offer you accommodation for the upcoming academic year. DUWO housing organization will contact you directly by email in the second week of August 2009 regarding the details of your accommodation, including your address and rental fee.

Please note that before this date we unfortunately cannot provide you with any information concerning your accommodation.

Accommodation Department
    International Office
    Delft University of Technology

================================================== ===================
    We have received your guarantee payment and we can now apply for your visa.

The visa procedure usually takes 4 weeks. We will contact you as soon as your visa request has been approved.

We strongly advise not to buy a ticket before the visa has been issued.

VISA Department
    International Office
    Delft University of Technology
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: سپتامبر 2009 ,مصاحبه: نوامبر 2012 ,سی‌ اس‌ کیو: آپریل 2013 ,فدرال فایل نامبر: January 2014 ,مدیکال: Sep 2016 ,پاس ریکوست:؟ ,ویزا:؟

سلام،

کسایی که برای فوق پذیرش گرفتند تا حالا استادی درباره پروژه یا سوال هایی مربوط به اون ها ایمیل زده یا تماسی داشته؟

یا اینکه بر عکس، آیا ایمیلی درباره پروژه احتمالی که می خواهید بگیرید به استاد دانشکده زدید؟ جواب گرفتید؟

مرسی.

نه اينجا فك كنم 90 % افراد به فكر اين هستن كه چطوري يه طوري ويزاشون زودتر اماده شه از ايران فرار كنن.... :
    من چند بار تو سايت دنبال پروژه هاي كامپيوتري شون گشتم ولي چيز زيادي دست گيرم نشد...

Junior Member

سلام به همه ی دوستان! عاقبت کوزه گر در کوزه افتاد!!

من سر یه تصمیم بسیار بسیار مهم گیر کردم و از همه ی دوستان شدیداً درخواست راهنمایی دارم.

من یه پذیرش ساده و راحت و بدون حاشیه از دانشگاه دلف گرفتم و جز اولین پذیرفته شدگان امسال بودم! اما بعد از اندک مدتی از یه جای دیگه، دانشگاه دیگه ای که رنکش کمی پایین تر از دلف هس بهم پذیرش داد. من توجهی به اون پذیرش نکردم و کارای مربوط به دلف رو خیلی سریع پیش بردم و کارا به خوبی میرفت جلو و حدود 2 هفتس که ویزای شینگنمم جور شده و بلیط هم آمادس و کمکم آماده ی رفتن میشدم که...
    که از حدود 4 هفته پیش ایمیل هایی از بعضی شرکت های فعال در زمینه ی مربوط به علاقه ی من بهم اومد که منتظرت هستیم که بیای و خیلی بهت علاقه مند شدیم و ... تا اینکه 3 هفته پیش ایمیلی مربوط به استخدام در حین تحصیل همراه با حقوق و بیمه ی Higher Educated از یه شرکت معروف بهم اومد و گفت که ما میخایم وارد بازار ایران بشیم و میخایم رو تو سرمایه گزاری کنیم... من یکم ذوق زده شدم ولی باز هم توجه زیادی نکردم. بعد از 1 هفته که جواب مثبت ندادم، کار به جایی رسید که مسئول هماهنگی اون دانشگاه و همینجور مسئول ارشد اون دانشکده ایمیل هایی زدن که تقریباً ترجمه ی ایمیل هاشون به فارسی خودمونی معادل قسم حضرت عباس بود و میگفتن که جون هرکی دوسداری پاشو بیا اینجا و هرچی بخای در اختیارت میذاریم! منم حقیقت رو بهشون گفتم که آقا من دلف پذیرش گرفتم و اونجا رنکش خوبه ! بعد بهم گفتن رنک دلف عالیه اما رنک ما تو این زمینه ای که پذیرش گرفتی ازمون خیلی بالاتر از دلفه و جز 10 تای اول دنیاس و خیلی معتبره و اظهار کردن که تعجب میکنیم چرا این رو نمیشناسی... از استادای ایران پرسیدم گفتن آره، تو اون زمینه این دانشگاه خیلی خفنه و حرف نداره... تا اینکه همون مسول ارشد دانشکده 2 روز پیش ایمیل زد و ضمن ابراز نظر نسبت به وضعیت سیاسی ایران و صمیمی شدن گفت که ما یه نفر ایرانی رو میفرستیم بیاد و باهات صحبت کنه و روشنت کنه و گزارش سالیانه و اطلاعات بین المللی راجع به وضعیت و اعتبارمون رو میدیم بهش که بیاره برسونه دستت! من ناز کردم و گفتم اگه اینجوره من به غیر از شغل و حقوق شغل و بیمه و اینا، من باید بورس هم بشم! اون رابط ایرانی تو تلفن پریشب و دیشب بهم گفت اینا کل هزینه هات رو هم میدن !! بعد گفت اینا تو بین خودشون رو تو خیلی بلند مدت و وسیع برنامه ریزی کردن و از الان میتونم قول بدم که دکترات رو هم ساپورت میکنن و میتونی 90% مطمئن باشی واسه دکترات! ضمن اینکه تو مدت فوق لیسناست، تو اینترنشیپ هات، هر جای دنیا بخای مجانی و حتی با مزایای خاصی میفرستنت!! خلاصه هی ناز کردم و اونا نازمو کشیدن و هی امتیاز میدادن! حتی گفتم من میرم دلف میخونم ولی با شمام همکاری خواهم داشت، گفتن نه نمیپذیریم ولی اگه بیای اینجا هرجا بخای میذاریم بری و همه جا هم حمایت میکنیم ازت...
    آخر سر قرار شد من تا پایان هفته بهشون نظر نهاییمواعلام کنم.

ولی نکته یی که هست اینه که اگه واقعاً تو این زمینه رنکش اینقد بالاس، حتی اگه بورس هم ندن من میرم اونجا ولی چند نکته هس که منو به شک میبره! یکی اینکه ایناکه اینقد خفنن، چرا این همه مدت ناز منو میکشن؟ مگه من چجوریم که اینقد دنبالمن؟ من خودم میدونم اینقد خاص نیستم و این برخوردا غیر عادی میزنه. نکته ی بعدی اینکه قرار بود تو دلف تقریباً تمام هزینه ها با خودم باشه ولی اینجا میگه همه ی هزینه هات رو میدیم ماهی اینقد هم اضافی میدیم بهت! تقریباً خیالت واسه دکترات هم راحت باشه و تازه تو مسول ما واسه ورودمون به ایران خواهی بود و... در حالی که دلف خیلی خشک و خالی پذیرش داد و اصلاً هم تحویلم نمیگیرن ولی خوبیش اینه که نسبتاً معروفه.

تو این روزا شدیداً فکرم مشغوله. حالا با این وضعیت واقعاً موندم که چی کار کنم. واقعاً سر یه دوراهی کاملاً متفاوتم. از همه ی دوستان میخوام راهنماییم کنن.

با آرزوی موفقیت برای همه.