صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 155 , از مجموع 155

موضوع: مسائل مربوط به دورۀ فوق دکترا (Post Doc)

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دورۀ فوق دکترا (Post Doc)

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    آیا باید حتمن ایران باشیم، یا میشه دو سال را یک کشوری غیر از آمریکا گذروند.
    ممنون
    میشه هرجایی خارج از امریکا بود (تا جایی که من دیدم! و چون دوستام که این موضوع براشون اتفاق افتاده ایرانی نبودن خیلی مطمئن نیستم شرایطش رو برای ایرانی ها)
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    سلام - حرف شما درسته همه مشمول اون قانون نمیشن و اگه سلف فاندد بیان و جزو skill list نباشه کشورشون (که ایران نیست) این موضوع براشون اتفاق نمی افته. ولی اگه سلف فاندد بخوان بیان جدا از اینکه باز میگم اصلا منطقی نیست که انقدر آدم خرج بکنه بجای اینکه حقوق دریافت بکنه برای این زحمتی که قراره بکشه - مشکل سفارت هم وجود خواهد داشت که احتمال ویزا شدنشون خیلی کم میشه
    موافقم باهاتون. با اين هزينه ها از جيب خوندن خيلي معني نداره
    مگر اينكه پول زياد دارن و عشق به علم
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Junior Member

سلام. من دکترا در رشته مهندسی پلیمر -بیوپلیمر و مستر هم مهندسی پزشکی بایومتریال دارم. یه سال سال 2013 تا 2014 پست داک بودم کانادا یوبی سی. و بعدش تا الان کار نکردم. حالا بچه هام بزرگ شدن و میتونم برم سر کار. اول می خواستم یه پی اچ دی جدید بگیرم که راحتتر باشه ولی ازون جایی که من فقط می تونم در ناحیه بی اریا باشم (الان آمریکا زندگی می کنم و سیتزن کانادام) و دانشگاههای های-رنک و محدود اینجاست با راهنمایی دوستان نظرم این شد تا دوباره پست داک کار کنم تا اطلاعاتم آپدیت بشه و بعدا برم سر کار صنعتی. اما سوال من اینه که برای پست داک علاوه بر ایمیل زنگ بزنم آفیسشون یا لبشون؟ چقدر پیگیری کنم؟ خیلی هاشون کارشون دقیقا مثله اکسپرینس من نیست. من برای اوناهم اپلای کنم بهرحال کاز ریسرچ با یه دفعه انجام دادن آدم یاد میگیره. به نظرتون برای کارهایی که فیلد جدید هستن هم اقدام کنم. اللبته همشوم بایومتریال هستند ولی خب بایومتریال هم وسعت زیادی داره و واقعا علاقمندم که یادشون بگیرم چون برای اسکیل ستم برای کارهای صنعتی واجبه. خواهشمندم راهنمایی بفرمایید. دانشگاههایی که اپلای می کنم استنفورد برکلی و یو سی اس اف هست.

سلام دوستان عزیز ممنون میشم پاسخ سوال من رو بدید
    من در حال حاضر در داخل کشور دارم گذراندن دوره ی پسا دکتری هستم.
    آیا من می توانم برای دریافت یک فرصت پسادکتری دیگر اقدام کنم؟ آیا اجازه و امکان دریافت یک فرصت پسادکتری دیگر در خارج ازکشور برای من امکانپذیر است؟ و آیا نمره زبان آیلتس برای پسادکتری در خارج از کشور لازم است؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

پست دکتری یک شغل هست و فرد دانشجو محسوب نمیشود. معمولا پذیرشها به صورت تمام وقت است بنابراین کسی نمیتواند دو شغل تمام وقت داشته باشد. مگر اینکه مثلا از اولی برای مدت اشتغال در دومی مرخصی بگیرد یا منفصل شود.

برای نمره زبان هم پاسخ کلی وجود ندارد چون هم بستگی به جنس فرصت شغلی و هم کشور و دانشگاه پذیرش دارد. بعضی از کشورها حتی برای دکتری هم نمره رسمی نمیخواهند و دانشگاه و استاد راسا تصمیم میگیرند که ایا متقاضی شرایط و تواناییهای لازم را دارد یا خیر. بنابراین مورد مورد بررسی بفرمایید.

امید که موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط tayebehamirian نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ممنون میشم پاسخ سوال من رو بدید
    من در حال حاضر در داخل کشور دارم گذراندن دوره ی پسا دکتری هستم.
    آیا من می توانم برای دریافت یک فرصت پسادکتری دیگر اقدام کنم؟ آیا اجازه و امکان دریافت یک فرصت پسادکتری دیگر در خارج ازکشور برای من امکانپذیر است؟ و آیا نمره زبان آیلتس برای پسادکتری در خارج از کشور لازم است؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)