صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 155

موضوع: مسائل مربوط به دورۀ فوق دکترا (Post Doc)

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دورۀ فوق دکترا (Post Doc)

سلام. میشه دوستانی که قبلا تجربه مصاحبه رو داشتن، این تجربه رو با ما به اشتراک بزارن؟ اینکه چه سوالاتی ازشون پرسیده شده. ممنون.

Junior Member

سلام
    ایا کسی به تازگی برای پست داک کانادا ویزا دریافت کرده؟
    ممنون میشم اگر تجربه‌ای دارید بفرمایید. چه مدارکی لازم هست. من مدرکم را نمی تونم الان ازاد کنم. ایا نیاز به اپلود مدرک و داشتن ایلتس هم هست یا همین پذیرش می تونه باعث موفقیت در پروسه ویزا بشه.

با سلام
    من فارغ التحصیل از دانشگاه ارومیه تو رشته مهندسی برق قدرت هستم و 3 تا مقاله ISI با ایمپکت فاکتور بالای 6 و یک مقالهISC و سه تا مقاله علمی و پژوهشی isi_listed و چند تا هم کنفرانس دارم. میخواستم برای دوره post doc تو یه کشور غربی اقدام کنم از اونجایی که هیچی در این خصوص نمیدونم ازتون میخوام که راهنماییم کنید در خصوص نامه ای که باید به اساتید زده بشه و نوع نگارش رزومه و... اگه نمونه هایی هم دارین لطفا برام به این ایمیل بفرستینjamiljannati@gmail. Com در ضمن من الان دارم زبان میخونم تا بتونم آزمون آیلتس بدم ونمره خوبی بیارم.
    لطفا راهنمایی ام کنید و یه سوال بهتره یه مقاله بنویسم و به اساتید چکیده اونو بفرستم تا در صورت قبولی از پذیرش استاد با اسم اون بفرستم واسه یه مجله؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد پذیرش دوره پست دکتری

با سلام خدمت دوستان
    بنده فارغ التحصیل دوره دکتری هستم و می خواهم برای دانشگاهی جهت دوره پسا دکتری اقدام کنم، در آگهی که دانشگاه اعلام کرده یکی از شرایط این است:
    Eligibility
    The Society of Fellows invites applications from qualified candidates who have a PhD degree conferred after January 1, 2017. Candidates will have defended or submitted their dissertation by December 31, 2019 and their degree conferred not later than March 31, 2020.
    این یعنی من باید تا January 1, 2017 مدرکم رو گرفته باشم؟ یا دفاع کرده باشم؟
    من از رساله ام در تاریخ 1 دی ماه 1395 یعنی (21 دسامبر 2016) دفاع کردم و درسم تمام شده است، و با 1 ژانویه 2017 فاصله 11 روزه دارد. آیا می تونم برای این فرصت اقدام کنم یا نه زودتر دفاع کردم؟ کلمه conferred به چه معنا استفاده میشه آیا منظور گرفتن مدرک از دانشگاه یا تاریخ صدور آن است؟
    لطفا در این خصوص راهنمایی فرمایید.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد پذیرش دوره پست دکتری

سلام دوست عزیز

یعنی اینکه مدرک شما به صورت رسمی و تمام و کمال و انجام کارهای علمی (یعنی دفاع و اصلاحیه و ...) و کارهای اداری بین اول ژانویه ۲۰۱۷ تا ۳۱ مارس ۲۰۲۰ صادر شده باشد. بنابراین اگر شما زودتر از این تاریخ دفاع کرده اید ولی بعد از ژانویه ۲۰۱۷ مدرک صادر شده است مشکلی نخواهید داشت.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط PhdEhsan نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    بنده فارغ التحصیل دوره دکتری هستم و می خواهم برای دانشگاهی جهت دوره پسا دکتری اقدام کنم، در آگهی که دانشگاه اعلام کرده یکی از شرایط این است:
    Eligibility
    The Society of Fellows invites applications from qualified candidates who have a PhD degree conferred after January 1, 2017. Candidates will have defended or submitted their dissertation by December 31, 2019 and their degree conferred not later than March 31, 2020.
    این یعنی من باید تا January 1, 2017 مدرکم رو گرفته باشم؟ یا دفاع کرده باشم؟
    من از رساله ام در تاریخ 1 دی ماه 1395 یعنی (21 دسامبر 2016) دفاع کردم و درسم تمام شده است، و با 1 ژانویه 2017 فاصله 11 روزه دارد. آیا می تونم برای این فرصت اقدام کنم یا نه زودتر دفاع کردم؟ کلمه conferred به چه معنا استفاده میشه آیا منظور گرفتن مدرک از دانشگاه یا تاریخ صدور آن است؟
    لطفا در این خصوص راهنمایی فرمایید.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

سلام دوستان عزیز. من تا حالا سه تا مصاحبه با اسکایپ داشتم که به نظر خودم مصاحبه ها م خوب بوده. ولی متاسفانه موفق به گرفتن یه پوزیشن پست داک نشدم. به نظرتون ایراد از کجاست.؟ ایا کسانی که مصاحبه حضوری میرن موفق ترن؟ مثلا ساکن اروپا هستن. اینجور مسائل تاثیری روی تصمیم استاد داره یا نه؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

من خیلی از پست شما تعجب کردم

من تا حالا سه تا مصاحبه با اسکایپ داشتم... ولی متاسفانه موفق به گرفتن یه پوزیشن پست داک نشدم. به نظرتون ایراد از کجاست.؟

من تتها چیزی که نمیبینم "ایراد" است. اینکه شما موفق میشوید مصاحبه بگیرید نشان از توان خیلی خوب - علمی و غیره - شما دارد و این همه اش حسن است. واقعا به شما تبریک میگویم.

نکته این است که در پست دکتری انطباق بالای خواسته های پست و علایق و توانمندیهای متقاضی از شرایط اصلی و مهم است و لزوم این تطابق عملا تا حد زیادی ابتکار عمل را از دست متقاضی خارج میکند.

از دید من البته موفقیت تا حدی هم مرهون انعطاف و ابتکار و توان مانور اطراف پست هدف از سوی متقاضی است ولی راه آخر صبر برای رسیدن و اعلان پست مناسب است.

امیدوارم هر چه زودتر موفق شوید و خبرهای خوب اینجا برای دوستان بنویسید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط appleoxygen نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من تا حالا سه تا مصاحبه با اسکایپ داشتم که به نظر خودم مصاحبه ها م خوب بوده. ولی متاسفانه موفق به گرفتن یه پوزیشن پست داک نشدم. به نظرتون ایراد از کجاست.؟ ایا کسانی که مصاحبه حضوری میرن موفق ترن؟ مثلا ساکن اروپا هستن. اینجور مسائل تاثیری روی تصمیم استاد داره یا نه؟ ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

یک پستی را هم پیشترها برای یکی از دوستان نوشته بودم که خوشبختانه زود پیدا شد و اینجا میگذارم شاید کمکی بکند

http://www.applyabroad.org/forum/sho...06#post2596206

Keep Calm and APPLY ON

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

خیلی ممنون از راهنمائی و نکات مثبتی که نوشتین. امیدوارم منم خبرای خوب بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    یک پستی را هم پیشترها برای یکی از دوستان نوشته بودم که خوشبختانه زود پیدا شد و اینجا میگذارم شاید کمکی بکند

http://www.applyabroad.org/forum/sho...06#post2596206

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز. امید که همینطور بشود که انجمن به خبرهای خوب امثال شما دوستان خیلی احتیاج دارد

خیلی ممنون از راهنمائی و نکات مثبتی که نوشتین. امیدوارم منم خبرای خوب بدم.

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)