صفحه 10 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 155

موضوع: مسائل مربوط به دورۀ فوق دکترا (Post Doc)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دكتري دوم يا پست داك

سلام دوستان. من فرصت مطالعاتی رو در یکی از ایالتهای آمریکا گذرانده ام حالامیخوام در ادامه با همون استادی که فرصت مطالعاتی رو گذروندم یک دوره دیگه رابگذرونم در قالب پست داک ایشون زیاد علاقه ای به دادن فاند ندارن ممنون میشم بدونمفایده ای داره اقدام پست داک به این صورت یعنی بدون فاند. من باهاشون صحبت کردممیگفتند که طول میکشه فاند رو بشه گرفت فعلا از طریق بانک استیتمنت باید برم یرایکارهای ویزا تا بعد از نوشتن پروپوزال ببینیم نظرشون چی میشه ممنون میشم ازراهنمایی های ارزشمند دوستانی که برای پست داک اقدام کرده اند بهره مند شوم. بدونمچطور باید با استاد از اول صحبت کرد؟

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دورۀ فوق دکترا (Post Doc)

با سلام
    من دکترای ژئوتکنیک دارم و یک دوره پست داک روهکم گذروندم. الان بدنبال دوره پست داک جدید در سوییس هستم. در جایی دیدم که حداکثر سن برای سوییس 35 سال هست. من 36 سال هستم. می خوام بدونم آیا این محدودیت سنی برای پست داک صحیح هست؟
    ممنون از پاسخ هاتون

ApplyAbroad Superstar

سلام پست دکتری شغل است (و فرد دانشجو نیست) و بنابراین برابر قاعده کلی محدودیت سنی نباید داشته باشد. محدودیت سنی در شرایط خیلی استثنایی اعمال میشود و آنهم اینکه اقتضای شغل باشد. اگر جایی شرط سنی دیده اید شرایط شغل را هم بررسی کنید باید دلیل محدودیت آنجا توضیح داده شده باشد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hadikhanbabaza نمایش پست ها
    با سلام
    من دکترای ژئوتکنیک دارم و یک دوره پست داک روهکم گذروندم. الان بدنبال دوره پست داک جدید در سوییس هستم. در جایی دیدم که حداکثر سن برای سوییس 35 سال هست. من 36 سال هستم. می خوام بدونم آیا این محدودیت سنی برای پست داک صحیح هست؟
    ممنون از پاسخ هاتون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

با سلام.
    من نزدیک سه سال هست دوره ی دکتری رو تموم کردم و روی دینامیک مولکولی کار کردم. 40 تا مقاله ISI دارم که بالای 20 تاشون Q1 هستند. با توجه به شرایطی که تو ایران پیدا کردم و دیگه دیدم باید رفت بر خلاف خواسته ای که دارم. تصمیم گرفتم برای پست داک اقدام کنم. اگه امکانش هست منو راهنمایی بکنین. چون مستقیم تا الان درگیر نبودم راه و رسمشو دقیق و کامل نمی دونم. ضمنا 31 سالم هست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Shhrm نمایش پست ها
    با سلام.
    من نزدیک سه سال هست دوره ی دکتری رو تموم کردم و روی دینامیک مولکولی کار کردم. 40 تا مقاله ISI دارم که بالای 20 تاشون Q1 هستند. با توجه به شرایطی که تو ایران پیدا کردم و دیگه دیدم باید رفت بر خلاف خواسته ای که دارم. تصمیم گرفتم برای پست داک اقدام کنم. اگه امکانش هست منو راهنمایی بکنین. چون مستقیم تا الان درگیر نبودم راه و رسمشو دقیق و کامل نمی دونم. ضمنا 31 سالم هست.
    با اساتیدی که در زمینه های مشابه مقالات شما کار می کنند در تماس باشید و در سایت دانشگاه ها و سایر سایت های شغل های آکادمیک دنبال پوزیشن های مرتبط باشید با 40 مقاله حتما پوزیشن مناسبی پیدا خواهید کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Shhrm نمایش پست ها
    با سلام.
    سلام
    تصمیم درست و بجایی گرفتید اتفاقا در زمینه کاری شما پوزیشن های زیادی وجود داره الان داینامیک ملکولی و‌سیستم بیولوژی خیلی رو بورسه..پیشنهاد میکنم یه سر به نیچرجاب بزنید....با توجه به مقالاتتون فک میکنم بتونید یه موقعیت خوب بدست بیارید
    موفق باشید

ببین اگه به این عالی هستی باید بگردی یه جای خوب پیدا کنی. به چیذایی هم بستگی داره که حتی اگه تو امریکا هم باشی خودش می تونه هفت خوان باشه.

استاد پول داشته باشه تو دستش یا خیلی لایکلی باشه که به زودی پول میگیره.
    بتونی سر وقتی که میخواد تو لبش حاضر باشی.
    بتونی از پس یه مصاحبه روان بر بیایی.
    ویزا رو هم اضافه کن
    و ....
    با سنت هم کسی کاری نداره.

رشته ات هم مشتری خودشو داره نه اینکه چون این کارا رو کردی الان خاص هستی. تو باید استاد و دپارتمان مربوطتو بیابی.
    وافوض امری الی الله، انّ الله بصیرٌبالعباد

سلام ممنون میشم راهنمایی کنید. من لیسانس مهندسی مواد دانشگاه شیراز بودم (با معدل 16) و ارشد مهندسی پزشکی امیر کبیر (معدل 19/71) و دکتری مهندسی پزشکی امیر کبیر (معدل 17/01). آبان 96 فارغ التحصیل شدم. چهار تا مقاله ریویو دارم که دوتاش اسم اولم و یکی هم خودم corresponding author هستم و IF ژورنال ها هم خیلی بالاست.
    رتبه یک کنکور دکتری بودم و top student دانشجوهای ورودی ارشد. چند ترم TA بودم و چند ترمی هم درس دادم. تافل 101 دارم. میخوام سال دیگه برای post doc اقدام کنم تو این یه سال شاید بتونم یکی دوتا مقاله دیگه بدم. به نظرتون امیدی هست برای post doc? الان 32 سالمه فکر نکنم دیگه شانسی برای شروع مجدد دکتری داشته باشم.
    ویرایش توسط sarayazdan_86 : September 9th, 2018 در ساعت 02:57 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sarayazdan_86 نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم راهنمایی کنید. من لیسانس مهندسی مواد دانشگاه شیراز بودم (با معدل 16) و ارشد مهندسی پزشکی امیر کبیر (معدل 19/71) و دکتری مهندسی پزشکی امیر کبیر (معدل 17/01). آبان 96 فارغ التحصیل شدم. چهار تا مقاله ریویو دارم که دوتاش اسم اولم و یکی هم خودم corresponding author هستم و IF ژورنال ها هم خیلی بالاست.
    رتبه یک کنکور دکتری بودم و top student دانشجوهای ورودی ارشد. چند ترم TA بودم و چند ترمی هم درس دادم. تافل 101 دارم. میخوام سال دیگه برای post doc اقدام کنم تو این یه سال شاید بتونم یکی دوتا مقاله دیگه بدم. به نظرتون امیدی هست برای post doc? الان 32 سالمه فکر نکنم دیگه شانسی برای شروع مجدد دکتری داشته باشم.
    رزومه تون که بنظر قوی میرسه. سعی کنید بطور مستقیم یا از طریق استادانتون با استادها و مراکز تحقیقاتی خارج از کشور ارتباط برقرار کنید و دنبال موقعیت پست داک بگردید.

Junior Member

سلام.

1. من هم بعد از چند تا سوال و جواب به این جواب رسیدم. میخواستم ازتون بپرسم که تو کیس شما این نتیجه درست بوده یا باید چیزی رو عوض میکردین؟
    "(Foreign Worker - International Mobility Program (visitor's visa required)"

2. شما نهایتا مدارک سوابق تدریس تو دانشگاهتون رو آپلود کردید؟ اگه بله که دقیقا چه نامه هایی و از کجا گرفتین؟ (فکر میکنم جایی نوشتید که شما هم فارغ التحصیل دانشگاه تهران هستید. اگر بتونید یگید که دقیقا به کی مراجعه کردید خیلی ممنون میشم.)

3.برای همسرتون open work permit اقدام کردید یا فقط visitor?

4. چقدر طول کشید که شما و همسرتون ویزا گرفتید؟ آیا پروسس دوهفته ای شامل حالتون شد؟

پیشاپیش ممنونم بابت جوابتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_njm نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    من سوالاتی را در مورد ویزای کار مربوط به دوره پست دکترا در کانادا دارم. ممنون میشم اگر دوستانی که اطلاعاتی دارند من را راهنمایی بفرمایند. انگلیسی بودن سوالات به این دلیل است که من همین سوالات را از آفیسرهای اداره مهاجرت کانادا هم پرسیده ام و متاسفانه پاسخ مناسبی دریافت نکردم.

Unfortunately, I encountered some problems and conflicts through the process of work permit application for an academic postdoctoral fellowship. So, it would really be appreciated if you could guide me in this regard:

1. According to my investigations, it seems that the "employer-specific work permit" should be applied in my postdoctoral case. However, the "Foreign Worker - International Mobility Program (visitor's visa required)" is proposed to me as a result of the question and answer steps on the cic website. Just to make sure, did I make a mistake? And more accurately, are these two kinds of work permits basically different or not?

2. By answering some other questions, the checklist for the required documents was provided to me. This checklist contains documents related to my previous work records, Including: Employment Reference Letter, Letter from Current Employer and Employment Records. Considering that I recently graduated from PhD degree, do I have to submit my previous university documents as a former employer?

3. Despite, it is clarified on cic website that the offer of employment number is required to apply for an "employer-specific work permit"; but, during my own online application process, I have never been asked to enter this code. This conflict has really made me confused. Did I unwittingly miss something?

4. And as a last question, given that I decide to travel to Canada with my wife; she will be my dependent. So, which answer do I have to choose for her, when I asked about the reason of her travel to Canada? Available options are: visit, study, work and transit.

I greatly appreciate your time and consideration. And I am anxiously looking forward to hearing from you.
    Best wishes

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)