صفحه 11 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 155

موضوع: مسائل مربوط به دورۀ فوق دکترا (Post Doc)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دورۀ فوق دکترا (Post Doc)

دوستان عزیز
    وقت بخیر
    من هفته آینده برای یه پوزیشن پست داک مصاحبه حضوری دارم...چه توصیه هایی میتونید هم بکنید؟
    راستش یه کم استرس دارم...

Junior Member

سلام من فارغ التحصیل دکتری ریاضی کاربردی هستم و خوب برای یک دوره پسا دکتری در اتریش اقدام کردم اما یک چیزی رو درست متوجه نمی شوم: آیا شرایط داشتن تمکن مالی که برای دانشجویان دوره دکتری و ارشد برای تحصیل در اتریش هست برای دوره پسا دکتری هم هست ؟ یعنی من باید مبلغی رو در حسابم داشته باشم و یا برای ارائه سندی نشون بدم که تمکن مالی دارم ؟ ممنون می شوم اگر دوستان کمک کنند.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط totomec نمایش پست ها
    سلام من فارغ التحصیل دکتری ریاضی کاربردی هستم و خوب برای یک دوره پسا دکتری در اتریش اقدام کردم اما یک چیزی رو درست متوجه نمی شوم: آیا شرایط داشتن تمکن مالی که برای دانشجویان دوره دکتری و ارشد برای تحصیل در اتریش هست برای دوره پسا دکتری هم هست ؟ یعنی من باید مبلغی رو در حسابم داشته باشم و یا برای ارائه سندی نشون بدم که تمکن مالی دارم ؟ ممنون می شوم اگر دوستان کمک کنند.

موقعیت‌های پست دکترا شغل محسوب میشن و در واقع شما برای ویزا کاری باید اقدام کنید. مسائلی‌ مثل تمکن مالی برای ویزا‌های دانشجویی‌ هستش و شما نیاز ندارید. همون نامه جاب آفر معمولا برای اثبات اینکه شما درامد خواهید داشت کافیه.

با سلام
    من یک نامه پذیرش پست داک از کانادا دارم. اما مدرک دکترای من آزاد نشده و سال آینده آزاد خواهد شد. در نامه دانشگاه زده برای اپلای immigration documentation باید Proof of PhD آماده باشه. به نظرتون برای ویزا حتما به مشکل میخورم؟
    ممنون

Junior Member

سلام،
    من دکتری یکی از دانشگاه های خوب تهرانم. یکی دو ماه دیگه انشاالله دفاع می کنم از پایان نامه.
    می خواستم واسه پست داک اقدام کنم، فعلا اولویت هام انگلستان، آلمان، اتریش، سوئیس هستند. می خواستم بدونم موقعیت های پست داک رو چجوری باهاس پیدا کنم؟ آیا به استادا ایمیل بزنم؟ یا از سایتهای کاریابی و ... باهاس دنیالش باشم؟ اگه اینجوریه چند سایت معتبر و مناسب در زمینه پست داک معرفی کنید.
    یکی از دوستام چند سال پیش یه استاد ایرانی رو تو دانشگاه سوانسی انگلستان پیدا کرد یه موضوع پیشنهاد کرد (ادامه پایان نامه اش) بعد پروپوزال نوشتن و ... خلاصه رفت اونجا پست داک.
    راستش منم یه استاد ایرانی پیدا کردم تو انگلستان ولی دانشگاهش زیاد جالب نیست (University of the West of England, Bristol).
    چه پیشنهادی دارین؟

سلام بچه ها
    ببخشید من تاپیکی راجع به second phd پیدا نکردم
    من تا چند وقت دیگه دکتری تموم میشه
    میخوام برای دکتری خارج از کشور اقدام کنم
    کسی تجربه مشابه داشته؟
    شنیدم ممنوع هست
    واقعا ممنوعه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام

در بیشتر کشورها "ممنوع " نیست بلکه بسیار بسیار غیر متداول است . به همین دلیل مسیر همواری برای پذیرش و بعد ویزا شاید پیش رو نباشد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط behnoush9999 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    کسی تجربه مشابه داشته؟
    شنیدم ممنوع هست
    واقعا ممنوعه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

سلام، میخواستم بدونم ویزای کسی که پست داک گرفته باشه امریکا چه ویزایی هست ؟ و آیا در این شرایط فعلی اصلا اجازه میدن که برای ویزا اقدام کنیم و چقدر طول میکشه و به طور کلی تجربه کسانی که به تازگی این کار رو کردن.
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    آیا گرفتن پوزیشن پست داک برای کانادا با شرایط خوب معدل و مقاله راحتر از اروپاست؟ رشته برق . و نمره زبان نیاز داره؟ ممنون

Junior Member

منم تمایل دارم برا دکترای مجدد یا پست داک. و نیاز به اطلاعات ولی تا الان چیزی که از جواب اساتید فهمیدم اینه که بعضا قبول نمیکنن یا تو پوزیشن حتی ذکر میشه دکترا نداشته باشن. ولی تو فیلد دیگه مث اینکه رایجتره. مثلا دکترای مکانیک حالا بره دکترای فیزیک. کسی اطلاعات کاملتر داشت راهنمایی کنه. البته فک کنم برا اروپا حساسیت بیشتر باشه تا کانادا و آمریکا.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnoush9999 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    کسی تجربه مشابه داشته؟
    شنیدم ممنوع هست
    واقعا ممنوعه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)