صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 155

موضوع: مسائل مربوط به دورۀ فوق دکترا (Post Doc)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph. D.

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دورۀ فوق دکترا (Post Doc)

در ادامه و بعد از چهار هفته به استاد ایمیل زدم و گفتم:

Dear Prof. ...,

I hereby wish to tell you that I am so willing to know your final decision about the post-doctoral position for which I have applied, however I understand you might need more time to make your final decision (!). It has been almost four weeks since our Skype conversation.

I would be very grateful if you could let me know the current status of the position. Thank you very much for your consideration.

و اون جواب داد:

Hi ,

I’m sorry that I haven’t had much information to share with you lately on this, but since you asked: I have offered the position to another candidate, and I’m waiting for his decision. This could take a bit of time, since he just interviewed for a faculty position at another university. If he turns down the position, I’ll have to reassess, and so I hope you understand why I haven’t been able to give you a final answer yet. But I do apologize for the uncertainty.

و حالا نظر؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط robin2 نمایش پست ها
    در ادامه و بعد از چهار هفته به استاد ایمیل زدم و گفتم:

Dear Prof. ...,

I hereby wish to tell you that I am so willing to know your final decision about the post-doctoral position for which I have applied, however I understand you might need more time to make your final decision (!). It has been almost four weeks since our Skype conversation.

I would be very grateful if you could let me know the current status of the position. Thank you very much for your consideration.

و اون جواب داد:

Hi ,

I’m sorry that I haven’t had much information to share with you lately on this, but since you asked: I have offered the position to another candidate, and I’m waiting for his decision. This could take a bit of time, since he just interviewed for a faculty position at another university. If he turns down the position, I’ll have to reassess, and so I hope you understand why I haven’t been able to give you a final answer yet. But I do apologize for the uncertainty.

و حالا نظر؟
    هیچی دیگه فعلا در این مرحله شما انتخاب نشده اید. به یکی دیگه پیشنهاد داده اند و اگر اون قبول نکنه یا سراغ بقیه نفرات لیست (منجمله شما) میرن یا اینکه از اول پروسه انتخاب و مصاحبه جدید رو شروع میکنند. فعلا دنبال موقعیتهای دیگر باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد پذیرش دوره پست دکتری

سلام دوستان
    کسی میدونه چه شرایط خاصی برای پذیرش گرفتن در دوره پست داک هست؟ مثلا تعداد مقالات مهمه؟
    من کلی ایمیل به استادای مختلف زدم ولی اکثرا اصلا جواب نمیدن! میخوام بدونم این امر عادیه یا رزومه ی من مشکل داره.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد پذیرش دوره پست دکتری

نقل قول نوشته اصلی توسط zeus20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه چه شرایط خاصی برای پذیرش گرفتن در دوره پست داک هست؟ مثلا تعداد مقالات مهمه؟
    من کلی ایمیل به استادای مختلف زدم ولی اکثرا اصلا جواب نمیدن! میخوام بدونم این امر عادیه یا رزومه ی من مشکل داره.
    استاد باید پوزیشن داشته باشه که پست داک قبول کنه. دوره آموزشی که نیست که پذیرش بخواد. پست داک یک دوره کاری است و براش استخدام میکنند.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    برای پست داک، نیاز به آزادسازی مدارک قبل هست؟ یا اینکه میشه با تعهد محضری، اصل مدارک رو برای ترجمه بگیریم و بعدش برگردونیم؟
    آخه هزینه آزاد کردن مدرک دکتری خیلی زیاده. یعنی هیچ راهی نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط robin2 نمایش پست ها
    با سلام

من به دلیل استفاده از مطالب این سایت در مصاحبه خودم برای پست داک با یکی از اساتید آمریکا که اصالتاً آمریکایی بود، میخوام تجربیاتم رو در اختیار کاربران بگذارم شاید مفید باشه.

1. مصاحبه دقیقا راس ساعت مقرر شروع شد.
    2. مصاحبه 35 دقیقه طول کشید
    3. سوالات دقیقا مشابه همین سوالات مطرح شده در این وبسایت بود.
    4. کیفیت ویدیو و تصویر در ابتدا بد که مشکل از طرف اون بود و بعد از کمی درست شد.
    5. بعد از سوالات کار خودش رو توضیح داد و گفت سوالی نداری گفتم نه خوبه علاقه مندم.
    6. آخرش بهش گفتم شانسم چقدره گفت یکی دو تا دیگه متقاضی هم ست باید اسکایپ کنم باهاشون ولی فک کنم تو و یکی دیگه قوی ترین هستین.
    7. گفت در طول چند هفته آینده تصمیم میگیرم بهت میگم.
    8. آخرشم خدافظی و رو بوسی و بعد من براش ایمیل زدم:

Thank you very much for your time and consideration during the interview and I really enjoyed having conversation with you. I hope to receive promising news from you in the next few weeks.

اونم گفت:

Thanks again for taking the time to talk with me — I enjoyed our conversation, and I apologize that the audio quality was poor at first.

حالا دیگه منتظرم ببینم چی میشه!! چی میشه به نظر شما؟
    چه سوالاتی پرسیدن؟ کجای سایت هست؟ موفق باشین

ببخشید کسی پاسخ این سؤال من رو نمی دونه؟

" برای پست داک، نیاز به آزادسازی مدارک قبل هست؟ یا اینکه میشه با تعهد محضری، اصل مدارک رو برای ترجمه بگیریم و بعدش برگردونیم؟
    آخه هزینه آزاد کردن مدرک دکتری خیلی زیاده. یعنی هیچ راهی نداره؟ "

و اینکه من مهرماه وارد ترم هفت دکتری میشم. اگر بخوام برای پست داک اقدام کنم؛ از کی مکاتباتم رو با اساتید شروع کنم؟

Junior Member

سلام. در مورد موسساتی که ادعا می کنند با اخذ مبلغی می توانند پست دکتری در اروپا پیدا کنند، کسی اطلاعای داره؟ من اخیرا با دو موسسه صحبت کردم که ادعا می کنند با اخذ حدود 3000 یورو در عرض سه ماه می توانند پوزیشن پیدا کنند. صحت داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sah60 نمایش پست ها
    سلام. در مورد موسساتی که ادعا می کنند با اخذ مبلغی می توانند پست دکتری در اروپا پیدا کنند، کسی اطلاعای داره؟ من اخیرا با دو موسسه صحبت کردم که ادعا می کنند با اخذ حدود 3000 یورو در عرض سه ماه می توانند پوزیشن پیدا کنند. صحت داره؟
    غیر از جستجو در پوزیشنهای موجود چه کاری برای شما انجام میدن؟ نمیتونند که همینطوری از طرف استاد استخدامتون کنند.

Junior Member

سلام دوستان،ای
    میخواستم بدونم آیا برای رشته مدیریت میشه از دانشگاه های امریکا پذیرش پست داک گرفت؟ منظورم اینه که آیا مدیریت، رشته ای هست که پوزیشن پست داک داشته باشه؟
    آیا برای پذیرش پست داک؛ سطح دانشگاه مبدا (دانشگاه محل اخذ دکتری) خیلی تاثیر گذار هست؛ یا کیفیت پایان نامه و مقالات میتونه پایین بودن سطح دانشگاه رو جبران کنه؟
    و اینکه برای پذیرش پست داک، حتما باید به دانشگاه مقصد یا دانشگاه های تاپ دیگه برای فرصت مطالعاتی اقدام کرد؟
    با تشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)