صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 155

موضوع: مسائل مربوط به دورۀ فوق دکترا (Post Doc)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دورۀ فوق دکترا (Post Doc)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkabir نمایش پست ها
    از پاسخ شما سپاسگزارم.
    چند نکته دیگه هست که میخواستم بپرسم:
    1- با شرایطی که گفتم، به نظر شما چقدر شانس برای پذیرش در پسا دکتری دارم؟
    2- آیا حین گذراندن این دوره میشه به صورت نیمه وقت هم کار کرد؟ بعد از پایان این دوره چطور؟ یعنی میشه بعد از پایان پسا دکتری ویزا رو برای یک دوره تمدید کرد و به صورت موقت در صنعت کشور مقصد کار کرد؟ چون فکر کنم کار در صنعت امریکا یا کشورهای صنعتی اروپا تجربه بزرگی باشه.
    3- ظاهرا همون طور که گفتید، ممکنه نیاز به آزاد کردن مدرک دکتری باشه، طبیعتا این مورد هزینه زیادی داره، راه حلی برای این مورد وجود داره؟

۱- گرفتن پست داک صددرصد و کاملا در اختیار خود استاد هست و شما باید استادی را پیدا کنید که شما بتونی با ملحق شدن به گروهش ارزشی را به مجموعه اون اضافه کنی. ممکن هست یک استاد خیلی معمولی و ضعیف به شما نیاز نداشته باشه و پاسخ منفی بده به شما و یک استاد بزرگ پاسخ مثبت. و ممکن هست کاملا شرایط برعکس رخ بده. باید جستجو کنید تا فرد و لب مورد نطرتون را پیدا کنید.
    ۲- اینکه در حین دوره کار دیگه ای انجام بدید هم کاملا در اختیار استاد هست. معمولا مرسوم نیست چنین چیزی اما اگر استاد اکی باشه شدنی هست. بعد از دوره پست داک هم تقریبا همه دنبال جاب هستم و اغلب در نهایت یک جا شغل پیدا میکنند. اگر شما جایی برای کار پیدا کنید وضعیت مهاجرت و ویزای شما را درست خواهند کرد.
    ۳-شرایط و مدارک مورد نیاز ممکن هست از دانشگاه یا مرکز تحقیقاتی تا یکی دیگه متفاوت باشه. شما باید از جایی که میرید بپرسید که آیا اصل مدرک را هم نیاز دارند یا خیر. مواردی که من برخورد داشتم مدرک را نیاز داشتن.

موفق باشید

سلام دوستان

من دانشجوی سال آخر دکترا در رشته عمران در آمریکا هستم. این موضوع صحت داره که برای کار به عنوان استاد در آمریکا باید حتما دوره پست داک رو طی کرد؟

با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط simindanesh021 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دانشجوی سال آخر دکترا در رشته عمران در آمریکا هستم. این موضوع صحت داره که برای کار به عنوان استاد در آمریکا باید حتما دوره پست داک رو طی کرد؟

با تشکر
    حتما که نه اگر موقعیتی پیدا کردید اپلای کنید. ولی عملا دوره پست داک برای تقویت رزومه پژوهشی لازم میشه. بعلاوه گرفتن کار استادی طول میکشه و باید جاهای زیادی اپلای کنید در نتیجه معمولا در این فاصله متقاضیان دوره پست داک را شروع میکنند.

پیش فرض پاسخ : دكتري دوم يا پست داك

سلام دوستان
    در مورد پست داک همین یه صفحه رو دیدم
    سوالم اینه که یه دانشجوی دکترا چه زمانی باید برای پست داک اپلای کنه؟
    ممنون میشم زودتر جواب بدین
    برای یه نفر دیگه پرسیدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sah60 نمایش پست ها
    سلام. در مورد موسساتی که ادعا می کنند با اخذ مبلغی می توانند پست دکتری در اروپا پیدا کنند، کسی اطلاعای داره؟ من اخیرا با دو موسسه صحبت کردم که ادعا می کنند با اخذ حدود 3000 یورو در عرض سه ماه می توانند پوزیشن پیدا کنند. صحت داره؟
    سلام
    میشه بیشتر از تجربتون بگید؟
    اقدام کردید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PHD-candidate in Coastal and Marine Structural Engineering

سلام
    من دانشجوی دکترای یکی از دانشگاه های تهران هستم. رزومه ی نسبتا خوبی دارم. خواستم یه سوال بپرسم که هرچی گشتم ندیدم کسی پرسیده باشه. من در تلاشم که از فرصت مطالعاتی 6 ماهه استفاده کنم. دنبال یه استاد خوب که کارش شبیه منه میگردم. سوال من اینه که امکان داره فرصت 6 مطالعاتی ماهه کمکم کنه برای اینکه همونجا یا یه دانشگاه دیگه پذیرش پست داک بگیرم ؟ آیا شما قبلا همچین کسی رو دیدین ؟
    ممنون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kia_m نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی دکترای یکی از دانشگاه های تهران هستم. رزومه ی نسبتا خوبی دارم. خواستم یه سوال بپرسم که هرچی گشتم ندیدم کسی پرسیده باشه. من در تلاشم که از فرصت مطالعاتی 6 ماهه استفاده کنم. دنبال یه استاد خوب که کارش شبیه منه میگردم. سوال من اینه که امکان داره فرصت 6 مطالعاتی ماهه کمکم کنه برای اینکه همونجا یا یه دانشگاه دیگه پذیرش پست داک بگیرم ؟ آیا شما قبلا همچین کسی رو دیدین ؟
    ممنون.
    بله مسلما اگر کارتون خوب باشه و استاد مربوطه هم بودجه داشته باشه امکانش هست.

Junior Member

سلام دوستان عزیز.
    من سوالاتی را در مورد ویزای کار مربوط به دوره پست دکترا در کانادا دارم. ممنون میشم اگر دوستانی که اطلاعاتی دارند من را راهنمایی بفرمایند. انگلیسی بودن سوالات به این دلیل است که من همین سوالات را از آفیسرهای اداره مهاجرت کانادا هم پرسیده ام و متاسفانه پاسخ مناسبی دریافت نکردم.

Unfortunately, I encountered some problems and conflicts through the process of work permit application for an academic postdoctoral fellowship. So, it would really be appreciated if you could guide me in this regard:

1. According to my investigations, it seems that the "employer-specific work permit" should be applied in my postdoctoral case. However, the "Foreign Worker - International Mobility Program (visitor's visa required)" is proposed to me as a result of the question and answer steps on the cic website. Just to make sure, did I make a mistake? And more accurately, are these two kinds of work permits basically different or not?

2. By answering some other questions, the checklist for the required documents was provided to me. This checklist contains documents related to my previous work records, Including: Employment Reference Letter, Letter from Current Employer and Employment Records. Considering that I recently graduated from PhD degree, do I have to submit my previous university documents as a former employer?

3. Despite, it is clarified on cic website that the offer of employment number is required to apply for an "employer-specific work permit"; but, during my own online application process, I have never been asked to enter this code. This conflict has really made me confused. Did I unwittingly miss something?

4. And as a last question, given that I decide to travel to Canada with my wife; she will be my dependent. So, which answer do I have to choose for her, when I asked about the reason of her travel to Canada? Available options are: visit, study, work and transit.

I greatly appreciate your time and consideration. And I am anxiously looking forward to hearing from you.
    Best wishes

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_njm نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    من سوالاتی را در مورد ویزای کار مربوط به دوره پست دکترا در کانادا دارم. ممنون میشم اگر دوستانی که اطلاعاتی دارند من را راهنمایی بفرمایند. انگلیسی بودن سوالات به این دلیل است که من همین سوالات را از آفیسرهای اداره مهاجرت کانادا هم پرسیده ام و متاسفانه پاسخ مناسبی دریافت نکردم.

Unfortunately, I encountered some problems and conflicts through the process of work permit application for an academic postdoctoral fellowship. So, it would really be appreciated if you could guide me in this regard:

1. According to my investigations, it seems that the "employer-specific work permit" should be applied in my postdoctoral case. However, the "Foreign Worker - International Mobility Program (visitor's visa required)" is proposed to me as a result of the question and answer steps on the cic website. Just to make sure, did I make a mistake? And more accurately, are these two kinds of work permits basically different or not?

2. By answering some other questions, the checklist for the required documents was provided to me. This checklist contains documents related to my previous work records, Including: Employment Reference Letter, Letter from Current Employer and Employment Records. Considering that I recently graduated from PhD degree, do I have to submit my previous university documents as a former employer?

3. Despite, it is clarified on cic website that the offer of employment number is required to apply for an "employer-specific work permit"; but, during my own online application process, I have never been asked to enter this code. This conflict has really made me confused. Did I unwittingly miss something?

4. And as a last question, given that I decide to travel to Canada with my wife; she will be my dependent. So, which answer do I have to choose for her, when I asked about the reason of her travel to Canada? Available options are: visit, study, work and transit.

I greatly appreciate your time and consideration. And I am anxiously looking forward to hearing from you.
    Best wishes
    بخشید شما به چه رزومه ای پست داک پذیرش گرفتید؟
    ب

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    بخشید شما به چه رزومه ای پست داک پذیرش گرفتید؟
    ب
    من موضوعی که روش کار میکردم منطبق با تحقیقات استادی بود که باهاش مکاتبه کردم. احتمالاً اینکه هر سه مقطع رو دانشگاه تهران بودم و سوابق تدریس و مقاله های ژورنالی هم داشتم موثر بوده. ولی در نهایت هم شانس مهمه و هم اینکه به نظر من هرگز نمیشه نسخه ای که برای یک نفر جواب داده رو برای بقیه هم با قطعیت پیچید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)