صفحه 9 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 155

موضوع: مسائل مربوط به دورۀ فوق دکترا (Post Doc)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دورۀ فوق دکترا (Post Doc)

سلام.

1. من هم بعد از چند تا سوال و جواب به این جواب رسیدم. میخواستم ازتون بپرسم که تو کیس شما این نتیجه درست بوده یا باید چیزی رو عوض میکردین؟
    "(Foreign Worker - International Mobility Program (visitor's visa required)"

2. شما نهایتا مدارک سوابق تدریس تو دانشگاهتون رو آپلود کردید؟ اگه بله که دقیقا چه نامه هایی و از کجا گرفتین؟ (فکر میکنم جایی نوشتید که شما هم فارغ التحصیل دانشگاه تهران هستید. اگر بتونید یگید که دقیقا به کی مراجعه کردید خیلی ممنون میشم.)

3.برای همسرتون open work permit اقدام کردید یا فقط visitor?

4. چقدر طول کشید که شما و همسرتون ویزا گرفتید؟ آیا پروسس دوهفته ای شامل حالتون شد؟

پیشاپیش ممنونم بابت جوابتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_njm نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    من سوالاتی را در مورد ویزای کار مربوط به دوره پست دکترا در کانادا دارم. ممنون میشم اگر دوستانی که اطلاعاتی دارند من را راهنمایی بفرمایند. انگلیسی بودن سوالات به این دلیل است که من همین سوالات را از آفیسرهای اداره مهاجرت کانادا هم پرسیده ام و متاسفانه پاسخ مناسبی دریافت نکردم.

Unfortunately, I encountered some problems and conflicts through the process of work permit application for an academic postdoctoral fellowship. So, it would really be appreciated if you could guide me in this regard:

1. According to my investigations, it seems that the "employer-specific work permit" should be applied in my postdoctoral case. However, the "Foreign Worker - International Mobility Program (visitor's visa required)" is proposed to me as a result of the question and answer steps on the cic website. Just to make sure, did I make a mistake? And more accurately, are these two kinds of work permits basically different or not?

2. By answering some other questions, the checklist for the required documents was provided to me. This checklist contains documents related to my previous work records, Including: Employment Reference Letter, Letter from Current Employer and Employment Records. Considering that I recently graduated from PhD degree, do I have to submit my previous university documents as a former employer?

3. Despite, it is clarified on cic website that the offer of employment number is required to apply for an "employer-specific work permit"; but, during my own online application process, I have never been asked to enter this code. This conflict has really made me confused. Did I unwittingly miss something?

4. And as a last question, given that I decide to travel to Canada with my wife; she will be my dependent. So, which answer do I have to choose for her, when I asked about the reason of her travel to Canada? Available options are: visit, study, work and transit.

I greatly appreciate your time and consideration. And I am anxiously looking forward to hearing from you.
    Best wishes

دوستان
    من مشغول تحصیل در دکتری داخل (صنعتی اصفهان) هستم در رشتهٔ برق
    میخواستم امکان کلی گرفتن پست داک مستقیم توی دانشگاه‌های اروپایی و آمریکای شمالی رو بدونم. دارم ارزیابی میکنم برای یک PhD دوباره یا پست داک. یه برآورد کلی از دوستانی که با تجربه هستن کمک بزرگیه. میدونم ممکنه بستگی زیادی به رزومه و مقالات داشته باشه ولی من میخوام یه حالت معمولی رو در نظر بگیرید. منظور از حالت معمولی داشتن ۳ مقاله مستخرج از تز دکتری هست که یکیش سطح بالا و دوتا به اصطلاح Q2 هست. معدل و زبان هم نسبتا خوب هست. به لحاظ سابقهٔ تدریس خیلی قوی نیستم ولی تجربیاتی داشتم. ارتباط با صنعت هم به طور محدود بوده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Geek نمایش پست ها
    دوستان
    من مشغول تحصیل در دکتری داخل (صنعتی اصفهان) هستم در رشتهٔ برق
    میخواستم امکان کلی گرفتن پست داک مستقیم توی دانشگاه‌های اروپایی و آمریکای شمالی رو بدونم. دارم ارزیابی میکنم برای یک PhD دوباره یا پست داک. یه برآورد کلی از دوستانی که با تجربه هستن کمک بزرگیه. میدونم ممکنه بستگی زیادی به رزومه و مقالات داشته باشه ولی من میخوام یه حالت معمولی رو در نظر بگیرید. منظور از حالت معمولی داشتن ۳ مقاله مستخرج از تز دکتری هست که یکیش سطح بالا و دوتا به اصطلاح Q2 هست. معدل و زبان هم نسبتا خوب هست. به لحاظ سابقهٔ تدریس خیلی قوی نیستم ولی تجربیاتی داشتم. ارتباط با صنعت هم به طور محدود بوده.
    موارد مشابه را دیده ام که در کانادا موفق شده اند پست داک بگیرند. مهمترین عامل اینست که سابقه پژوهشی شما با پروژه استادی که قرارست شما را بگیرد مطابقت کافی داشته باشد. لینکهای ارتباطی (مثلا استاد شما یا همکلاسی سابق که برای استادی در خارج کار میکند) هم بسیار مفید هستند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دكتري دوم يا پست داك

سلام، همسر من هم سال آخر دکتری هستن و میخوان برای پست داک اقدام کنن. به نظرتون سابقه ۸ سال هییت علمی و سایر سوابق کاریشون تاثیر مثبتی داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodd نمایش پست ها
    سلام، همسر من هم سال آخر دکتری هستن و میخوان برای پست داک اقدام کنن. به نظرتون سابقه ۸ سال هییت علمی و سایر سوابق کاریشون تاثیر مثبتی داره؟
    مهمتر از سابقه کاری، به روز بودن و سابقه پژوهشی است. اگر سابقه پژوهشی شون خوبه شانس دارند. باید بگردند استادهایی رو پیدا کنند که در زمینه تخصصی ایشون پروژه دارند.

سلام بر دوستان عزیز
    اول از همه ممنونم که این تاپیک رو راه انداختندبه نظر من پست داک به شانس هم تا حدی بستگی داره این ترم بالایی مافقط با دو تا مقاله ایمپکت دو اونم اینکه جفت مقاله ها تو یه ژورنال چاپ شدن تونست تو معتبرترین موسسه تحقیقاتی سرطان تو آلمان پوزیشن پیدا کنه. من خودمم سال آخر دکتری هستم و منتظر اکسپت مقالاتم و ناامید هم نیستم برای پیدا کردن پوزیشن.از دوستان هم خواهش میکنم اینجا تجربیاتی رو که کسب میکنید این زمینه با هم به اشتراک بذاریم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

سلام من دو تا موقعیت پست داک در چین و در رومانی پذیرش گرفتم:
    1. به نظرتون کدوم از نظر موقعیت آینده کاری من بعد از اتمام این دوره بهتره؟
    2. کسی درباره شرایط زندگی در رومانی اطلاع داره؟
    3. کسی اطلاع داره که سفارت این کشورها از من مدرک دانشگاهی میخواهند یا خیر؟ جون مدرک ام آزاد نیست
    ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه

Junior Member

سلام دوستان؛ من با دو گزینه زیر جهت انتخاب مسیر آینده زندگیم روبرو هستم. خیلی ممنون مشیم از نقطه نظر خودتون این دو گزینه رو بررسی کنید و بفرمایید اگر جای من بودید کدوم انتخاب میکردید؟

پست داک کشور فنلاند در یک دانشگاه رنک پایین (Lappeenranta University of Technology در حدود ۵۰۰). حوزه کاری پست داک تقریبا غیرمرتبط با فیلد کاری. آب و هوای نامناسب و همچنین عدم علاقه شخصی برای ماندن در این کشور. حقوق بیشتر. مقطع بالاتر و پذیرش این موقعیت به معنای حرکت رو به جلو در جا نزدن محسوب میشه. دسترسی به بازار کار کل اروپا و عدم ایزوله بودن کشور مانند استرالیا

موقعیت دکتری دوم در یکی از بهترین دانشگاه های استرالیا. دپارتمان مربوطه رنک تک رقمی در دنیا داره. فول اسکالرشیپ. آب و هوای بهتر و در صورت یافتن کار بعد از دکتری علاقه شخصی جهت ماندن منتها ۴ سال دیگه باید تلف کنم با دستمزد کمتر نسبت به پست داک و اگر کار پیدا نشه واقعا عمر تلف شده محسوب میشه این چهارسال و عدم امکان اقامت. بعد از ۴ سال دکتری باید ۴ سال دیگه هم صبر کنم تا پاس بگیرم. در کل وضعیت ۴ سال دیگه رو نمیشه پیش بینی کرد اما شرایط برای رشته من داره روز به روز سختر میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط MrCarbon نمایش پست ها
    سلام دوستان؛ من با دو گزینه زیر جهت انتخاب مسیر آینده زندگیم روبرو هستم. خیلی ممنون مشیم از نقطه نظر خودتون این دو گزینه رو بررسی کنید و بفرمایید اگر جای من بودید کدوم انتخاب میکردید؟

پست داک کشور فنلاند در یک دانشگاه رنک پایین (Lappeenranta University of Technology در حدود ۵۰۰). حوزه کاری پست داک تقریبا غیرمرتبط با فیلد کاری. آب و هوای نامناسب و همچنین عدم علاقه شخصی برای ماندن در این کشور. حقوق بیشتر. مقطع بالاتر و پذیرش این موقعیت به معنای حرکت رو به جلو در جا نزدن محسوب میشه. دسترسی به بازار کار کل اروپا و عدم ایزوله بودن کشور مانند استرالیا

موقعیت دکتری دوم در یکی از بهترین دانشگاه های استرالیا. دپارتمان مربوطه رنک تک رقمی در دنیا داره. فول اسکالرشیپ. آب و هوای بهتر و در صورت یافتن کار بعد از دکتری علاقه شخصی جهت ماندن منتها ۴ سال دیگه باید تلف کنم با دستمزد کمتر نسبت به پست داک و اگر کار پیدا نشه واقعا عمر تلف شده محسوب میشه این چهارسال و عدم امکان اقامت. بعد از ۴ سال دکتری باید ۴ سال دیگه هم صبر کنم تا پاس بگیرم. در کل وضعیت ۴ سال دیگه رو نمیشه پیش بینی کرد اما شرایط برای رشته من داره روز به روز سختر میشه
    با سلام
    دوست عزیز من اگه به جای شما بودم فنلاند رو انتخاب میکردم.پست داک موقعیت کاریه...به نظرم اینجا درآمد حرف اول رو میزنه....فنلاند کشور خوبیه تقریبا به همه جا دسترسی هم هست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MrCarbon نمایش پست ها

بنظر من قطعا در دراز مدت دکترای دانشگاه استرالیا موقعیت بهتریه. پست داک در یک دانشگاه ناشناس در فنلاند چیزی به رزومه شما اضافه نمیکنه و هیچ تضمینی هم نیست که بعدا بتونید یا بخواهید اونجا بمونید. با دکترا از یک دانشگاه تاپ استرالیا همه جا میتونید بروید. البته تصمیم در مورد اینکه ارزش چهار سال را داره یا نه با خودتونه ولی کلا 4 سال آماده سازی برای یک آینده بهتر در طول عمر مدت زیادی نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)