صفحه 1 از 449 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 4484

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس آنکارا

پیش فرض متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس آنکارا

سلام دوستان
    من اگه اشتباه نكنم پرونده هاي 38 تايي اپريل و مي و جون 2010 بجاي ورشو به آنكارا فرستاده شدند. كسي خبري از دفتر آنكارا نداره؟ من هنوز اينپراسس نشدم.

پیام مدیریت:
    دوستان عزیز
    با توجه به اینکه پرونده های 38 رشته ای بین دو ویزا آفیس آنکارا و ورشو تقسیم شده است به جهت سهولت دسترسی به اطلاعات پرونده های آنکارا تاپیکی مجزا برای این دسته متقاضیان ایجاد گردید.
    خواهشمندم با توجه به قوانین فروم از گذاشتن پستهای چت گونه و احساسی در این تاپیک خودداری کنید تا بتوانیم از اطلاعات مفید یکدیگر کمال استفاده را ببریم.

با تشکر از توجه شما دوستان

موفق باشید
    ویرایش توسط faraz_fahimi : May 26th, 2012 در ساعت 12:21 PM

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به آنکارا ارسال شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط houman-h نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اگه اشتباه نكنم پرونده هاي 38 تايي اپريل و مي و جون 2010 بجاي ورشو به آنكارا فرستاده شدند. كسي خبري از دفتر آنكارا نداره؟ من هنوز اينپراسس نشدم.
    بله همانطور كه مي فرماييد پروندهاي خيلي قديمي 38 شغله و همينطور آخرين پرونده هاي 38 شغله به اين ويزا آفيس ارسال شده كه دارند به صورت لاك پشت وار به آنها بررسي مي كنند.
    تا حالا يك مديكال صادر شده است و براي يك نفر هم درخواست آپديت مدارك آمده است.
    ويزا آفيسش برعكس ورشو علاقه ايي به مكاتبه از طريق ايميل و ارتباط تلفني كلا ندارد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hrabee نمایش پست ها
    بله دوست عزیز آنکارا برای دوستان کبکی و استانی مدیکال فرستاده و اپدیت خواسته. در مورد ایمیل هم بله جواب میدن ولی 1 ماهی طول می کشه.جواب ای میل خود من رو سر یک ماه دادن!
    سلام هنگامي كه ايميل فرستاديد بلافاصله جواب اتوماتيك گرفتيد يا نه ؟ من چندين ايميل به آنكارا فرستادم اما هيچ پاسخي يا حتي رسيدي دريافت نكردم . شما به چه آدرسي فرستاديد؟
    از 12 می 2014 در صف منتظران پاس ریکوییست....

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

بله من ۲ بار ای میل زدم که هر دوبار جواب اتوماتیک گرفتم بار اول سر ۱ ماه جواب دادن و دومی رو هنوز منتظرم

Senior Member Rarely آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh43 نمایش پست ها
    سلام هنگامي كه ايميل فرستاديد بلافاصله جواب اتوماتيك گرفتيد يا نه ؟ من چندين ايميل به آنكارا فرستادم اما هيچ پاسخي يا حتي رسيدي دريافت نكردم . شما به چه آدرسي فرستاديد؟
    به این میل آدرس بفرستید:

ankara-im-enquiry@international.gc.ca
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

سلام دوستان پرونده 38 رشته ای ما در آنکارا این پروسس شده.

We received your application for permanent residence on June 24, 2010.

We reviewed your application and sent you a letter on October 26, 2010. Please consider delays in mail delivery before contacting us.

Your application and supporting documents were received by the Ankara office. They are pending review.

Your application was reviewed and we started processing on May 10, 2012.
    پرونده سيمپليفايد: 26 نوامبر 2006، حذف پرونده سال ۲۰۱۱
    پرونده 38 رشته: جون 2010فايل نامبر اول: سپتامبر 2010ارسال مدارك به دمشق: نوامبر 2010دريافت فايل نامبر دوم: مارس 2011 شروع این پروسس 10 می 2012، دریافت مدیکال از انکارا ۵ نوامبر 2013 پاسپورت ریکوئست 28 فوریه 2014

فكر ميكنيد كي اين پيام رو از تو سايتشون بر ميدارن و شرايط نرمال ميشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MECH. ENG

سلام.ما مدیکالمون 2 ماه دیگه باطل می شه. مدارکمون رفته آنکارا .و البته CSQ هم تا 2 ماه دیگه اعتبار داره...کسی می دونه باید چه کنیم؟ به نظر شما میشه بدون ایمیل پاس ریکوست رفت آنکارا و درخواست ویزا کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط majidnikoo نمایش پست ها
    سلام.ما مدیکالمون 2 ماه دیگه باطل می شه. مدارکمون رفته آنکارا .و البته CSQ هم تا 2 ماه دیگه اعتبار داره...کسی می دونه باید چه کنیم؟ به نظر شما میشه بدون ایمیل پاس ریکوست رفت آنکارا و درخواست ویزا کرد؟
    بلند شيد بريد سفارت
    اصلن نميشه روي كارهاس سفارت آنكارا حساب باز كرده گويا تافته جدا بافته هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)