صفحه 3 از 449 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 4484

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس آنکارا

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس آنکارا

سلام بچه ها. منزل نو مبارک.

مهدی جان ایده ات خیلی هم عالیه . اگه وقتش رو داری زحمتش رو بکش ،مطمینن آرمین خوشحال میشه که داوطلب شدی تو این کار کمک کنی بقیه بچه ها که میان میتونن با پیغام خصوصی به شما یا ارمین اطلاعات لازم (برای تکمیل جدول) از پرونده شون رو بدن و توی امضاشونم بذارن تا زودتر جدولمون کامل بشه.

با بهترین آرزوها برای همه مون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhdy نمایش پست ها
    آرمین جان، به نظرم اگر جدولت رو ببری تو گوگل داک، کارت راحت‌تر باشه نه؟ البته اینکه هین‌جا دیده بشه خیلی راحت‌تره ولی اونجا می‌شه مانور بیشتری داشت.
    من به نظرم می‌تونیم یک جدول ایده‌آل درست کنیم گه برای مثال ریز همه موارد رو داشته باشه و لزوما یک جدول در یک شیت نباشه، جدول آپدیت‌ها، جدا مدیکال جدا و ... که برای هر کدوم اطلاعات دقیق مربوط به اون رو بنویسیم، برای اپ‌دیت مثلا چی‌ها خواسته شده، چطور تهیه و کی ارسال شده یا برای مدیکال، کی فرم اومده،‌پیش کدوم دکتر رفته، کجا آزمایش داده، نتیجه چی بوده و ....
    که برای حفظ اطلاعات هم می‌شه محدود به خود اعضا باشه...
    من در این زمینه برای کمک ساختاری آماده هستم.
    بچه‌ها نظرتون رو بگید.... البته طبیعتا اجباری نیست همه همه‌ی اطلاعات خودشون رو افشا کنند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به آنکارا ارسال شده است

سلام
    من حدود 10 ماه می شود که فایل نامبرم را دریافت کردم اما هیچ خبری از مصاحبه نیست. برای کبک اقدام کرده ام. اگر کسی می تواند اطلاعات جدید به من بدهد ممنون می شوم.

امیدوارم این تاپیک هم هر چه سریعتر با خبرهای مدیکال پر بشه.. همانطور که لادن عزیز گفتند از بچه ها خواهش می کنم برای دسترسی سریعتر به اطلاعات همگی مشخصات پرونده خودتون رو در امضا بگذارید..

Sydney: 13 May 2010..........First File no.: 26 October 2010
    Damascus: 30 Jan 2011........Second File no.: 22 March 2011
    Ankara: 3 April 2012............In Process: 8 May 2012
    Update & MR: 16 Jan 2014... PP: 4 April 2014

من هم اامیدوارم بزودی اینپراسس بشیم و مدیکالها بیاید و سوال من اینکه کسی از مقدار ویزای ویزا آفیس آنکارا خبر داره که چقدر است
    نقل قول نوشته اصلی توسط shimax نمایش پست ها
    امیدوارم این تاپیک هم هر چه سریعتر با خبرهای مدیکال پر بشه.. همانطور که لادن عزیز گفتند از بچه ها خواهش می کنم برای دسترسی سریعتر به اطلاعات همگی مشخصات پرونده خودتون رو در امضا بگذارید..
    ارسال مدارك 8 مارچ 2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhdy نمایش پست ها
    آرمین جان، به نظرم اگر جدولت رو ببری تو گوگل داک، کارت راحت‌تر باشه نه؟ البته اینکه هین‌جا دیده بشه خیلی راحت‌تره ولی اونجا می‌شه مانور بیشتری داشت.
    من به نظرم می‌تونیم یک جدول ایده‌آل درست کنیم گه برای مثال ریز همه موارد رو داشته باشه و لزوما یک جدول در یک شیت نباشه، جدول آپدیت‌ها، جدا مدیکال جدا و ... که برای هر کدوم اطلاعات دقیق مربوط به اون رو بنویسیم، برای اپ‌دیت مثلا چی‌ها خواسته شده، چطور تهیه و کی ارسال شده یا برای مدیکال، کی فرم اومده،‌پیش کدوم دکتر رفته، کجا آزمایش داده، نتیجه چی بوده و ....
    که برای حفظ اطلاعات هم می‌شه محدود به خود اعضا باشه...
    من در این زمینه برای کمک ساختاری آماده هستم.
    بچه‌ها نظرتون رو بگید.... البته طبیعتا اجباری نیست همه همه‌ی اطلاعات خودشون رو افشا کنند.
    سلام دوستان عزیز. ایجاد این تاپیک جدید رو به همگی تبریک میگم و واقعا این احساس میشد که ما نیاز به جائی داریم که بتونیم مشکلات خاص خودمون رو مطرح کنیم.
    مهدی جان ایده خوبی هست میتونیم این جدول خلاصه خودمون رو با توجه به تعداد کم بچه های انکارا جهت اظلاع رسانی سریع حفظ کنیم و یک شیت گوگل هم داشته باشیم که اطلاعات بیشتری تا جائیکه دوستان دوست دارند توش گذاشته بشه.البته الان بعضی از دوستان توی لیست گوگل 38 رشته ای هستند که میتونیم از همون هم استفاده کنیم. زحمتش با خودت و من هم اطلاعات بچه ها رو در صورت نیاز که جمع اوری کردم در اختیارت قرار میدم.
    در ضمن با توجه اینکه هر کدوم ما ممکن است گرفتاریهای کاری داشته باشیم تقسیم وظائف به همه ما کمک میکنه. من پیشنهادی به شرح ذیل داشتم که قبلا با بعضی از دوستان در میون گذاشتم اینجا هم میگذارم تا اگر ایده ای داشتید با هم تبادل نظر کنیم. پیشنهاد این است :

"""""""""""""""""بچه های آنکارا درحدود 30 نفر می باشند که نسبت به بچه های ورشو بسیار کم هستند. بنابراین همکاری انها باید بسیار گسترده تر از بچه های ورشو باشد. از اونجائی که یک نفر هم نمیتونه با 30 نفر در ارتباط باشه به ذهنم رسید که 5 الی 6 نفر سرگروه بشندو با 5 الی 6 نفر دیگه درارتباط باشندو خودشون هم با یک نفر به عنوان هماهنگ کننده.
    این وسط دوستان هر کدوم میتونند یک بخشی از کارها رو مثل جمع اوری اطلاعات از تاپیکهای خاصی مثل ورشو و سایر ویزا آفیسهای متمرکز روی ماههای جون و می و اوریل 2010 رو منتقل کنند تا فروم شلوغ و پر بار باشه. اینجوری هم وقتمون کمتر تلف میشه برای گشتن هم هماهنگی بیشتر خواهد شد برای یک تصمیم جمعی و هم اینکه اگر کسی وضعیتش تغییر کرد مثل سابق بیخبر نمیمونیم."""""""""""""""""""""

شخصا با لادن جان و هومن جان صحبت کردم و همینطور مهدی عزیز هم برای همکاری قبلا اعلام امادگی کرده بودند. من از دوستان خوبمون AABBCCDD و Islandsofhappy هم به دلیل تجربه بیشتر میخوام که به عنوان یکی از نفرات اصلی همکاری نمایند. هر یک از دوستان دیگر هم میتوانند همین جا اعلام امادگی کنند. از این بین کسی که وقت بیشتری داره میتونه هماهنگ کننده اصلی باشه.
    منتظر جواب دوستان هستم.
    در ضمن به عنوان اولین قدم بعد از شناختن دوستان فعال باید به این جمع 30 نفره از طریق ایمیل خبر بدیم که به اینجا بیایند. در ضمن در ادامه باید ایمیلها غیر از فروم رو از همه دوستان برای اطلاع رسانی سریع داشته باشیم.

Senior Member

دوستان عزیز قسمتی از کامنت قبلی رو به دلیل اهمیت زیاد بصورت جداگانه تکرار میکنم :

در ضمن با توجه اینکه هر کدوم ما ممکن است گرفتاریهای کاری داشته باشیم تقسیم وظائف به همه ما کمک میکنه. من پیشنهادی به شرح ذیل داشتم که قبلا با بعضی از دوستان در میون گذاشتم اینجا هم میگذارم تا اگر ایده ای داشتید با هم تبادل نظر کنیم. پیشنهاد این است :

"""""""""""""""""بچه های آنکارا درحدود 30 نفر می باشند که نسبت به بچه های ورشو بسیار کم هستند. بنابراین همکاری انها باید بسیار گسترده تر از بچه های ورشو باشد. از اونجائی که یک نفر هم نمیتونه با 30 نفر در ارتباط باشه به ذهنم رسید که 5 الی 6 نفر سرگروه بشندو با 5 الی 6 نفر دیگه درارتباط باشندو خودشون هم با یک نفر به عنوان هماهنگ کننده.
    این وسط دوستان هر کدوم میتونند یک بخشی از کارها رو مثل جمع اوری اطلاعات از تاپیکهای خاصی مثل ورشو و سایر ویزا آفیسهای متمرکز روی ماههای جون و می و اوریل 2010 رو منتقل کنند تا فروم شلوغ و پر بار باشه. اینجوری هم وقتمون کمتر تلف میشه برای گشتن هم هماهنگی بیشتر خواهد شد برای یک تصمیم جمعی و هم اینکه اگر کسی وضعیتش تغییر کرد مثل سابق بیخبر نمیمونیم."""""""""""""""""""""

شخصا با لادن جان و هومن جان صحبت کردم و همینطور مهدی عزیز هم برای همکاری قبلا اعلام امادگی کرده بودند. من از دوستان خوبمون AABBCCDD و Islandsofhappy هم به دلیل تجربه بیشتر میخوام که به عنوان یکی از نفرات اصلی همکاری نمایند. هر یک از دوستان دیگر هم میتوانند همین جا اعلام امادگی کنند. از این بین کسی که وقت بیشتری داره میتونه هماهنگ کننده اصلی باشه.
    منتظر جواب دوستان هستم.
    در ضمن به عنوان اولین قدم بعد از شناختن دوستان فعال باید به این جمع 30 نفره از طریق ایمیل خبر بدیم که به اینجا بیایند. در ضمن در ادامه باید ایمیلها غیر از فروم رو از همه دوستان برای اطلاع رسانی سریع داشته باشیم.

منزل نو مبارککک امیدوارم پر مدیکال بشه اینجا

سلام بر همه و ممنونم از زحمات همه. مخصوصا آرمین عزیز. این هم وضعیت منه:
    We received your application for permanent residence on May 10, 2010.

We reviewed your application and sent you a letter on October 26, 2010. Please consider delays in mail delivery before contacting us.

Your application and supporting documents were received by the Ankara office. They are pending review.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

سلام دوستان مدت زیادی بود که نمیتونستم بیام به فروم وارد بشم نمیدونم ارور 404 چی هست که مانع ورود به فروم میشد ولی الان در این پست جدید تونستم وارد شم به هر صورت سعی کرده بودم از طریق دوستان
    اطلاع رسانی کنم. باز هم اطلاعاتم رو مینویسم شاید به درد بخوره. 38 رشته ای با کد 3154 پرستاری هستم .registered nurse
    رسیدن اولین فرم ها به سیدنی 19 فوریه 2009

فایل نامبر اول 2 مارچ 2009
    ارسال پرونده از سیدنی به دمشق 9 مارچ 2009
    ارسال مدارکم به دمشق 25 جون 2009
    دریافت فایل نامبر دوم از دمشق جولای 2009

تبدیل recieved by visa office به in process] مارچ 2011
    ارسال پرونده به انکارا 1مارچ 2012
    تاریخ خوردن این پراسس 27 مارچ 2012
    دریافت اپدیت و مدیکال با هم در یک ایمیل از انکارا 2 اپریل 2012
    ارسال اپدیت مدارک به انکارا 27 اپریل
    ارسال مدیکال توسط دکتر معتمد به پاریس 2 می 2012

Junior Member

سلام دوستان

اطلاعات من هم در امضاء قابل مشاهده است. امیدوارم به زودی برای همگی خبرای خوب باشه.

ممنون
    NOC:1111 - First File Number Oct 2010- Second File Number: Feb 2011- file transfer to Ankara:03 April 2012- In Process: 25 April 2012

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)