صفحه 4 از 449 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 4484

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس آنکارا

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس آنکارا

به نظر ميرسد تنها متقاضي از اين گروه كه موفق به دريافت مديكال از آنكارا شده خانم adeleh بوده است

سلام دوستان من هم اومدم! امیدوارم هرچه زودتر خبر مدیکال قدیمی ها و بعد ما آخری های لیست رو اینجا بخونیم
    پرونده سيمپليفايد: 26 نوامبر 2006، حذف پرونده سال ۲۰۱۱
    پرونده 38 رشته: جون 2010فايل نامبر اول: سپتامبر 2010ارسال مدارك به دمشق: نوامبر 2010دريافت فايل نامبر دوم: مارس 2011 شروع این پروسس 10 می 2012، دریافت مدیکال از انکارا ۵ نوامبر 2013 پاسپورت ریکوئست 28 فوریه 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

سلام دوستان
    من دیروز از آنکارا برگشتم بدون هیچ موفقیتی .اصلان اجازه ورود به ویزا آفیس رو هم نداشتم.تنها کاری که تونستم انجام بدم این بود که خواسته ام رو کتبی بنویسم و بشون تحویل بدم.با توجه به روزهائی که از ایران به آنکارا پرواز هست جمعیت دم سفارت هم متفاوت بود روز اول که من رفتم جمعیت ۷۰-۸۰ نفر بودن ولی روز دوم حدودا ۸-۹ نفر و خوب اون روز بود که من تونستم از رسیدن نامه ام به دستشون مطمئن بشم.خلاصه اینکه جواب نهایی که بهم دادن این بود که فقط صبر و صبر ،میگفتن به خاطر جریانات دمشق و تهران حسابی سرمون شلوغه .

با سلام.منم وضعیت پروندمو اعلام کرده بودم.خیلی دوست دارم که بیشتر تو جریان کارا باشم.ولی متاسفانه به دلیل اینکه تو محل کارم دسترسی به اینترنت ندارم از ابن بابت نمبدونم چطوری میتونم کمک کنم.ایمیل من
    omel1978@yahoo.com .با آی دی omel1978 اینجا در خدمتتون هستم.سعی میکنم با رفتن به کافی نت هم شده شما رو تو جریان کارای پروندم بزارم.در ضمن اگه لیست تهیه کردین مشخصات پروندمو چند صفحه قبل تر گذاشتم.

سلام

اطلاعات ما هم توی امضا هست.
    NOC: 9212** تاریخ رسیدن مدارک به سیدنی: May 5, 2010 ** فایل نامبر اول: October 28, 2010** ارسال اسناد به دمشق: January 10, 2011 **رسیدن اسناد به دمشق: January 12, 2011 ** فایل نامبر دوم: March 06, 2011 ** ارسال به آنکارا: احتمالاً 3 اپریل**

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    لطفا اطلاعات من رو هم (توی امضا) وارد جدول کنید. ممنون
    از دوستانی که زحمت جدول رو می کشن ممنونم. لطفا فقط جدول رو یه جایی بزارین که بشه همیشه دیدش.
    بازم ممنونم.
    Documents sent: Jun 19, 2010 - Documents recieved by CIO: Jun 23, 2010
    First File No.: November 20, 2010
    Additional Documents sent to Damascus: February 26, 2011 - Recieved by Visa Office: February 30, 2011
    Second File NO.: March 21, 2011

Junior Member

بچه ها من IN PROCESS شدم <BR>Your application was reviewed and we started processing on May 23, 2012.
    Documents sent: Jun 19, 2010 - Documents recieved by CIO: Jun 23, 2010
    First File No.: November 20, 2010
    Additional Documents sent to Damascus: February 26, 2011 - Recieved by Visa Office: February 30, 2011
    Second File NO.: March 21, 2011

مباركه كي سايت رو چك كرديد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elyot نمایش پست ها
    بچه ها من IN PROCESS شدم <BR>Your application was reviewed and we started processing on May 23, 2012.
    ارسال مدارك 8 مارچ 2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Elyot نمایش پست ها
    تبريك اطلاعات سر فرصت آب ديت ميشه.
    جالبه كه آنكارا بر عكس ورشو اين پروسس كردنش حساب و كتاب نداره و از هر تاريخي ميتونه باشه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omel1978 نمایش پست ها
    با سلام.منم وضعیت پروندمو اعلام کرده بودم.خیلی دوست دارم که بیشتر تو جریان کارا باشم.ولی متاسفانه به دلیل اینکه تو محل کارم دسترسی به اینترنت ندارم از ابن بابت نمبدونم چطوری میتونم کمک کنم.ایمیل من
    omel1978@yahoo.com .با آی دی omel1978 اینجا در خدمتتون هستم.سعی میکنم با رفتن به کافی نت هم شده شما رو تو جریان کارای پروندم بزارم.در ضمن اگه لیست تهیه کردین مشخصات پروندمو چند صفحه قبل تر گذاشتم.
    ممنون اميد از اعلام اينكه ميتوني كمك كني. دوستان انكارا نسبت به ورشو انگشت شمارند.
    آيا كسي اطلاع داره دقيقا چه مليتهايي تحت عنوان 38 رشته اي بغير از ايراني هايي كه پرونده شون از دمشق به انكارا رفته، پرونده شون از قبل اونجا بررسي ميشده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)