صفحه 7 از 449 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 4484

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس آنکارا

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط sialk نمایش پست ها
    300تا سهميه براي قبل از انتقال پرونده‌هاي ايرانيان بوده يعني قبل از تعطيلي دمشق ولي جديدا با يد فهميد چقدر سهميه دارن
    بحث سهمیه ویزا برای ویزا افیس وقتی قابل اجراست و معنی میده که شرایط نرمال و منظم باشه. الان که همه چیز توی ویزا افیس انکارا به هم پیچیده سهمیه مفهومش میشه : تعداد پرونده ها به تعداد افیسر در زمان باقیمانده تا پایان سال کاری .

Junior Member

مرسی‌ لادن جان
    من ۲۳ آوریل این پروسس شدم، تاریخه د.م رو ننوشتن ولی‌ احتمالا باید ۲۰ تا ۲۲ می باشه
    منم همین امروز درخواست کیپسمو دادم
    ولی‌ خیلی‌ نگرانم
    وکیلم میگه محاله که فیل شده باشی‌، و میگه تا آخر این هفته صبر کن اگه نامه ای‌‌ ازشون نیومد بعد من برات نامه میزنم که پیگیری ‌کنم، در واقع میگه تا نامه نیاد ازشون و علت معلوم نشه کاری نمیشه کرد!

نقل قول نوشته اصلی توسط LADAN_1978 نمایش پست ها
    به فروم خوش اومدی ساقی جان. اینجا من و 4 نفر از دوستان د.م شدیم و هیچ کدوم هم هنوز دلیلش رو نمیدونیم چون ایمیل و یا نامه ای برای هیچکدوممون نفرستادن. ما به محض دیدن د.م در خواست کیپس دادیم که شاید معلوم بشه ماجرا چیه. 3نفر از ما بدون اینپروسس د.م شدن و 2 نفر هم با فاصله نامحسوسی از اینپروسس وضعیتشون به د.م تغییر کرده. باشما میشیم 3 به 3 و در مجموع 6 د.م که هیچکدون ازدلیلش خبری ندارن. اولین د.م در تاریخ 6 می بوده. شما از چه تاریخی د.م شدی؟ وکیلتون برای با خبر شدن از وضعیتتون چه کارایی انجام دادن؟ اگه تقاضای کیپس ندادی همین امروز تقاضا بده.

سلام کسی برای انکارا در خواست کیپس کرده؟
    فایل اول 23 فوریه2009 فایل دوم 3 جولای2009 اپدیت 9 نوامبر2010 این پراسس الکی مارچ 2011 انتقال انکارا 1 مارچ مدیکالللللل رشته حسابداری

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saghi1359 نمایش پست ها
    مرسی‌ لادن جان
    من ۲۳ آوریل این پروسس شدم، تاریخه د.م رو ننوشتن ولی‌ احتمالا باید ۲۰ تا ۲۲ می باشه
    منم همین امروز درخواست کیپسمو دادم
    ولی‌ خیلی‌ نگرانم
    وکیلم میگه محاله که فیل شده باشی‌، و میگه تا آخر این هفته صبر کن اگه نامه ای‌‌ ازشون نیومد بعد من برات نامه میزنم که پیگیری ‌کنم، در واقع میگه تا نامه نیاد ازشون و علت معلوم نشه کاری نمیشه کرد!
    ساقی جان ضمن تاسف باید بگم که به دلیل تعداد زیاد د.م شدن بچه های کم انکارا اینجا تصمیم گرفتند درکنار هم مشکلاتشون رو مطرح و همفکر ی کنند .امیدوارم که این مشکل برای شما و بقیه دوستان به زودی حل بشه. اگر امکانش هست تاریخ ارسال مدارک به سیدنی و همینطور تاریخ د.م شدن رو بدید تا توی لیست خودمون قرار بدم. به امید موفقیت همگی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rzf نمایش پست ها
    با سلام به همه، ما هم مثل شما راه ندادند وحتی جواب نامه که حضوری دادیم بهشون را ندادند وگفتند 1800 پرونده به دفتر شون منتقل شده!!!با این اوضاع گفتند پروسه خیلی خلی کند پیش میره.خدا بدادمون برسه.
    دقیقا خودشون هم نوشتند که اتاقشون کوچیکه ! نمیدونم با این وضعیت چه اصراری داشتند یکدفعه آفیس تهران رو ببندند:

Our waiting room is small and our hours of operation are limited. Our staff must spend their full time processing applications, and cannot provide personalized services such as responding to client questions, giving advice, etc.
    http://www.canadainternational.gc.ca...an.aspx?view=d

نقل قول نوشته اصلی توسط behnazz نمایش پست ها
    سلام کسی برای انکارا در خواست کیپس کرده؟
    من 14 می از طریق سایت visafile.info درخواست کیپس کردم. ساقی جان امروز درخواست کیپس داده و قرار بوده سایر دوستان هم اقدام کنن .

Junior Member

آرمین جان تاریخه فایل نامبر دوم من می ۲۱، ۲۰۱۰ بوده تو اکتبر ۲۲، ۲۰۱۰ مدارکم رویو شده، ۲۰ مارث مدارکم رفته آنکارا، آوریل ۲۳، ۲۰۱۲ این پرسس شدم و ۲۰ می هم د.م

نقل قول نوشته اصلی توسط armin54 نمایش پست ها
    ساقی جان ضمن تاسف باید بگم که به دلیل تعداد زیاد د.م شدن بچه های کم انکارا اینجا تصمیم گرفتند درکنار هم مشکلاتشون رو مطرح و همفکر ی کنند .امیدوارم که این مشکل برای شما و بقیه دوستان به زودی حل بشه. اگر امکانش هست تاریخ ارسال مدارک به سیدنی و همینطور تاریخ د.م شدن رو بدید تا توی لیست خودمون قرار بدم. به امید موفقیت همگی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saghi1359 نمایش پست ها
    آرمین جان تاریخه فایل نامبر دوم من می ۲۱، ۲۰۱۰ بوده تو اکتبر ۲۲، ۲۰۱۰ مدارکم رویو شده، ۲۰ مارث مدارکم رفته آنکارا، آوریل ۲۳، ۲۰۱۲ این پرسس شدم و ۲۰ می هم د.م
    ساقی جان ممنون که اطلاعات رو دادی.
    اگر درست ارزیابی کرده باشیم شما هم از معدود دوستانی مثل بهناز هستید که شروع پروندتون مربوط به سال 2009 هست.
    در هر صورت همه دوستان منتظر جواب کی÷س ها هستند.
    با امید موفقیت همگی

Senior Member

دوستان عزیز خلاصه آخرین آبدیت لیست تقدیم می گردد. برای دوستانی که تازه به این جمع پیوستند کاور نوشته قبلی رو به شرح ذیل کپی میکنم.
    در ضمن بعضی از دوستان از جمله مهدی عزیز پیشنهاد دادن که در جیمیل با اطلاعات بیشتری از جمله کد رشته ها هم این جدول رو داشته باشیم که امیدوارم با همکاری خودشون بتونیم بزودی اون روهم داشته باشیم ضمن اینکه جدول کلی 38 هم شامل اطلاعات بیشتری از بعضی از دوستان هم هست که میتونید به اون هم مراجعه نمائید.
    در ضمن اگر تاریخی بدون سال ذکر شده مربوط به سال 2012 می باشد.
    با تشکر. به امید موفقیت همگی
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1- این لیست بیشتر پوشش دهنده دوستانی است که چند نفری از آوریل و بقیه در می و جون 2010 تشکیل پرونده داده اند. چون امار د.م شدن از این بازه زمانی به یکباره زیاد شد برای بررسی وضعیت مجبور شدیم بصورت تخصصی از کسانی که کاملا وضعیت خود رو اب دیت میکنند و فعال هستند یک لیست تشکیل بدهیم. برای گرفتن سایراطلاعات میتوانید به فایل کلی 38 رشته ایها مراجعه نمائید. اما اطلاعات سایر دوستان در تاریخهای دیگه هم میتونه به همه کمک کنه که اگر اطلاعاتشون رو داشته باشیم میتونیم بصورت موضوعی اضافه نمائیم.
    2- سعی شده اطلاعات لازم و کلی در لیست قرار داده بشه اما تاریخ حدودی تشکیل پرونده بعضی از دوستان رو نتونستم پیدا بکینم. عذرخواهی میکنم و ازشون میخوام که برایم بصورت پیام خصوصی بفرستند تا بتونیم در لیست جدید جایگزین کنم.
    3- ازدوستان میخوام اگر تغییری ایجاد شد سریعا اطلاع رسانی کنند چون فعلا در حین انتظار بسر میبریم.
    4- بعد از گذشته چند هفته هنوز پاسخي ازآنكارا در رابطه با هيچكدام از د.م ها ارسال نشده اما درخواست كيپس داده شده است
    5- بنا به تجربه آب ديت سایت از سوي انكارا با تاخير صورت ميگيرد يعني ممكن است هركدام دوستان اين پروسس شده باشند اما در سايت درج نشده باشد. بنابراین از همه دوستان میخوام در صورتی که امکان دارد درخواست کیپس بدهند تا در صورت تغییر حالت بتوانیم بررسی دقیقتری از شرایط داشته باشیم.
    6- جامعه اماري ايرانيان آنكارا چندان بزرگ نيست و شايد بتوان از روي همين جدول به نتايجي دست يافت

sepsam------------------ April 26, 2010--------IP----------March 4
    afshin_tj1320------------No date--------------- IP--------March 20
    Havar-s ----------------- April 26, 2010-------- IP--------March 27
    Hikips---------------------No date-------------- -IP-----------April 5
    Eliya--------------------- No date----------------IP--------- April 25
    komaei ------------------May 2010------------- IP----------- May 7
    shimax------------------- May2010------------- IP----------- May 8
    majid89------------------May2010--------------IP----------- May 9
    mk57 --------------------Juun 2010-------------IP---------- May 9
    Farzaneh-----------------June 2010-------------IP--------- May 10
    Mosafer Canada---------No date ---------------IP----------May 18
    Elyot--------------------- June 2010--------------IP--------- May 23
    Sandy--------------------June 2010-------------DM-- --------May 3
    LADAN_1978------------June 2010------------ DM---------May 11
    matrix2-------------------June 2010-------------DM---------May 14
    hosein_54---------------June2010--------------DM---------May 16
    alisa768----------------May 2010-------------DM---------May 17
    FH------------------------May 2010-------------------------- RBVO
    houman-h----------------May2010--------------------------- RBVO
    hodhodjon----------------May 2010-------------------------- RBVO
    Armin54------------------May 2010-------------------------- RBVO
    Elina4520----------------May 2010 ------------------------- RBVO
    Islandsofhappy----------June 2010-------------------------- RBVO
    sialk----------------------June 2010-------------------------- RBVO
    mahhdy------------------June 2010-------------------------- RBVO
    Sheila121----------------June 2010-------------------------- RBVO
    AABBCCDD--------------- June 2010---------------------------RBVO
    Omel1978---------------- June 2010-------------------------- RBVO
    Mapple-------------------No date---------------------------- RBVO
    mknoori------------------No date---------------------------- RBVO

دوستان ماقبل از 2010

Behnazz-------------------FEB 2009----------IP------March 2009
    Saghi1359--------------- No date -----------DM----------May 20
    Adeleh--------------------MARCH 2009------MEDI-----March 27

دوستان به نظر شما از كي ميشه مكاتبه با آنكارا رو آغاز كرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)