نقل قول نوشته اصلی توسط Bijan1984 نمایش پست ها
بسیار سپاسگزارم بخاطر وقتی که گذاشتید و راهنمایی هایی که به من دادید.
راستش شوخی نکردم، واقعا دچار وسواس فکری شدم.
پس با توجه به صحبت های شما و بقیه عزیزان، نیازی به نگرانی بی مورد نیست. فقط باید declare بشه و بعد اگه حتی چیزی هم از نظر اون ها مورد داشت، خودشون یا چکش می کنن و بهت پس می دن و یا این که کلا ازت می گیرنش.
اصلا نگران نباشید. من با خودم هم دارو داشتم و هم ادویه جات و زعفران و وسیله چوبی. اما فقط مثل همین دوستمون که گفتن، وقتی کارتم رو نگاه کردن و دیدن من این موارد رو علامت زدم پرسیدن چه دارویی با خودت داری منم گفتم آنتی بیوتیک و سرماخوردگی برای استفاده شخصی نسخه پزشک هم دارم ...گفتن برو. بعد جلوتر یه خانم دیگه پرسید چه جور سبزیجاتی با خودت اوردی گفتم سبزی خشک برای غذا و توضیح دادم که بسته بندی کارخونه است ولی سریع سوییچ کرد رو مورد بعدی گفت کفش هایی که تو چمدونت داری گِلی نیستند که گفتم نه. دیدم یکی از مسافرا چمدونشون رو باز کرده بود و داشتن بررسی می کردن ولی به من گفتن برو. من حتی همین سگ هایی که اغلب دوستان میگن رو هم ندیدم. به همین راحتی بود. اگر خیلی وسواس گرفتید سعی کنید سبک برید و فقط لباس و وسایل مورد نیاز رو با خودتون ببرید. اونجا همه چیز پیدا میشه.

در مورد پرواز هم بله الاتحاد گزینه خوبیه هم از نظر راحتی و هم از نظر بار. سفرتون سلامت