نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
نمی دونم این حرف ایشون ممکنه در state آنها باشه. منظورم قانون کپی رایت نیست بلکه حساسیت به اجرای آن هست. ممکنه ایالت به ایالت فرق کنه. چون برخی قوانین سراسری نیست. اما اینجا خیلی ها windows fake دارند و چند سالم هست دارن استفاده می کنن.کسی هم نفهمیده و مشکلی پیدا نکردند با اینکه در دانشگاه آنلاین می شن و در خونه هم اینترنت دارند پس اگر کسی می خواسته بهشون گیر بده باید تا حالا می داده.
مگر اینکه لپ تاپ رو ببرن یک جا بدن دست یک نفر و اون بفهمه و لو بده.. این رو هم نشنیدم تا حالا

اما قضیه دانلود رو کاملا جدی بگیرید 5 سال زندان داره... خودم تست کردم، همینکه شروع به دانلود می کنی حتی از لینک مستقیم، یک پیام صوتی پخش می شه که شما دارید قوانین رو زیر پا میگذارید و اگر ادامه بدید پیامی می شنوید که "دوربین شما با اجازه قانونی در دسترس قرار می گیره ".. فکر کنم اگر بعدش ادامه بدین عکستون و بگیرن و بیان سراغتون
وای دستت درد نکنه واسه این تاپیک! واللا منم که سیدنی هستم و اینقد ترسونده بودنم از گرونی، اینجا هم ازون خبرا نیس!! من الان دو-سه هته ای که اینجا بودم تقریبا با هفته ای 50 تا زندگی کردم! اصلا هم به خودم سختی ندادم!
نکات اصلی : گرون ترین هزینه همون هزینه ی خونه است که من از تو سایت خود دانشگاه برای share خونه، یه جای عالی تو یه منطقه عالی با 15 دقیقه پیاده روی تا دانشگاه پیدا کردم! چون خارج از فصل نقل مکان بود، یه کم هم برام ارزون تر از حالت معمولی دراومد!
خونه هم furnished هست پس من هیچ نیازی به لوازم آشپزی و ... نداشتم!
هزینه رفت و آمد تو سیدنی یه کم بالاس، اگه با ترن یه بار برین و بیاین تقریبا روزی بین 4 تا 8$ میشه. (معمولا 5-6 تا)
اینجا دوچرخه اگه بگیرین هم خیلی حال میده! من خودم گاهی که هوا خوبه با دوچرخه میرم اینور و اونور!
برای خورد و خوراک و خرید ALDI ارزون ترینه، بعدشم Coles که تنوعش بیشتره.

برای هفته اول خرجتون میشه :
1. موبایل (50 به بالا، بسته به نوع و ...) 2. خونه (اجاره هفته یا گاهی ماه اول + پول پیش که میتونه 2 تا 4 هفته اجازه باشه)
3. تقریبا 100 تا هم خرید خوراک اولیه رو حساب کنین.

اینا که تموم شد، من تا الان خرج هفته ام از 55 تا بیشتر نشده، تازه یه بار رفتم تاتر، دو بار رفتم کافی شاپ، 2 بار هم بیرون ناهار خوردم، هفته ای دو-سه بار هم میرم اینور و اونور و پول ترن میدم!!!!!!

خودتون رو اصلا اذیت نکنین! استرس هم نداشته باشین. فقط الان هوا سرده اگه میاین لباس و چکمه و چتر بیارین، اونم نه به این خاطر که اینجا گرونه!! بلکه به این خاطر که ممکنه وقت نداشته باشین یا بلد نباشین از کجا خرید کنین.

لپ تا پ من هم پر نرم افزار قفل شکسته اس ، اینجا مشکلی نیست ازین نظر ، فقط به کپی رایت دانلود حواستون باشه.