صفحه 30 از 36 نخستنخست ... 2021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 358

موضوع: توصیه به دوستانی که در حال بستن چمدانها هستند

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

پیش فرض پاسخ : توصیه به دوستانی که در حال بستن چمدانها هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط sarilala نمایش پست ها
    دوستان یکیم بردن گل گاوزبون و یه سری دم کرده های گیاهی خودمون که از عطاری ها می گیریم، مشکلی نداره؟
    دوست عزیز در مورد آجیل باید بگم که آجیل ها رو خورد نکنید بلکه در بسته بندی که نام برند روشه با خودتون بیارین در این صورت با گردو و پسته و ... اقلامی که شناخته شده هستن مشکلی ندارن - در مورد گل گاو زبان و دم کرده ها بسیار ریسکی هست و احتمال گرفتنشون بالاست البته مشکلی براتون پیش نمیاره ولی ممکنه بگیرن ازتون. من مقداری از همین گیاههای خشک رو داشتم و ازم گرفتن و گفتن که اینا رو نمیشناسن - اینه که در مقدار بالا با خودتون نیارید - در مورد فرش کمی جساس هستن و باید برای ترمایت چک بشه - من با خودم فرش نیوردم ولی از ایران برام فرستادن و چون فرش دسته دوم بود ( در صورت نو بودن باید مبلغ بالایی برای گمرک بدید) ازم پولی برای چک کردن سلامت فرش و نبود بید در اون گرفتن
    در کل در این موارد کمی محتاط باشید

ممنون دوست عزیز. یه سوال دیگه داشتم. بردن تابلو فرش مشکلی نداره؟ می خوام بزارمش تو چمدونم.
    من تو ژانویه تابلو فرش قاب شده را با چمدان (جزو 30 کیلو) و البته با بسته بندی های خود فرودگاه ایران آوردم و هیچ مشکلی هم نبود.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    خیر، بعید میدونم مشکلی داشته باشه.
    من که نمی دونم چرا اینکار را می کتید من همه جور آجیل البته خام نبودن... تفت داده را تو بسته بندی آوردم و مشکلی نبود. پسته و بادام و فندق و کلی زعفران و گل محمدی خشک شده و کلی ادویه (آویشن و ...) و خاکشیر و....

Junior Member

سلام دوستان. من با خوندن نظرات توی این صفحه گیج شدم. بالاخره چه خوراکیهایی میشه برد؟ مخصوصا میخوام درباره اجیل،خرما، سبزی خشک، گل گاوززبان،سدر... بدونم. مرسی از راهنماییها

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط sarazi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من با خوندن نظرات توی این صفحه گیج شدم. بالاخره چه خوراکیهایی میشه برد؟ مخصوصا میخوام درباره اجیل،خرما، سبزی خشک، گل گاوززبان،سدر... بدونم. مرسی از راهنماییها
    اینجا و همینطور اینجا رو ببینید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student in Supply Chain and Logistics Management- University of Tasmania

سلام

دوستان یه سوال بابت پست کتاب داشتم. من همه مطالب این پست رو خوندم ولی اطلاعاتی در مورد هزینه پست کتاب (هر کیلو) یا اینکه کدوم پست این کار رو انجام میده با هزینه پایین، پیدا نکردم. اگه ممکنه راهنمایی کنین.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان. ماکزیمم وزن بار برای پروازای استرالیا, علی الخصوص ملبورن, چقده؟ همش ۳۰ کیلوست؟

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

برای الاتحاد سی کیلو بار و هشت کیلو داخل کابین. البته تو هلپر الاتحاد زده 7 کیلو. ضمنا عطر و ادکلن و اسپری و ... داخل کابین نمیشه برد + غذا
    نقل قول نوشته اصلی توسط Esnape نمایش پست ها
    سلام دوستان. ماکزیمم وزن بار برای پروازای استرالیا, علی الخصوص ملبورن, چقده؟ همش ۳۰ کیلوست؟
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

Junior Member

سلام دوستان.
    ببخشید ترجمه گواهینامه و شناسنامه رو چند نسخه باید بیارم؟ اونجا برای حساب باز کردن، خانه اجاره کردن و رانندگی کردن هر کدوم یک نسخه می خواهند؟

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

ممنون دوست عزیز. یه سوال دیگه داشتم. بردن تابلو فرش مشکلی نداره؟ می خوام بزارمش تو چمدونم.
    سلام. ما یک تابلو فرش و دو قالی 3 متری دست باف (همه نو) که جمعا 20 کیلو بودند با خودمون جزو 30 کیلو باری که تحویل بار دادیم اوردیم و مشکلی نبود، نه فرودگاه مشهد نه ملبورن.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)