صفحه 12 از 36 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 358

موضوع: توصیه به دوستانی که در حال بستن چمدانها هستند

پیش فرض پاسخ : توصیه به دوستانی که در حال بستن چمدانها هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    ممنون دو ست عزیز

در رابطه با سوال 9 که مبحث Soil هستش آیا مهر نماز هم که از خاک درست میشه مشمول این قانون هستش ؟
    با تشکر
    این سوال منم هست! لطفا جواب بدین!
    من اصلا حواسم نبود که مهر هم جزء همین soil حساب می شه!
    پس با این جساب نمیشه نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط panizza نمایش پست ها
    این سوال منم هست! لطفا جواب بدین!
    من اصلا حواسم نبود که مهر هم جزء همین soil حساب می شه!
    پس با این جساب نمیشه نه؟
    بابا شما چه دقتی دارین! من که مهر داشتم با جانماز البته یادم رفته بود. این سوال رو هم زدم نه. به نظرم این سوال منظورشون چیزای دیگست. دوستان هر چی راحت بگیرین راحت تر میگذره ها. بیشتر به فکر سرگرمی برای 13 ساعت هواپیما باشین!

Member m_qashqai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth and planetary sciences, Macquarie University

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad123 نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام دوستان.
    من 31 اگوست وارد سیدنی شدم. نصف شب البته به لطف تاخیر 1 ساعته هواپیمایی امارات.
    انواع و اقسام اجیل و خوراکی هم از جمله (پسته، بادام، بادام هندی، قیصی، انواع شکلات، الوچه، و ...) همراهم بود به همراه کمی نان و 2 تا کنسرو ماهی و یک بسته قرص کلد استاپ.
    همه اینا رو توی هواپیما علامت زدم که دارم بعد من و بعضی دیگه رو از یه راهروی دیگه بردن و ازم در مورد دارو پرسید و گفتم که برای چی هست. بعد هم یکی دیگه گفت خوراکی ها رو نشون بده لطفا و خودم همشو نشون دادم و یه نگاه اجمالی کرد و گفت برو. حتی نون رو هم گذاشت ببرم.
    برخوردشونم خوب بود و اصلا دست تو کیفم نکرد و خودش میگفت نشون بده.
    سلام محمد جان ، به سلامتی امیدوارم موفق باشی ...
    God does not play dice
    Albert Einstein

Senior Member

یک مسئله خیلی مهمی که خانم farveh هم قبلا بهش اشاره کردند و من باید ازشون تشکر کنم چون اگه راهنمایی ایشون نبود خیلی ضرر میکردم
    هرگز و هرگز تبلیغاتی که روی موبایلتون میاد و میگه که شما مثلا آیپد بردید و برای گرفتنش باید ok رو به فلان شماره بفرستید عمل نکنید. اگه این کار رو بکنید برای هر sms مبلغی حدود 7 دلار میاد روی قبضتون(از کردیتتون کم نمیشه پس فکر نکنید که خوب کردیت زیاد داریم مهم نیست شانس بردنمون رو امتحان میکنیم) و اگه این اشتباه رو کردید stop رو به همون شماره ریپلای کنید تا دیگه براتون نیاد. من برام 3 تا اومد و حدود 20 دلار اومد روی قبضم.
    البته این آخر راه نیست. زنگ بزنید به پروایدر و بگید که من خارجی ام نمیدونستم و این کلاهبرداریه و از این حرفا . خلاصه کولی بازی در بیارید. من که اینطوری 20 دلار رو کنسل کردم.

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

سلام
    آیا لازم است که شناسنامه و کارت ملی رو همراه داشته باشیم؟ توی فرودگاه ایران یا بعدش در استرالیا لازم نمی شه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    سلام
    آیا لازم است که شناسنامه و کارت ملی رو همراه داشته باشیم؟ توی فرودگاه ایران یا بعدش در استرالیا لازم نمی شه؟
    ممنون
    نه لازم نیست. یه دفعه گمم میشه

سلام
    دوستانی که استرالیا هستند می خواستم ببینم واسه لپ تاپ یا لوازم برقی (مثل ریش تراش) که میاریم نیازی به تبدیل خاصی واسه برق هست؟ یعنی اینکه برق اونجا 220 هست مثل خودمون و با همین دوشاخه هایی که خودمون داریم میشه استفاده کرد؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrajaee نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که استرالیا هستند می خواستم ببینم واسه لپ تاپ یا لوازم برقی (مثل ریش تراش) که میاریم نیازی به تبدیل خاصی واسه برق هست؟ یعنی اینکه برق اونجا 220 هست مثل خودمون و با همین دوشاخه هایی که خودمون داریم میشه استفاده کرد؟

ممنون
    تبدیل 2 شاخه به سه شاخه بیار. اینجا همش سه شاخست. ولی یه جور خاصیه البته همین جا هم پیدا میشه ولی 7 یا 8 دلاری پولشه!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrajaee نمایش پست ها
    سلام

ممنون
    وسایل که همه کار میکنند ولی فکر کنم برق اینجا 240 ولت باشه
    تبدیل اینجا منحصر به فرده . 2 شاخه با زاویه 45 درجه که فقط در استرالیا و نیوزیلند هست. من تهران اصلا پیدا نکردم اینجا خریدم تازه اینجا هم زیاد پیدا نمیکردم. تبدیل برعکسش زیاد بود ( استرالیایی به اروپایی یا امریکایی)
    این هم عکسش
    IMAG0454.jpg

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in International Business Law - Australia

تو زیرزمین پاساژ پایتخت هست. قیمتش یک سوم اینجاست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad123 نمایش پست ها
    تبدیل 2 شاخه به سه شاخه بیار. اینجا همش سه شاخست. ولی یه جور خاصیه البته همین جا هم پیدا میشه ولی 7 یا 8 دلاری پولشه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)