صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

موضوع: اینکه کارنامه ها باید توسط خود دانشگاه ارسال شود چقدر جدی است؟

پیش فرض پاسخ : منظور این جمله چیست؟

registar یعنی چی؟

دوما من هنوز جواب سوالم را نگرفتم: منظور سوالم این بود اگر مدرک ترجمه شده در داخل پاکت مهر و موم شده دانشگاه نباشه، آیا دانشگاهای اونور قبول می کنند؟ (منظورم این نبود که خود دانشگاه باید مدارک را بفرسته یا نه؟ جواب این سوال را می دانم)

Junior Member

You can easily infer from my answer that Some universities accept your application without any problems, on the other hand, some universities need official transcripts in a sealed pocket which directly send from your institute.To sum up, it depends on which university do you want to apply?

یک سوال دیگه:
    یکی از مسولین Graduate Center یک دانشگاهی به من گفت:

We require one set of official transcripts in the university’s native language and one set of official transcripts translated into English. The English translation must be done by a recognized translating agency and bear the official seal or stamp of the translating agency. You should submit all transcripts for courses you have taken at the school’s listed on your application

این جمله آخری که Bold شده است یعنی چه؟ یعنی باید ریز نمراتم را به Department بفرستم؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserb
    یک سوال دیگه:
    یکی از مسولین Graduate Center یک دانشگاهی به من گفت:

We require one set of official transcripts in the university’s native language and one set of official transcripts translated into English. The English translation must be done by a recognized translating agency and bear the official seal or stamp of the translating agency. You should submit all transcripts for courses you have taken at the school’s listed on your application

این جمله آخری که Bold شده است یعنی چه؟ یعنی باید ریز نمراتم را به Department بفرستم؟
    جمله bold شده گفته که باید کارنامه تمام دانشگاه هایی که توی فرم apply وارد کردی رو بفرستی.
    توی فرم یکجا هست که می گه کدوم دانشگاه ها درس خوندی و توش معمولاً اسم دانشگاه ها، تاریخ حضور در اونجا و مقطع تحصیل رو می نویسی. می گه کارنامه اون دانشگاه هایی که توش بودی رو بفرستی.

سوال دومت بستگی داره به دانشگاهت. بعضی ها می گن بفرست دانشکده بعضی ها می گن بفرست graduate center.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

پیش فرض پاسخ : اینکه کارنامه ها باید توسط خود دانشگاه ارسال شود چقدر جدی است؟

سلام
    یه سوالی دارم
    بعضی دانشگاهها (مثلا یورک) 2 تا ریز نمره آفیشیال می خوان.
    میشه جفتشو تو یه پاکت دانشگاه گذاشت و فرستاد یا باید جدا جدا تو پاکت گذاشت.
    ممنون
    I am in Uppsala, feel free to ask questions

من که هر دو تا رو تو یک پاکت گذاشتمو دادم دانشگاه پاکتو مهر کرد. اونور فوقش وقتی پاکت رو باز کردن یک نسخه رو میفرستن دپارتمان مربوطه. بعیده به خاطر همچین مسایلی اپلای شما رو رد کنن.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

نقل قول نوشته اصلی توسط aminrock
    سلام
    یه سوالی دارم
    بعضی دانشگاهها (مثلا یورک) 2 تا ریز نمره آفیشیال می خوان.
    میشه جفتشو تو یه پاکت دانشگاه گذاشت و فرستاد یا باید جدا جدا تو پاکت گذاشت.
    ممنون
    همونطور که دوست عزیزمون اشاره کردند شما به این دلیل با مشکلی مواجه نخواهید شد.
    نگران نباشید
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

سلام
    من دارم مدارکموبرای یک دانشگاه آمریکامیفرستم که گفته ریزنمرات توسط دانشگاه فرستاده بشه
    من لیسانسمو شهرستان بودم نمیتونم برم پاکت ومهردانشگاهو گیربیارم به نظرتون ریزنمرات لیسانس وفوق لیسانسوبذارم توی پاکت دانشگاه فوقم که تهران بوده مهربزنم مشکلی پیش میاد

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط zary
    سلام
    من دارم مدارکموبرای یک دانشگاه آمریکامیفرستم که گفته ریزنمرات توسط دانشگاه فرستاده بشه
    من لیسانسمو شهرستان بودم نمیتونم برم پاکت ومهردانشگاهو گیربیارم به نظرتون ریزنمرات لیسانس وفوق لیسانسوبذارم توی پاکت دانشگاه فوقم که تهران بوده مهربزنم مشکلی پیش میاد
    دانشگاه تهران قبول می کنه که نمرات لیسانستون که مال یه دانشگاه دیگه است رو بگذاره تو پاکت خودش و براتون مهر و موم کنه! ؟؟
    اگه قبول کنه که طوری نیست ولی بهتر بود که برای این که خیال خودتون رو راحت کنید برید پاکت و مهر دانشگاه خودتون رو بگیرید ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد

با سلام.اگر مدارکم رو بعد از ترجمه به واحد امور بین الملل نبرم و مستقیماً خودم پست کنم چه فرقی داره؟!

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)