صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: گرایشهای مهندسی شیمی

پیش فرض گرایشهای مهندسی شیمی

سلام.
    من لیسانس مهندسی شیمی گرایشم پالایش بوده.میخواستم ببینم برای ارشد میتونم گرایش دیگه بخونم یا نه؟؟؟
    گراشهایی که دانشگاه مورد نظرم داره اینا هستن:
    chemical eng *petrolum *gas *polymer *bio preocess

پیش فرض پاسخ : گرایشهای مهندسی شیمی

بله می تونید محدودیتی نداره
    اما یادتون باشه که هرچه زمینه کاری قبلی تون به گرایشی که می خواید اپلای کنید نزدیکتر باشه شانستون بالاتر می ره

madx22
    Guest

سلام
    من مدتی هست که در اینترنت به دنبال اطلاعاتی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور هستم .
    ولی با یک مشکل نسبتا بزرگ مواجه شدم . من برای فوق می خواستم برم ، ولی مشکل اینه که نمی دونم چه رشته ای برای ادامه تحصیل من مناسبه . چون رشته ای که من می خونم با این نام فقط در ایران وجود داره ... و البته فوق لیسانسش هم در ایران هست ،
    رشته ی من فراوری و انتقال گاز هست که من هر چی سرچ کردم نتونستم دانشگاهی پیدا کنم که این رشته رو داشته باشه . نمی دونم شاید رشته ای معادل این رشته با نام دیگری باشه که من از اون بی اطلاع هستم .
    از نظر شما برای ادامه تحصیل ،من باید چه رشته ای رو ادامه بدم . و اینکه چه دانشگاهی رو پیشنهاد می کنید .

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط madx22
    سلام
    من مدتی هست که در اینترنت به دنبال اطلاعاتی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور هستم .
    ولی با یک مشکل نسبتا بزرگ مواجه شدم . من برای فوق می خواستم برم ، ولی مشکل اینه که نمی دونم چه رشته ای برای ادامه تحصیل من مناسبه . چون رشته ای که من می خونم با این نام فقط در ایران وجود داره ... و البته فوق لیسانسش هم در ایران هست ،
    رشته ی من فراوری و انتقال گاز هست که من هر چی سرچ کردم نتونستم دانشگاهی پیدا کنم که این رشته رو داشته باشه . نمی دونم شاید رشته ای معادل این رشته با نام دیگری باشه که من از اون بی اطلاع هستم .
    از نظر شما برای ادامه تحصیل ،من باید چه رشته ای رو ادامه بدم . و اینکه چه دانشگاهی رو پیشنهاد می کنید .
    حتما میدونید که در زمینه ی مهندسی نفت دانشگاههای نروژ دانشگاه های بسیار مناسبی هستند و میتونید برای مسترز در اونها به راحتی اقدام کنید.
    در این زمینه فکر کنم یکی از بهترین دانشگاه هاش (Norwegian University of Science and Technology (NTNU هست که برای مسترز، حتی از سایر رشته ها هم پذیرش میده. یکی از آشنایان من برای مسترز نفت به این دانشگاه رفت (با لیسانس معدن). شما فکر نمیکنم برای تحصیل در هر گرایشی از نفت مشکلی داشته باشید.
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

Senior Member

سلام
    اگه آمریکا بخوای بری که اونا بر اساس معدلت و نمره دروس اصلی مثل ترمو و غیره پذیرش می دن. در مورد گرایش آیندت به علاقه خودت بستگی داره. یه بررسی دانشگاههای آمریکا رو بکن
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط madx22
    سلام
    به این لینک مراجعه کنید
    http://www.ntnu.no/studies/msgastech
    امیدوارم مفید باشه
    سلامتی رفقایی که تو دریای مردونگی غرق میشن ولی از پل نامردی رد نمیشن

Junior Member

Red face پاسخ : گرایشهای مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط panyan نمایش پست ها
    به این لینک مراجعه کنید
    http://www.ntnu.no/studies/msgastech
    امیدوارم مفید باشه
    سلام.من دانشجوی ترن اخر صنایع شیمیایی هستم.تصمیم دارم برای ارسد در زمینه ی محیط زیست ادامه تحصیل بدم.میخواستم بدونم که با base شیمی باید وارد کدام گرایشش بشم؟

Junior Member

[QUOTE=تنها;151498]سلام.من دانشجوی ترم اخر صنایع شیمیایی هستم.تصمیم دارم برای ارشد در زمینه ی محیط زیست ادامه تحصیل بدم.میخواستم بدونم که با base شیمی باید وارد کدام گرایشش بشم؟

ضمنا من حتما میخوام fund بگیرم...برای پذیرش با مشکل مواجه نمیشم؟

دانشگاه ازاد هستم...معدل16...مقاله هم ندارمممم

Junior Member

سلام
    من لیسانس مهندسی شیمی دارم بی گرایش
    می خوام برم کانادا بنابراین دانشگاه ها رو می گردم
    از اونجایی که به شبیه سازی کامپیوتری علاقه دارم سعی می کنم که ببینم کدوم استاد در زمینه علاقه من کار می کنه ولی متاسفانه معمولا استادایی که در این زمینه ها کار می کنند معمولا توی دپارتمان مکانیک هستند نه مهندسی شیمی البته پروژه ی لیسانسم شبیه سازی کامپیوتری بوده ولی نه در سطح بالا
    به نظرتون ممکنه منو قبول کنند تو دپارتمان مکانیک
    تا اونجاییکه متوجه شدم دپارتمان مکانیک معمولا از مهندسی شیمی سخت گیر تره
    اگه اقدام کنم به نظرتون چهچیزی موجب میشه که تمایل استادا به قبول کردن من بیشتر باشه با توجه به اینکه معمولا توی مدارک لازم نمی نویسند مدرک لیسانس مربوط به مکانیک فقط مدرک لیسانس می خواند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام
    بله شما(m.beh) می تونید این تغییر رو انجام بدید
    من حتی کسانی رو می شناسم که از م.شیمی به م.متالوزی و حتی از یه گرایش عمران به یه گرایش مکانیک تغییر گرایش دادن!!!
    فقط باید شانس بیارین که بتونین چنین پروزه و چنین استادی گیر بیارین!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)