صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: گرایشهای مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : گرایشهای مهندسی شیمی

سلام بر اساتید عزیز!
    وضعیت من هم کمی تا قسمتی ابری شبیه madx22 عزیز هست!
    رشته من اولین بار تو ایران لیسانسه داره میده (من خودم جزو اولین ورودی هستم) که فوق هم نداره و جایی شناخته شده نیست!
    مهندسی شیمی آتش دانشگاه صنعت نفت آبادان رو میگم!
    بیشتر واحدهامون مال مهندسی شیمی بود (ترمودینامیک 1و2 سیالات 1و2 عملیات واحد 1و2 کنترل فرآیند 1و2 و....)
    حالا با این وضعیت میخاستم ببینم کدوم گرایش شیمی تو فوق میتونم اپلای کنم؟ (شخصا به طراحی و شبیه سازی کامپیوتری علاقه دارم)
    و آیا میتونم به رشته نفت هم برم؟ عنوانش دقیقا تو دانشگاههای خارجی چیه؟ Petroleum Eng هست یا نام دیگه ای داره؟
    ممنون میشم از کسایی که تجربه شو داشتن این مشکل ما رو حل کنن.
    مرسی از صبر و حوصله ای که گذاشتین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - صنایع پالایش

بنده ارشد م. شیمی گرایش بیو هستم. هیچ کدوم از دوستان اطلاعاتی راجع به وضعیت ادامه تحصیل و یا اشتغال در خارج از کشور در این باره داره؟

سلام من مهندسی شیمی از علوم تحقیقات تهران دارم معدل 15 و تافل 91 و GRE هم 310 مجموعا
    برای فوق لیسانس فول فاند میخوام. اروپا یا آمریکا و کاناداش مهم نیست آیا کاری میشه کرد؟

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    من کارشناس ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه فردوسی مشهد با معدل ۱۵.۸۵ دارم و میخوام برای گرفتن ارشد مجدد به ایتالیا از طریق بورسیه استانی اقدام کنم اما نمیدونم کدام یک از گرایش های مهندسی شیمی بازار کار بهتری رو داره من گرایشم صنایع غذایی هست و به این گرایش علاقه دارم اما نه جایی این گرایش رو دیدم و نه اینکه فکر میکنم جزو گرایش های باشه که بازار کارش مثلا در ایتالیا داغ باشه لطفا راهنمایی کنید
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کاغذ و خمیر کاغذ دانشگاه تهران

سلام
    آیا برای ارشد هیچ دانشگاهی رشته ای تحت عنوان بیوریفاینری داره ؟ ‌Biorefinery
    بعضی دانشگاهها مثل چلمرز سوئد دروسی و در ارشد مهندسی شیمی تحت این عنوان دارن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کاغذ و خمیر کاغذ دانشگاه تهران

خودم مهندسی کاغذ و خمیر کاغذ خوندم که بیشتر در مورد شیمی چوب و شیمی کاغذه

سلام
    من رشته ام لیسانس مهندسی شیمی گرایش صنایع غذایی هست. و سه سال هم سابقه کار کاملا مرتبط با این گرایش رو دارم. و از همه مهمتر به این گرایش خیلی علاقه دارم. میخوام بدونم آیا چنین گرایشی برای مهندسی شیمی در خارج از کشور هست؟ چیزی که برام خیلی مهمه اینه که رشته مهندسی شیمی با گرایش صنایع غذایی رشته ای هست که اصلا با مباحث میکروبیولوژی و میکروبی و آزمایشگاهی هیییییییییییییچ ارتباطی نداره و من نمیخوام وارد اون زمینه بشم چون کوچکترین زمینه ای در اون ندارد. و این یه هشدار برام!!!! آیا کسی میتونه در این مورد به من کمک کنه؟ بسیار سپاسگزارم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)