صفحه 51 از 103 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1029

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در ایروان - ارمنستان در سال ۲۰۱۲

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در ایروان - ارمنستان در سال ۲۰۱۲

دوستان این آرمکونو بانک شماره حساب خاصی برای پرداخت 160 دلار داره؟ آیا تو بانک قسمت به خصوصی (مثلا ارزی) واسه پرداخت هزینه های سفارته یا همه باجه ها این سرویس رو میدن؟ تو ایمیل سفارت و خود سایت سفارت به این موضوع اشاره نکرده و فقط گفته باید به صورت Cash پرداخت بشه.

Member gentela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng,

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در ایروان - ارمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط apyfrd نمایش پست ها
    'فک کنم' واسه همه فقط همون گزینه اول را تیک میزنه (یعنی ربطی نداره)
    من که همون هایی که خواسته بود را فرستادم (حتی اون قسمت هم که میپرسه فاند و اسپانسر اینا گفتم هزینه سفر با خودمه (دی-اس ام یه سوال اینجوری داشت) و اسکالرشیپ و BS را هم موقع مصاحبه نشون دادم! )
    آخه فرم DS را که دارن! که اون دو تایی که گفتید 'فک نکنم!' به ویزای دانشجویی مربوط باشه اصلا!
    میخواهید اون تیکه رسید سویس که بهتون پس داده را اسکن کنید دوباره بفرسید واسشون :-)
    سوالایی میپرسید !!
    به خدا خول شدیم از دست اینا. چه سوال مسخره ای من پرسیدم آخه. بازم مرسی پاسخ دادین.

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوستان این آرمکونو بانک شماره حساب خاصی برای پرداخت 160 دلار داره؟ آیا تو بانک قسمت به خصوصی (مثلا ارزی) واسه پرداخت هزینه های سفارته یا همه باجه ها این سرویس رو میدن؟ تو ایمیل سفارت و خود سایت سفارت به این موضوع اشاره نکرده و فقط گفته باید به صورت Cash پرداخت بشه.
    نه جای مخصوصی نیست همون اولین گیشه را که دیدی برو پرداخت کن بگو سفارت آمریکا، وقت ملاقات دانشجویی، 160 دلار خودش می دونه چه کنه... فقط اگر 200 دلاری بدی ازت به ارمنی میپرسه درم بدم بقیشو یا دلار

Junior Member

كسي مي دونه 50 تا سوال مصاحبه را از كجا بايد پيدا كنم؟

Junior Member

سلام
    من میتونم بهت ایمیلش کنم. ایمیلتو بهم بده که برات بفرستم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_baggio نمایش پست ها
    آقا تبریک

میشه یه آمار از رشته های بچه ها و خودت بدی و اونی که بدون کلیر گرفت

با سپاس
    خودم دکتری مهندسی مواد بدون فاند. بقیه همه مستر مهندسی با فاند! اون آقایی که درجا ویزا گرفت مستر صنایع بی فاند، اون خانوم که الکی گریه کرد هنر و فاندش رو نمیدونم....نفر آخر هم ریجکتی بود که مکانیک خونده بود و برای اقتصاد میرفت....

Banned

من یه سوال خیلی مهم دارم ولی نمیدونم کجا باید مطرح کنم! ازتون خواهش میکنم که اگه میدونین جواب بدین...از ادمین هم خواهش میکنم اگه پست ام به این صفحه ربطی نداره به جای مناسب منتقلش کنه...
    تو ایمیلی که بعد از مصاحبه برای من اومده، دو تا سوال هستش که من نمیدونم چه جوابی بهشون بدم....

3. List your research and/or business interests and whether you intend to continue this line of research or business in the U.S. If you do plan to continue, state how and where.(The street address(es), Web site address(es), phone numbers of, and points of contact at, the organizations, institutes, and/or companies the applicant intends to visit in the United States (applicants going to academic institutions or conferences should give the name of an academic contact, not the name of the foreign student advisor);

4. Please list detailed descriptions of your proposed research or work plans in the U.S. If any, please include a statement of purpose of your travel to the U.S.

اول که گفته موضوعات مورد علاقه ات رو بنویس. بعدش گفته اگه میخوای «ادامه بدی»؟! بگو کجا و چطوری. من متوجه منظورش نمیشم...بعدش گفته دانشجوهایی که به یک موسسه آکادمیک میرن یه academic contact ارائه بدن و نه foreign student advisor!!!! منظورش چیه؟ من چی باید بنویسم؟ تو سوال بعدی هم گفته که به sop برای مسافرت به آمریکا بنویس! یعنی چی؟؟؟؟؟!!!

خواهش میکنم بهم جواب بدین....

برا من هم همین اتفاق افتاد ۳۲۰ تا دادم واسه دو نفر و یه مقدار بهم پس داد. چند بار بهش گفتم برای چی پس میدی گفت ضرر نمیکنی :-)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiyi نمایش پست ها
    ما به شعبه مرکزی بانک مراجعه کردیم و از ما دلار قبول کرد. نرخ رو هم از داخل یک پرینت به ما نشون داد که احتمالا از سفارت ارسال شده بوده. آخه اتفاق جالبی که افتاد و من رو گیج کرده بود این بود:

ما 350 دلار برای دو نفر دادیم. پرسید بقیه اش رو به دلار میخواهید یا درام و ما گفتیم دلار. گفت که همه اش رو دلار ندارم و من گفتم اشکال نداره. بعد 30 دلار و 1900 درام به ما داد. یعنی چیزی حدود 35 دلار و من بهش گفتم که اضافه دادید و اون اصرار داشت که نه اضافه ندادم. ظاهرا تغییر نرخ ها باعث شده بود که ما اون روز که 320 دلار دادیم از میزانی که سفارت به درام تعیین کرده بود 1900 درام بیشتر بشه. آخرش اون پرینت رو به ما نشون داد که من خیالم راحت بشه. آخه من نگران بودم که روز بعد سفارت بگه این که از 160 دلار کمتره.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mt1986 نمایش پست ها
    برا من هم همین اتفاق افتاد ۳۲۰ تا دادم واسه دو نفر و یه مقدار بهم پس داد. چند بار بهش گفتم برای چی پس میدی گفت ضرر نمیکنی :-)
    برای من هم همین اتفاق افتاد. با حساب کتاب من برای 40 دلار باقیمونده از 200 دلار، باید 16000 درام میداد که 17 هزار و خورده ای داد! علتش خیلی ساده اس، مبلغ به درام هستش (64960 درام) که به دلیل نرخ تبدیل متغیر درام و افت ارزش درام در برابر دلار آمریکا، کمتر از 160 دلار میشه...

بچه ها جواب این سوال در ایمیل رو چی باید داد؟ یا کلا برای immigrant هاست؟

Please provide the name of the port of entry at which you plan to enter the U.S. with your immigrant visa.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)