صفحه 116 از 117 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1167

موضوع: اطلاعات سفر به ایروان جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به ایروان جهت مصاحبه و دریافت ویزا آم

خیر ویزا نمی خواد.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2016 نمایش پست ها
    سلام . می خواستم بدونم ایا ارمنستان ویزا لازم داره ؟ من فکر می کردم که ویزا نداره این فرم توی سفارتشون چیه برای ویزا؟ کلا چه مدارکی برای ورود به ارمنستان لازمه؟ ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به ایروان جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

سلام دوستان

وقت سفارت ما ٢٦ اكتبر هست و بچه هم داريم

براي مديكال (ويزاي مهاجرتي) چند روز زودتر بايد بريم ؟! واقعا ٤ روز نيازه؟! كار و زندگي داريم اينجا

بعد چه جوري وقت دكتر و هماهنگ كنيم؟! ايميل يا تلفن؟!

ممنون ميشم اگه تحربه دارين راهنمايي كنين

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به ایروان جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

سلام
    دوستان من وقت سفارتم روز دوشنبه است. بلیط برگشت رو برای روز چهارشنبه بگیرم یا جمعه؟

در خواست ویزای F1 دارم

Junior Member

سلام خدمت دوستان گرامی - من برای مصاحبه ی گرین کارت آمریکا باید برم ارمنستان , خواستم بپرسم که آیا موقع مصاحبه همراه هم راه میدن داخل سفارت ؟ و اینکه آیا آنهایی که مصاحبه رو انجام میدن فارسی صحبت میکنن یا انگلیسی - ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbaz222 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گرامی - من برای مصاحبه ی گرین کارت آمریکا باید برم ارمنستان , خواستم بپرسم که آیا موقع مصاحبه همراه هم راه میدن داخل سفارت ؟ و اینکه آیا آنهایی که مصاحبه رو انجام میدن فارسی صحبت میکنن یا انگلیسی - ممنون
    اگه منظورتون از همراه دوست و فامیل هست نه ولی اگه منظور طفل خردسال هست بله
    معمولا خود آفیسر می پرسه ب چه زبانی می خواهید مصاحبه شید. برای دانشجوهای دکترا انگلیسیه برای مستر می پرسه معمولا. برای کیس شما اطلاع دقیقی ندارم ولی

Junior Member

ممنون از توضیحتون - درباره سوال هایی که معمولا پرسیده میشه هم اطلاعی دارید ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidoo نمایش پست ها
    اگه منظورتون از همراه دوست و فامیل هست نه ولی اگه منظور طفل خردسال هست بله
    معمولا خود آفیسر می پرسه ب چه زبانی می خواهید مصاحبه شید. برای دانشجوهای دکترا انگلیسیه برای مستر می پرسه معمولا. برای کیس شما اطلاع دقیقی ندارم ولی

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbaz222 نمایش پست ها
    ممنون از توضیحتون - درباره سوال هایی که معمولا پرسیده میشه هم اطلاعی دارید ؟
    هدف از سفر، داشتن فامیل در امریکا، سابقه تحصیلی و شغلی و وضعیت فعلی مالی و کاری،برنامه سفر شامل مقصد و افرادی که اونجا ملاقات میکنید...

سلام دوستان، یه نفر به من گفته به فرودگاه ارمنستان که رسیدم باید پول پرداخت کنم و ویزای ارمنستان بگیرم!! برای ارمنستان ویزا لازم نیست، درسته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط nastarankhdmy نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه نفر به من گفته به فرودگاه ارمنستان که رسیدم باید پول پرداخت کنم و ویزای ارمنستان بگیرم!! برای ارمنستان ویزا لازم نیست، درسته؟
    خیر چنین چیزی نیست.
    ارمنستان نیازی به ویزا نداره پولی هم نیاز نیست در فرودگاه به کسی پرداخت کنید. مگه این که 2 3 روزه قوانین عوض شده باشه

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی , من به تازگی مصاحبه برای گرین کارت آمریکا در ارمنستان ( ایروان ) داشتم که گفتم تجربیاتم رو براتون بنویسم , البته بقیه ی عزیزان هم قبلا توضیحات خوبی دادن . در ابتدا باید بگم برای ورود به ارمنستان احتیاجی به ویزا ندارین و پولی هم در فرودگاه نگرفتن ازمون ,برای مصاحبه ی گرین کارت باید حداقل ۲ تا ۳ روز قبل از تاریخ مصاحبه در ارمنستان حضور داشته باشین چون کارهای پزشکی را باید انجام دهین ( شامل آزمایش خون و گرفتن عکس از قفسه سینه و آزمایش ادرار و اگر واکسنی مونده باشه باید بزنین هستش و هزینه ی آن هم بین ۶۰۰۰۰ تا ۷۰۰۰۰ درام ارمنستان هستش که درام هم بین ۱۳ تا ۱۵ تومن هستش ) که یک روز از صبح تا ظهر وقتتون رو میگیره و حتما حتما قبل از سفر باید برای کارهای پزشکی از قبل وقت گرفته باشین و رزرو کرده باشین که من خودم از طریق آٓژانس هواپیمایی و تور مسافرتی که گرفته بودم اقدام کردم و خودشون برام وقت گرفتن و رزرو کردن کارهای بیمارستان رو که هزینه ی رزور کارهای پزشکی و بردن به بیمارستان ها و برگردوندن به هتل حدود ۷۰ دلار هست که تو ایران ما پول رو جداگانه به آژانس پرداخت کردیم , فرداش هم باید جواب آزمایش ها رو بگیرین ( که البته به خود شخص نتیجه ی آزمایش ها رو نمیدن و مستقیما برای خود سفارت ارسال میکنن و به شما فقط یک سی دی و یک برگه که شامل واکسن هایی که زدین هستش , توجه داشته باشین که یکماه قبل از تاریخ مصاحبتون حتما باید واکسن های مورد نیاز رو در انستیتوپاستور بزنین ) و روز سوم باید به سمت سفارت آمریکا بروید , سعی کنین یکروز قبل از مصاجبه مدارکنون رو آماده کرده باشین و برای روز آخر نزارین که دچار استرس نشین , سعی کنین حداقل نیم ساعت قبل از وقتتون دم سفارت باشین و زودتر نرین که هیچ فایده ای نداره و شمارو سر تایمی که هستین به داخل راه میدن ( چند متر بالاتر از سفارت ایستگاه اتوبوسی هست که اگه زودتر رسیدین میتونین اونجا بشینین و توجه داشته باشین که اگه کسی همراه شما باشه به داخل سفارت راه نمیدن ,البته نمیدونم این قانون شامل اشخاصی که دارای کودکان خردسال هم هستن میشه یا نه ) در داخل سفارت هم به شما شماره ای داده میشه که بر اساس اون شما رو صدا میکنن و باید به کابین مشخص شده برای تحویل مدارک بروید که در آنجا به فارسی صحبت میکنن و ازتون مدارک مورد نیاز رو میگیرن و بعدش ازتون سوال میشه که آیا میخواهید کسی که قراره باهاتون مصاحبه کنه فارسی صحبت کنه یا انگلیسی و بعد از آن باید دوباره صبر کنین تا برای مصاحبه ی نهایی شمارتون رو صدا کنن و به اتاق مصاحبه بروید و در آنجا سوالات لازم رو ازتون میپرسن و نتیجه ی نهایی رو بهتون میگن .نکته ی قابل توجه اینه که اگه زبان انگلیسیتون خوب نیست اصلا استرس نداشته باشین چون در سفارت فارسی رو عالی صحبت میکنن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)