صفحه 114 از 117 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1167

موضوع: اطلاعات سفر به ایروان جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به ایروان جهت مصاحبه و دریافت ویزا آم

سلام،

دوستان صرافی نزدیک مرکز شهر (میدون جمهوری) تو ایروان هست؟ من که هر چی می گردم تو گوگل مپس پیدا نمی کنم.
    هایپرمارکت چطور؟ چون برای exchange پول میشه از اونجا هم استفاده کرد.
    تمامی اسامی که دوستان داده بودن خیلی دورتر از مرکز شهر بود، نمی دونم چطور می گفتن نزدیکه.

ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

دوستان صرافی نزدیک مرکز شهر (میدون جمهوری) تو ایروان هست؟ من که هر چی می گردم تو گوگل مپس پیدا نمی کنم.
    تمامی اسامی که دوستان داده بودن خیلی دورتر از مرکز شهر بود، نمی دونم چطور می گفتن نزدیکه.

ممنون میشم.
    بانک ملت داره اگر تو نت سزچ کنین پیدا میکنین دقیق اسم خیابونش رو یادم نیس فک کنم خیابون tumanyan بود که ما از حساب ایرانمون اونجا پول گرفتیم و چنج هم کردیم
    هتلی که ما بودیم تو خیابون martiros saryan بود روبروش یه سوپر مارکت بود که پول هم چنج میکرد

سلام،

صرافی که تا دلتون بخواد هست. فکر میکنم یکی هم دور میدون جمهوری باشه. بعد از جایی که نماینده فروش بلیط برای سفر با اتوبوس به تهران داره. به جز روزهای شنبه و یکشنبه که تعطیله پول هاتونو بانک عوض میکنه.

ایام بکام

سلام،

ممنون میشم.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

منظورتون از بانک، بانک های خود ارمنستانه دیگه؟
    من تونستم نزدیک هتل شیراک یه VAS Supermarket پیدا کنم که خیلی نزدیک هتله، و یکی از شعبه های SAS رو تو خیابون Amiryan که همونجا یه Unibank هم هست. البته این کمی دورتر از هتل هست. البته الان می بینم Central Bank هم خیلی نزدیکه.
    ولی اطراف میدون جمهوری چیزی تو گوگل مپس ندیدم. شما با کی وورد "Exchange" سرچ می کردید دیگه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط storagemeter نمایش پست ها
    سلام،

صرافی که تا دلتون بخواد هست. فکر میکنم یکی هم دور میدون جمهوری باشه. بعد از جایی که نماینده فروش بلیط برای سفر با اتوبوس به تهران داره. به جز روزهای شنبه و یکشنبه که تعطیله پول هاتونو بانک عوض میکنه.

ایام بکام

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

سلام،

ممنون میشم.
    فقط یه نکته هم من بگم سعی کنید حتما از صرافی change کنید. فرودگاه و سوپرمارکت و بانک با نرخ کم عوض میکنن
    البته اگر مساله مهمی هست این براتون

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

مرسی بابت راهنمایی خوبتون دوست عزیز،
    مساله اینجاس که باید مقداری تو فرودگاه چنج کنم.
    هتل هم فقط درام قبول می کنه، برا همین می خوام یه صرافی اون اطراف پیدا کنم ولی خوب من با کلید واژه Exchange هر چی سرچ کردم نتیجه زیادی نگرفتم.
    از طرفی تو تاپیک ها خونده بودم که دوستان گفته بودن سوپرمارکت ها هم خوب چنج می کنن، الان دیگه نمی دونم

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    فقط یه نکته هم من بگم سعی کنید حتما از صرافی change کنید. فرودگاه و سوپرمارکت و بانک با نرخ کم عوض میکنن
    البته اگر مساله مهمی هست این براتون

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

دوستان این فرمی هست که برا ویزا ارمنستان باید داخل فرودگاه پر کنیم؟

ممنونم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

دوست عزیز شما وقتی وارد فرودگاه شدید صرافی هست که بهتون درام ارمنستان میده و بعدش هم میرید جلوتر و فقط توی پاسپورتتون مهر میزنند و میرید. هیچ فرمی پر نمیکنید و هیچ ویزایی نمیگیرید. اخیراً اینجوری شده قبلاً فرم و یا ویزا داشت. دلاری حدوداً 485 درام ارمنستان بهتون میدن. تو شهر کلی صرافی هست که با گشت و گذار پیدا میکنید. بانک های ارمنستان هم پولتون رو عوض میکنند. حتماً از تاکسی آنلاین یاندکس استفاده کنید تاکسی های غیر رسمی تا 20000 درام از فرودگاه تا مرکز شهر میگیرند!!! تاکسی های رسمس فرودگاه بین 4000 درام تا 6000 درام و یاندکس حدوداً 1600 درام.

ایام بکام.

سلام،

دوستان این فرمی هست که برا ویزا ارمنستان باید داخل فرودگاه پر کنیم؟

ممنونم.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

ممنونم از شما دوست عزیز

آره از هتل هم پرسیدم و گفتن نزدیک خود هتل هم صرافی هست.
    پس اگه از نظر هزینه صرافی فرودگاه هم تفاوت چندانی با صرافی داخل شهر نداره به شخصه ترجیح میدم که پول مورد نیاز هتل و کرایه رو تماما از فرودگاه چنج کنم. شما که تجربه داشتین تفاوتی نداره؟
    این Yandex Taxi رو هم پیدا کرده بودم، می خوام از Viva card داخل فرودگاه سیمکارت بگیرم و همونجا اپلیکیشن یاندکس رو نصب کنم. مثه تاچ سی می مونه و قابل اعتماد.

بی نهایت سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط storagemeter نمایش پست ها
    دوست عزیز شما وقتی وارد فرودگاه شدید صرافی هست که بهتون درام ارمنستان میده و بعدش هم میرید جلوتر و فقط توی پاسپورتتون مهر میزنند و میرید. هیچ فرمی پر نمیکنید و هیچ ویزایی نمیگیرید. اخیراً اینجوری شده قبلاً فرم و یا ویزا داشت. دلاری حدوداً 485 درام ارمنستان بهتون میدن. تو شهر کلی صرافی هست که با گشت و گذار پیدا میکنید. بانک های ارمنستان هم پولتون رو عوض میکنند. حتماً از تاکسی آنلاین یاندکس استفاده کنید تاکسی های غیر رسمی تا 20000 درام از فرودگاه تا مرکز شهر میگیرند!!! تاکسی های رسمس فرودگاه بین 4000 درام تا 6000 درام و یاندکس حدوداً 1600 درام.

ایام بکام.

خواهش میکنم، من دارم پیش شما درس پس میدم. من هم بانک عوض کردم هم صرافی ولی تفاوت خرید و فروششون حداکثر 3 درام هستش شما اگه بخواید 100 دلار چنج کنید حدوداً 300 درامه که به چشم نمیاد. به هر صورت من از بوکینگ دات کام هتل گرفتم که نرخ رو هم به دلار میداد و هم به درام. آخرم برگه تایید رو نشون دادم گفتم به دلار انقدر میشه مشکلی نداری؟ گفت نه همونو گرفت! ویوا سل هم طرح 2500 درامیشو بگیرین ساده و خوبه!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)