صفحه 109 از 117 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1167

موضوع: اطلاعات سفر به ایروان جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به ایروان جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

یه سوال. ادم اگه تور بگیره بهتره یا اینکه از بوکینگ هتل را بگیره؟قیمتی که تو بوکینگ هست, قیمت نهایی هست دیگه یا مالیاتو اینا هم بهش افزوده میشه؟(برای من به دلار قیمت ها رو نشون میده)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به ایروان جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط raha8789 نمایش پست ها
    یه سوال. ادم اگه تور بگیره بهتره یا اینکه از بوکینگ هتل را بگیره؟قیمتی که تو بوکینگ هست, قیمت نهایی هست دیگه یا مالیاتو اینا هم بهش افزوده میشه؟(برای من به دلار قیمت ها رو نشون میده)
    به نظرم Booking از تور بهتره. من خودم Hrazdan Hotel بودم و به قیمت خیلی مناسبی از طریق Booking گرفته بودم. خیلی از کسایی که اونجا اومده بودن و با تور بودن پول بیشتری نسبت به من پرداخت کرده بودن. قیمت Booking رو بهتره به دلار نگاه کنی و وقتی هتل رفتی باید به درام پرداخت کنی. ریالی که نوشته تو Booking به قیمت ارز مبادله ای هست و ممکنه به اشتباه بندازه شما رو. بله قیمت نهایی هست و خود من فقط قیمتی که تو Booking بود رو پرداخت کرده بودم.

Junior Member

سلام.

اول اینکه بابت سایت عالیتون تشکر کنم من تقریبا از یک سال پیشمطالب سایت میخوندم و حالا که همه چیز به نتیجه رسیده و کارام درست شده با خودمگفتم بیام اینجا تجربیاتم را بگم و تا زمان رفتنم هم (اواخر مرداد) سعی می کنم بهسایت سر بزنم اگر کسی سوالی داشت تو خصوصی در خدمتم.

من با یه آژانس تور چارتر گرفتم. سه شب و چهار روز. جمعا شد 800 تومن. ترانسفر هم داشت.

Junior Member

سلام
    دلار ها رو كجا ميشه تبديل به درام كرد؟ تو فرودكاه ميشه اينكارو كرد؟

ممنون ميشم

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem95 نمایش پست ها
    سلام

ممنون ميشم
    بخش فرودگاه این پست رو بخون.

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem95 نمایش پست ها
    سلام

ممنون ميشم
    معمولاً تو فروشگاههای SAS نرخ تبدیل بهتری گیرتون میاد.
    Never Say Never

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    معمولاً تو فروشگاههای SAS نرخ تبدیل بهتری گیرتون میاد.
    این فروشگاه ها همه جا هستن؟ جوری نشه مجبور شیم واسه پیدا کردنشون کلی بدبختی بکشیم اگه اینجوری باشه همون فرودگاه بهتر نیست؟

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mhj2000 نمایش پست ها
    این فروشگاه ها همه جا هستن؟ جوری نشه مجبور شیم واسه پیدا کردنشون کلی بدبختی بکشیم اگه اینجوری باشه همون فرودگاه بهتر نیست؟
    آره. شعبه زیاد داره و ایروان هم کوچیکه. می تونید یه مقدار مورد نیاز اولیه رو تو فرودگاه چینج کنید و بقیه رو تو SAS. تو گوگل مپ می تونید تمام لوکیشنهاشو پیدا کنید.
    Never Say Never

سلام
    دوستان من برای 6 جون وقت سفارت دارم.
    1-به نظرتون از بوکینگ رزرو کنم یا برم اونجا دنبال هتل(آخه تو پست های قدیمی تر بچه ها نوشتند برید اونجا چونه بزنید)
    2-انتخاب هتل را چه کار کنیم سیلاچی خوبه یا نه توصیه تون چیه
    3-وقتی از هتل بیرون میریم سفتی باکس هتل امنیت داره یا مدارک را دنبال خودمون ببریم؟(آخه اصل مدارک را هم گفتند بیارید)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات کلی در ارتباط با سفر به ایروان

یک هتل آپارتمان هم هست به نام Hyuer یک همچین چیزی
    آن هم اگر چند نفر هستید، خوبه
    نزدیک خیابان تومانیان هست که نزدیک به میدان جمهوری هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra نمایش پست ها
    هتل های ارمنستان در ایروان:

Bella Hotel
    در قلب شهر ایروان و با بهایی مناسب اتاق‌های دو، سه و چهار نفره بسیار تمیزی را عرضه می‌كند. خدمات این هتل در نوع خود بی‌نظیر است و بهترین انتخاب برای جهانگردان با بودجه محدود است. تهویه مطبوع، خشكشویی، لابی خودمانی و كاركنان خوش‌برخورد تقريبا فارسي صحبت ميكنند از مزایای این هتل است.
    آدرس: ارمنستان، ایروان،خيابان يرواند كوچار، شمار 6
    www.bellahotel.priceinfo.am

Erebuni Hotel
    هتل كوچك و دلنشین اربونی با دسترسی مناسب و كاركنان بسیار خوب، در مركز شهر قرار دارد. اغلب دیدنی‌های شهر را می‌توان قدم‌زنان یافت و بانك‌ها، رستوران‌ها و مراكز تجاری در نزدیكی هتل قراردارند. ۳۶ اتاق هتل مجهز به تلویزیون ماهواره‌ای، اینترنت، مینی بار و تهویه مطبوع هستند.
    آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان نعلبندیان، شماره ۱/۲۶
    www.erebunihotel.am

Congress Hotel
    هتل نسبتاً تازه تاسیس كنگرس با ۱۲۶ اتاق، تركیبی ایده‌آل از آسایش و كارآیی بهمراه تهویه مطبوع، دسترسی اینترنت، تلویزیون ماهواره‌ای و بار كوچك است. یك سه ستاره دولوكس واقعی. خدمات خشكشویی، مركز ورزشی و استخر روباز، اتاق‌های میتینگ و تالار كنفرانس از امكانات جانبی هتل است. رستوران ایتالیایی “رافائلو” و كافه بار ۲۴ ساعته “ونیز” نیز فضاهای مطبوعی را در اختیار گزارده‌اند.
    آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان ایتالیا، شماره ۱
    www.congresshotelyerevan.com

Ani Plaza Hotel
    هتل آنی پلازا در ۱۹۷۰ تاسیس شده و اخیراً بازسازی شده است. در قلب و مركز تجاری و دولتی ایروان است و می‌توان قدم‌زنان به اپرا، موزه ملی و برخی دیگر از دیدنی‌های فرهنگی دسترسی پیدا كنید. ۲۳۹ اتاق و سوئیت مناسب با دیدی زیبا از شهر و كوه آرارات دارد. طبقات غیر سیگاری‌ها، خشكشویی، مركز ورزش، صندوق‌های امانات، سالن زیبایی و سالن كنفرانس از امكانات هتل هستند.
    آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان سایات نوا، شماره ۱۹
    www.anihotel.com

Ararat Hotel
    هتل آرارات هتلی پست مدرن، اشرافی و جدید است كه در مركز شهر یك ساختمان ۱۵۰ ساله كاملا بازسازی شده قرار گرفته. ۵۲ اتاق و سوئیت این هتل بزرگ و با امكانات دولوكس هستند. دسترسی رایگان اینترنت، كانال‌های تلویزیون ماهواره‌ای، سرویس ۲۴ ساعته، گاوصندوق و مینی‌بار از جمله امكانات اتاق است. استخر سرپوشیده، سالن كنفرانس، باغ زمستانی و رستوران “نوی” كه غذاهای ارمنی و اروپایی را سرو می‌كند نیز از امكانات هتل هستند.

آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان گریگور لاساوریچ، شماره ۷
    www.ararathotel.am

Marriott Hotel
    مجلل‌ترین هتل ارمنستان و ستایشی بر مهمان‌ نوازی امروزین. هتل ماریوت ارمنستان حد ممتاز خدمات را چون سرویس اتاق ۲۴ ساعته، مركز ورزش و ورزش درمانی و مركز تجارت، ارائه می‌دهد. بسیاری از اتاق‌های هتل، ۲۲۶ اتاق كه به ظرافت طراحی و تزیین شده‌اند، دید مبهوت كننده‌ای از كوه آرارات و یا میدان جمهوری را نیز بهمراه دارند. اینترنت پر سرعت رایگان و نشیمن راحت و دلپذیر نیز بر محبوبیت اتاق‌ها افزوده است. رستوران‌های هتل حیطه وسیعی از انتخاب‌ها را برآورده كرده‌اند. از بهترین خوراك‌های ایتالیایی در “كوچینا” گرفته تا غذاهای شگفت‌انگیز خاورمیانه در “آرمنیا براسری”.
    آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان امیریان، شماره
    ۱
    www.marriott.com/EVNMC

Golden Tulip Hotel
    هتل گلدن تیولیپ سابقه‌ای درخشان و چندین ساله دارد. این هتل در قلب شهر، محبوب تجار، گردشگران و چهره‌های سیاسی بوده و سران بسیاری از كشور‌ها در این هتل اقامت كرده‌اند. از نظر معماری، ساختمان هتل یكی از ابنیه‌های دیدنی شهر محسوب می‌شود. تمامی ۱۰۴ اتاق‌ هتل راحت و همراه با دسترسی اینترنت، سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون ماهواره‌ای، مینی‌بار و صندوق امانات هستند. استخر شنا روباز و سرپوشیده، باشگاه ورزشی، دسترسی‌های ویلچیر، خشكشویی و مركز تجارت از جمله امكانات هستند.
    آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان ابوویان، شماره ۱۴
    www.goldentuliphotelyerevan.com

Envoy Hostel
    اِنووی اولین مهمانخانه در نوع خود در ارمنستان است. در قلب شهر ایروان و با بهایی مناسب اتاق‌های دو، چهار و شش نفره بسیار تمیزی را عرضه می‌کند. خدمات این مهمانخانه در نوع خود بی‌نظیر است و بهترین انتخاب برای جهانگردان با بودجه محدود است. اینترنت پرسرعت رایگان، تهویه مطبوع، خشکشویی، لابی خودمانی و کارکنان خوش‌برخورد از مزایای این مهمانخانه است.
    آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان پوشکین، شماره ۵۴
    www.envoyhostel.com

Royal Palace Hotel
    هتل رویال پالاس (چهار ستاره) ارمنستان
    قرارگرفته در منطقه‌ای آرام و با فاصله ۱۰ دقیقه‌ای از مرکز شهر. ترکیب زیبای مدرن و کلاسیک فضاهای داخلی هتل آسودگی بی‌نظیری را عرضه می‌کند. همه ۵۲ اتاق این هتل مجهز به تلویزیون ماهواره‌ای، تهویه مطبوع، تلفن رزرو هتل در ارمنستان مستقیم، دسترسی اینترنت و بار کوچک هستند. برخی اتاق‌ها رو به کوه آرارات هستند. مرکز ورزشی،‌اتاق بیلیارد، خشکشویی، تالار کنفرانس و دو رستوران از امکانات هتل هستند.
    آدرس: ارمنستان، ایروان، منطقه سیلیکیان، خیابان چهارم، شماره ۱/۱۷
    www.armenianroyalpalace.com

Silachi Hotel
    از امکانات این هتل میتوان به اینترنت رایگان، فکس، فتوکپی، مینی بار، گاو صندوق و ... اشاره کرد.
    آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان تیگران متس، شماره 20
    www.hotelsilachi.am

Metropol Hotel
    این هتل در نزدیکی مسجد آبی، و استادیوم هرازدان واقع شده است. همچنین نزدیک به میدان جمهوری می باشد. در اینجا امکانات متعددی از قبیل مرکز اجتماعات 24 ساعته پیشنهاد میشود.
    آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان مشتوتس، شماره 2/2
    www.metropol.am

Sil Plaza Hotel
    www.silplazahotel.am

Aviatrans Hotel
    www.aviatrans.am

Europe Hotel
    www.europehotel.am

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)