صفحه 107 از 117 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1167

موضوع: اطلاعات سفر به ایروان جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به ایروان جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط beginner1010 نمایش پست ها
    کسی از booking.com اپارتمان گرفته ؟؟
    من رزرو کردم یک ایمیل اومد با شماره طرف. بدون هیچ پولی و درخواست credit card
    ولی ایشون متاسفانه نمی تونست نه فارسی نه انگلیسی بحرفه.
    حالا من چجوری می تونم مطمئن شم که اون موقع میریم خونه رو نداده باشن به کسه دیگه ای ؟
    درود بر شما،
    این وبسایت یک واسطه هستش، و برای رزرو تعداد قابل توجهی از اطاق هایی که اجاره می دهد، هیچ پولی دریافت نمی کند، برای بعضی از هتل ها و هاستل ها این امکان وجود دارد که بدون کردیت کارت بتوانید اطاق رزرو کنید و این اصلا غیر طبیعی نیست. توصیه می شود برای دوستان که از این خدمات استفاده کنند.
    شما به فرد مقابل ایمیل برنید و از translate.google.com استفاده کنید و سوالتان را به زبان مقصد از او بپرسید.
    اصولا اگر شما اطاق را رزرو کرده باشید و درخواست کردیت نشده باشد، اطاق را برای شما نگه می دارند، دوباره سایت را چک کنید و ببینید که برای رزرو احتیاج به کردیت بوده یا رایگان اطاق برای شما رزرو کرده اند.
    برای روشن شدن موضوع برای شما مثالی عینی می آورم از رزرو اطاق به صورت رایگان در آنکارا
    http://www.booking.com/hotel/tr/akpi...e=total;ucfs=1&
    در قسمت Reservation با انتخاب تعداد اطاق در بعضی از آن ها نوشته شده Special conditions, pay when you stay.

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به ایروان جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad17666 نمایش پست ها
    نفری 800 ؟ چه خبره ؟ الان که میبینم تو سایتش پروازا حول و حوش 500 هستن؟! جریان چیه ؟
    رفت و برگشت منظورشونه قاعدتاً که کمترین قیمت ۸۶۰ تومنه در سایت.

نقل قول نوشته اصلی توسط imanprs نمایش پست ها
    رفت و برگشت منظورشونه قاعدتاً که کمترین قیمت ۸۶۰ تومنه در سایت.
    آقایون نرخ این سایت را به دلار تقییر بدهید، نرخی که به ریال نشان داده می شود، با احتساب نرخ دلار مرجع هستش نه نرخ دلار آزاد!!

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط usaautomotive نمایش پست ها
    آقایون نرخ این سایت را به دلار تقییر بدهید، نرخی که به ریال نشان داده می شود، با احتساب نرخ دلار مرجع هستش نه نرخ دلار آزاد!!
    کدوم سایت؟
    هتل رفت و برگشت داریم یا پول بلیط ماهان رو باید به دلار بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط imanprs نمایش پست ها
    کدوم سایت؟
    هتل رفت و برگشت داریم یا پول بلیط ماهان رو باید به دلار بدیم؟
    درود بر شما،
    نرخ قیمتی که در سایت booking.com به ریال ایران نشان داده میشود با احتساب نرخ دلار مرجع هستش، اگر از آژانس رزرو کردید مشکلی نیست. اما به طور کلی در جریان باشید که بهتر است نمایش قیمت در این سایت را به دلار تغییر بدهید و بعد با توجه به نحوه ی خرید ارز توسط خودتان (اگر به تنهایی و بدن آژانس قصد پرداخت دارید) هزینه ها را براورد کنید.

برای هر نفر در طول یک سال 300 دلار به نرخ ارز مرجع تعلق میگیرد.

مثال: اگر قیمت یک شب هتلی 100 دلار باشد، و تنظیمات این وب سایت بر روی نمایش قیمت ها به ریال ایران باشد. نرخی که به شما نشان خواهد داد (به قیمت امروز) 3029600 ریال نشان داده میشود در صورتی که نرخ واقعی که باید پرداخت کنید به نرخ دلار در بازار آزاد یعنی 3473000 است.

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط usaautomotive نمایش پست ها
    درود بر شما،
    نرخ قیمتی که در سایت booking.com به ریال ایران نشان داده میشود با احتساب نرخ دلار مرجع هستش، اگر از آژانس رزرو کردید مشکلی نیست. اما به طور کلی در جریان باشید که بهتر است نمایش قیمت در این سایت را به دلار تغییر بدهید و بعد با توجه به نحوه ی خرید ارز توسط خودتان (اگر به تنهایی و بدن آژانس قصد پرداخت دارید) هزینه ها را براورد کنید.

برای هر نفر در طول یک سال 300 دلار به نرخ ارز مرجع تعلق میگیرد.

مثال: اگر قیمت یک شب هتلی 100 دلار باشد، و تنظیمات این وب سایت بر روی نمایش قیمت ها به ریال ایران باشد. نرخی که به شما نشان خواهد داد (به قیمت امروز) 3029600 ریال نشان داده میشود در صورتی که نرخ واقعی که باید پرداخت کنید به نرخ دلار در بازار آزاد یعنی 3473000 است.
    صحبت در مورد قیمت بلیط هواپیما بود! پستی هم که نقل قول کردید من در مورد بلیط «رفت و برگشت» صحبت کردم که مشخصاً در مورد هتل نیست! منظور بنده هم همین بود.

به هر حال ممنون از اطلاعاتی که دادید، نکته‌ی خوبی بود

لطف میکنید یه اسکرین شات از صفحه ای که میگید قیمت بلیط هواپیمای رفت و برگشت ایروان رو 500 هزار تومن زده بگیرید واسمون بذارید؟
    ممنون
    نفری 800 ؟ چه خبره ؟ الان که میبینم تو سایتش پروازا حول و حوش 500 هستن؟! جریان چیه ؟

Never Give In, Never Give Up

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    سلام

دوستانی که برای ویزای1 J به ارنستان رفتن حدودا چقدر زمان برد تا ویزاتون اومد و تکلیف مشخص شد؟ خیلی زمان برد؟
    سوال دیگه اینکه میشه اسم هتلهای نزدیک به سفارت آمریکا رو بگیدلطفا؟

ممنون
    ما جمعه ی پیش ایروان بودیم.افسر سفارت به ما گفت جمعه آماده است .تاکید هم کرد 5 روز کاری که میشد جمعه ی این هفته.حالا اینکه درجا می دادن یا بازهم از جمعه به بعد چه روزی رو خبر ندارم.ما هم قرار یکی رو بفرستیم واسه پیک آپ.
    در مورد هتل هم من تا آنجایی که دیدم نزدیکی سفارت چیزی نبود..از روبرو جنگل پشتش هم دریاچه.یعنی یه جای استراتژیک رو انتخاب کردن واسه سفارت. به نظرم نگران این نباشید.هر جای شهر باشین به خصوص تو همون قسمت مرکزی شهر (منظورم اطراف میدون جمهوریه) با 1000 درام که میشه حدود 700 به پول ما تاکسی ها می برنتون دم در سفارت. هتل گرفتن تو اون قسمت مرکزی مزایای دیگه ای هم داره که مهم ترین آینه که مردم راننده ها فروشنده ها و حتی یکی دو مورد گداها ؛) به تور آدم می خورن که تا حدی فارسی بلدن یا انگلیسی دست و پا شکسته که کارتون راه بافته.

نقل قول نوشته اصلی توسط raha8789 نمایش پست ها
    ممنون.برای این گفتم تاریخ برگشت نامشخصه که اگر ایشالا ویزا درجا بشه بمونیم و خودمون بگیریمش.اگه میشه اسم هتلتون رو هم بگید لطفا.و اینکه بنظرتون ریسکه بلیط را دیرتر بگیریم شاید ارزونتر دربیاد؟
    ما هتل شیراک بودیم خیلی خیلی نزدیک میدون جمهوری بود.
    والا نمی دونم این ریسک رو توصیه کنم انجام بدین یا نه. چون واقعا وضعیت این ایرل این ها هیچی معلوم نیست.... من تجربه ی خودمون رو گفتم ولی واقعا مطمئن نیستم دفعه ی بعد هم اگه بخواد برم باید کدوم کار رو انجام بده!
    الان بحث پیکان داریم..باورتان نمیشه آژانس ها از 30$ قیمت می دن تا 250 تومن!! من نمی دونم این همه اختلاف واسه چیه.

والا منم حسابی گیج شدم.... ما دقیقا روز 27 اسفند از یک آژانس گرفتیم بلیت رفت و برگشت پرواز ماهان رو... برای بزرگسال 860 و برای پسر یک ساله ام 96 تومن شد.... روز 22 فروردین میخواستیم یک بلیت اضافه کنیم رو بلیتآمون تو همون پرواز که همون آژانس گفت یک میلیون و بیست و دو و نمایندگی ماهان تو فرودگاه امام گفت 720!!! حالا کدوم راست می گن این وسط من که نفهمیدم!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)