صفحه 111 از 117 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1167

موضوع: اطلاعات سفر به ایروان جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomechanics - IUST

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به ایروان جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

سلام دوستان؛
    اگه یک آژانس معتبر برای تور ارمنستان سراغ دارید، بیزحمت برای پیام خصوصی بفرستید؛
    ممنون و متشکر
    توی پادگانی که خدمت میکردم، این رو پرینت گرفتم و گذاشتم روی تابلو اعلانات: پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند:بدترین مردم در روز قیامت کسانی هستند که (در این دنیا) از ترس شرّشان مورد اکرام و احترام واقع میشوند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Middle/Near Eastern and Semitic language

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به ایروان جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

سلام دوستان من برای ۱۸ جون وقت گرفتم که می شه شنبه. آیا این روز سفارت بازه؟ به شک افتادم

نقل قول نوشته اصلی توسط kalame80 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای ۱۸ جون وقت گرفتم که می شه شنبه. آیا این روز سفارت بازه؟ به شک افتادم
    حدود ٧٠ نفر ايراني واسه اين روز وقت دارن، اين روز رو واسه ايرانيها باز كردن فقط، نگران نباشيد

Never Give In, Never Give Up

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همسفر ایروان

سلام
    میخواستم تجربه خودم رو بگم. البته اینه چجوری سفر میکنی خیلی ربط به سلیقه و چگونگی خرج کردن داره. من خیلی دوست ندارم خرج زیاد بکنم، ولی تمیزی و مرتبی برا مهمه، و اهل دیسکو و اینها نیستم.

با خانواده ام قرار بود 27 جون بیاییم یرای مصاحبه 29 ام. اما من وقتم رو به دلیل اشتباه تو اپلیکیشن کنسل کردم و دوباره فقط 24 ام وقت داد برا همین مجبور شدم زمینی بیام. برای سفر خانوادگی از سه هفته پیش بلیت را از ماهان و هتل رو از بوکینگ دات کام رزرو کردم که خیلی قیمت مناسی داشت نسبت به تور. خیلی از هتلهای سایت بوکینگ شکارت ویزا نمیخواهند.

سفر زمینی با پرواز به تبریز شروع شد ، قیمت بلیت اتوبوس 38 تومنه و بلیت هواپیما 77 تومان برای 5:30 صبح
    تو تبریز آمدم پایانه تاکسی، یه ماشین برای جلفا سوار شدم نفری 14 تومان (دربست 60 تومان)
    دوتا ار مسافرا بین راه پیاده شدند و چون اونیکی هم میخواست بره مرز ارمنستان (نوردوز) راننده 50 تومان دیگه گرفت کلا و اومدیم مرز. ساعت نه و نیم مرز بودیم (هزینه شد 40 تومان به علاوه کرایه از فرودگاه تا ترمینال)

تو مرز یه 25 تومان عوارض خروج و رد میشی. مرز ارمنستان 3000 درام باید بدی که معمولا 4000 تا میگیرند یا 8 دلار و من 8 دلار دادم. (هر دلار= 474 درام)
    یه آقای مهربون ایرانی که مقیم ارمنستان بود گفت بیا میرسونمت که با هم راه افتادیم
    من پول گاز رو دادم و اون پول خورد و خوراک. تقریبا هر کدوم 60 تومان شد
    اگر تاکسی بگیرید، 100 دلار میشه که اگر بتونید همسفر داشته باشید یا اونجا پیدا کنید تقسیم میشه بین همه خیلی بهتره.

یه مسافرخونه پیدا کردم از سایت بوکینگ به نام دومینو، شبی 7.25 دلار با صبحانه. اتاق خوابگاهی چهارتخته، خیلی تمیزه، مدیرش انگلیسی بلده، از نایت کلاب بدش میاد (جامعه ارمنستان مثل بقیه جمهوری های شوروی خیلی سنتیه). صبحانه معمولیه ولی خوبه
    مهمترین مزیت اینه که تقریبا با هر ون که از جلوی اینجا رد میشه میتونید برید سفارت (زمان زیر 10 دقیقه) و فقط با 100 درام (700 تومان)؛ بچه ها با تاکسی می آیند و اقلا 2000 درام میدن.

به میدان جمهوری هم نزدیگه

برای تبدیل ارز هم از سوپرمارکت های SAS استفده کنید که خوبه
    آهان اگر سیمکارت مثل من نگرفتید تا ایروان، هر دو شرکت UCOM و Bee یه طرح دارند که سه گیگ اینترنت نسل سه (البته سرعتش خوبه) و یکم اسمس و تلفن داخلی میده 2500 درام (18 هزارتومان). دفتر UCOM زیاده اما Bee من این یکدانه رو دیدم. هزینه سیمکارت هم فقط 100 دارم است. پول اضافه به دست فروش یا هرکس دیگه تو ایران یا مرز ندین.

اینجا بستنی، نونهای پیراشکی مانند و این چیزها خیلی زیاده و همه اش بین 100 تا 200 درامه. پس حسابی میشه همه چیز رو تست کرد.

Junior Member

دوستان کسی هتل hrazdan رفته؟ اکه رفتین خوب بوده هتلش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط a_taadoli نمایش پست ها
    دوستان کسی هتل hrazdan رفته؟ اکه رفتین خوب بوده هتلش؟
    سلام. من رفتم و خیلی راضی بودم.

Junior Member

اقایون خانمه, راننده تاکسیاهای اینجا دزدن. حواستون به پولهاتون باشه اصلا اطمینان نکنین بهشون. پول کرایه رو هم توافق کنید. عدد رو رو ماشین حساب بنویسید نشون بدید

Did anyone try Shirak hotel?
    Is it good and safe enough?

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomechanics - IUST

ما هتل شیراک بودیم؛ متوسط بود؛ اینترنت ضعیف داشت؛ صبحانهش بد نبود؛ ولی موقعیت شهریش جای خوبی هست؛ تقریبن به همه جا نزدیکه؛ تا سفارت هم تاکسی با تاکسی متر حدود 800 درام میافته؛ تا Dalam Mall هم 600 درام!!
    در مورد دزد بودن تاکسی های شخصی که دوستمون چند پست پیش اشاره کردن، باید توضیح زیر رو بدم:
    من و خانمم خسته و کوفته توی گرمای ظهر رسیدیم ایروان (البته خستگیمون به خاطر سفر هفته قبلش بود که از آمریکا به ایران اومدیم)، اومدیم بیرون، یک دفعه یکی اومد جلو گفت ترانسفر فرودگاهی؟؟، من هم گفتم آره؛ گفت بیا دنبالم؛ ما هم رفتیم؛ (همینجا بگم که مقصر خود من بودم که دقت نکردم آیا طرف واقعن از طرف تور اومده یا نه؛ ولی بعضی وقت ها پیش میاد دیگه)؛ ما رو سوار کرد و وسط راه گفت 22 هزار درام بده !!!!!!!! گفتم چرا؟؟ گفت بده، من بهت تیکت میدم وقتی رسیدی هتل تیکت رو به ریسپشن نشون بده پولت رو بهت میده؛ من گفتم از کجا بدونم راست میگی! خلاصه داستان طولانیه؛ ولی در همین بدونید که با کلی دعوا بالاخره دید من پول نمیدم؛ نزدیک هتل رسیدیم ولی ما رو بر گردوند به فرودگاه؛ تا رسیدیم دیدیم تور لیدر داره دنبالمون میگرده؛ بعد تور لیدر بهمون گفت اگه بهش پول رو داده بودید، هیچ کار از دست کسی بر نمیومد؛ خلاصه حواستون رو خوب جمع کنید؛ یک کشور به شدت بدتر از ایرانه از لحاط دزدی گرگی!!
    در ضمن موقع پیاده شدن از تاکسی؛ یارو که خیلی از من عصبانی بود که گولش رو نخورده بودم، گفت اصفهانی هستی؟ من هم گفتم ما ایرانی هستیم، ما رو احمق فرض نکن!!!
    موفق باشید
    توی پادگانی که خدمت میکردم، این رو پرینت گرفتم و گذاشتم روی تابلو اعلانات: پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند:بدترین مردم در روز قیامت کسانی هستند که (در این دنیا) از ترس شرّشان مورد اکرام و احترام واقع میشوند.

Junior Member

هرگز این ریسک رو نکنید. جوری برنامه ریزی کنید که حتما روز قبل از مصاحبه اونجا باشین. تاخیر پرواز، مدت زمان لازم برای مستقر شدن در هتل و ... خستگی و استرس و ... همه این ها رو در نظر بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط PHDUCIRVINE نمایش پست ها
    سلام به همه!

کسی میدونه میشه یه روزه واسه مصاحبه رفتو برگشت؟؟ من مصاحبم ساعته 1:30 ، میخام صبح برم عصر برگردم ، چون شنیدم بمونمم یه هفته طول میکشه ویزا رو بدن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)