صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: ایمونولوژی (Immunology)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member

Question ایمونولوژی (Immunology)

با سلام...
    دوستان عزیز ...

چون من پایه علمی در زمینه دامپزشکی دارم دنبال موسسه و دانشگاه میگردم که تو زمینه ایمونولوژی بخصوص animal model فعالیت کنند
    در حال حاضر در بخش مولکولاربیولوژی دانشکده پزشکی پذیرش دارم منتها بدلیل مرتبط بودن اون با مولکولاربیولوژی لازم هست که تعدادی کورس در همین رابطه در مقطع مستر گدرانده بشه!!!!

سوال من ایا موسسه یا دانشگاهی هست که ایمونولژی را بصورت علم پایه (دامپزشکی و پزشکی) تحقیقات داشته باشند؟؟؟
    اگر اطلاع دارید اونها رو معرفی بفرمایید!!!

پ.ن:لطفا دقت کنید که ایمونولوؤی بدون نیاز به علم مولکولاربیولوژی مدنطر من هست!!!
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : درخواست معرفی دانشگاههای رشته ایمونولوژی در مقطع PhD

Junior Member imuno آواتار ها

سلام عرفان ببخشید من سوالم اینه دانشگاهی میشناسی که در زمینه ایمونولوژی مولکولار کار کنه ( برخلاف دوستمون من دنبال مولکولار هستم)
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط imuno نمایش پست ها
    سلام عرفان ببخشید من سوالم اینه دانشگاهی میشناسی که در زمینه ایمونولوژی مولکولار کار کنه ( برخلاف دوستمون من دنبال مولکولار هستم)
    ممنون
    فکر نمیکنم خیلی تفاوت بین دانشگاهها باشه. پاسخ سوال شما به کار اساتید مربوط میشه. استادی پیدا کنید که کارش مورذ علاقه شما باشه.

سلام.یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.میگن برای گرفتن RA یا TA میگن بلد بودن نرم افزار هم خیلی تاثیر میزاره تو پذیرش.میخواستم برای رشته ی ایمونولوزی لطفا بهم نرم افزار های تخصصی این رشته رو معرفی کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط anamary2000 نمایش پست ها
    سلام.یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.میگن برای گرفتن RA یا TA میگن بلد بودن نرم افزار هم خیلی تاثیر میزاره تو پذیرش.میخواستم برای رشته ی ایمونولوزی لطفا بهم نرم افزار های تخصصی این رشته رو معرفی کنید.
    سلام
    اگر در زمینه مولکولار کار می کنید یا قرار است با استادی کار کنید که فیلد کاری مولکولار دارد باید مسلط به نرم افزارهای طراحی پرایمر، تفسیر نتایج Real-time، طراحی کلون و ... باشید. البته تبحر در یکسری نرم افزارهای عمومی تر بخصوص آماری از جمله SPSS ضروری است.

Junior Member

سلام.دوستان بهترين فيلدهاي مرتبط به دكتراي ايمونولوژي چي و كدوم دانشگاه هاست؟

پیداکردن یه phd خوب در رشته ایمونولوژی در آمریکا اصلا کار سختی نیست . کافیه وقت بذارید .اکثر دانشگاه های آمریکا immunology and infectious disease دارن و من خودم تقریبا تو 90درصد دانشگاه ها دیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidusa نمایش پست ها
    سلام.دوستان بهترين فيلدهاي مرتبط به دكتراي ايمونولوژي چي و كدوم دانشگاه هاست؟
    دانشگاه پیداکردن کاری نداره ولی فیلد رو باید شما خودتون طبق علاقمندی و موضوع پایان نامه که کار کردید یا در نظر دارید پیدا کنید.

وقتی تو دپارتمان ایمونولوژی اعضای هیت علمی رو چک میکنید فیلد کارشون رو نوشتن و شما میتونید از اونجا پیدا کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)