صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: ایمونولوژی (Immunology)

Member

Question ایمونولوژی (Immunology)

با سلام...
    دوستان عزیز ...

چون من پایه علمی در زمینه دامپزشکی دارم دنبال موسسه و دانشگاه میگردم که تو زمینه ایمونولوژی بخصوص animal model فعالیت کنند
    در حال حاضر در بخش مولکولاربیولوژی دانشکده پزشکی پذیرش دارم منتها بدلیل مرتبط بودن اون با مولکولاربیولوژی لازم هست که تعدادی کورس در همین رابطه در مقطع مستر گدرانده بشه!!!!

سوال من ایا موسسه یا دانشگاهی هست که ایمونولژی را بصورت علم پایه (دامپزشکی و پزشکی) تحقیقات داشته باشند؟؟؟
    اگر اطلاع دارید اونها رو معرفی بفرمایید!!!

پ.ن:لطفا دقت کنید که ایمونولوؤی بدون نیاز به علم مولکولاربیولوژی مدنطر من هست!!!
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : درخواست معرفی دانشگاههای رشته ایمونولوژی در مقطع PhD

Junior Member imuno آواتار ها

سلام عرفان ببخشید من سوالم اینه دانشگاهی میشناسی که در زمینه ایمونولوژی مولکولار کار کنه ( برخلاف دوستمون من دنبال مولکولار هستم)
    ممنون

سلام.یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.میگن برای گرفتن RA یا TA میگن بلد بودن نرم افزار هم خیلی تاثیر میزاره تو پذیرش.میخواستم برای رشته ی ایمونولوزی لطفا بهم نرم افزار های تخصصی این رشته رو معرفی کنید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط imuno نمایش پست ها
    سلام عرفان ببخشید من سوالم اینه دانشگاهی میشناسی که در زمینه ایمونولوژی مولکولار کار کنه ( برخلاف دوستمون من دنبال مولکولار هستم)
    ممنون
    فکر نمیکنم خیلی تفاوت بین دانشگاهها باشه. پاسخ سوال شما به کار اساتید مربوط میشه. استادی پیدا کنید که کارش مورذ علاقه شما باشه.

Junior Member

سلام.دوستان بهترين فيلدهاي مرتبط به دكتراي ايمونولوژي چي و كدوم دانشگاه هاست؟

پیداکردن یه phd خوب در رشته ایمونولوژی در آمریکا اصلا کار سختی نیست . کافیه وقت بذارید .اکثر دانشگاه های آمریکا immunology and infectious disease دارن و من خودم تقریبا تو 90درصد دانشگاه ها دیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidusa نمایش پست ها
    سلام.دوستان بهترين فيلدهاي مرتبط به دكتراي ايمونولوژي چي و كدوم دانشگاه هاست؟
    دانشگاه پیداکردن کاری نداره ولی فیلد رو باید شما خودتون طبق علاقمندی و موضوع پایان نامه که کار کردید یا در نظر دارید پیدا کنید.

وقتی تو دپارتمان ایمونولوژی اعضای هیت علمی رو چک میکنید فیلد کارشون رو نوشتن و شما میتونید از اونجا پیدا کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایمونولوژی (Immunology)

سلام عزیزان. من هم مثل بعضی از شما دامپزشکم و البته ازبین تمامی رشته ها،در پی ایمنی پزشکی. چند باری هم بامطالعه کم در کنکورها شرکت کردم.البته یکبار به مصاحبه ی دانشگاه مدرس راه پیداکردم که خب نشد.کسی که بنظر مطلع میرسید بهم گفت که درنهایت نفرششم شدم که خب 5نفر پذیرش شدن.
    شنیدم که میگن غولهای ایمنی ایران،اکثرا دامپزشکن.خب این مساله بهم انگبزه میده.خواستم درصورت امکان راهنماییم بفرمایین دراین راه. اولویت اول ایمنی ایران و در درجه بعد و اگرنشد آمریکا یا کانادا. در مورد یک سری مورد راهنماییم بفرمایین: درصدهای مورد نیاز هر درس برای کسب رتبه عالی و نحوه ی مطالعه و آماده سازی. چگونگی موفقیت در مصاحبه و چیزای دیگه که حتما شما میدونین و من بی اطلاع ام.
    با اجازه تون توضیحی کوتاه درمورد خودم میدم: اهل شیرازم-متاهل.ورودی84 آزادکازرون-دامپزشکی. فارغ التحصیل شهریور90.ازبرج9تا12سال90 مسئول فنی کارخونه خورامک دام بودم.از اسفند90 تا الان که اواخر آذر93 هستیم در یک منطقه محروم و دورافتاده(بهتره بگم طبق اولویت سنجی اداره کل دامپزشکی فارس،محروم ترین منطقه ای تا حالا یک دامپزشک رفته) پروانه درمانی+مجوز واکسیناسیون(و به دلیل منطقه محروم بودن+ اجازه دارو ولی بدون مدرکی چاپ شده ) دارم و مشغول به کارم. ایمنی رو خیلی دوست دارم.ولی به دلیل مشغله کاری و هم فاصله گرفتن از محیط آکادمیک اصلا فرصت انجام کارهای تحقیقاتی و مقاله رو نه دارم و نه اصلا روال ISI دادن رو بلدم(=حتی از پایان نامه م هم بلد نیستم ISI استخراح کنم.استادم هم که قبل از دفاع قول isi داده بود،بعد از اتمام دفاعم دیگه پیگیری نکرد به بهانه اینکه سرش شلوغه) دنبال یکی میگردم که حرفم رو درک کنه و کمکم کنه.واقعا خیل سخت هست زندگی به این شیوه و دلم میخواد مثل تمام کسایی که حداقل با خودشون تعارف ندارن،ازین رشته تاجایی که میتونم فاصله بگیرم.(به قول یکی از اساتید دانشکده مون:هر قدم که از دامپزشکی فاصله بگیرید،یک قدم به موفقیت نزدیک شدید) ماها که وقت و تن دوباره خوندن درسهای دبیرستان و کنکور و 7سال پزشکی خوندن رو نداریم. بنظر من بهترین راهم ورود به دوره های PhD علوم پایه پزشکی هست.البته واقعا درمورد موقعیت شغلی PhDایمنی پزشکی(یا شایدهم ایمنی دامپزشکی که سازمان سنجش برگزار میکنه) اطلاع دقیق ندارم به ویژه اینکه مدرک عمومی ما دامپزشکی هست،آخه میدونم که اگرپزشکی این PhD رو بگیره به راحتی کلینیک درمان آسم وآلرژی میزنه ولی ما فکرنکنم بتونیم.
    در کل کسی هست اینجا که بتونه کمکی به من بکنه؟ممنونم پیشاپیش

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)