صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: ایمونولوژی (Immunology)

Banned

پیش فرض پاسخ : درخواست معرفی دانشگاههای رشته ایمونولوژی در مقطع PhD

نقل قول نوشته اصلی توسط anamary2000 نمایش پست ها
    سلام.یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.میگن برای گرفتن RA یا TA میگن بلد بودن نرم افزار هم خیلی تاثیر میزاره تو پذیرش.میخواستم برای رشته ی ایمونولوزی لطفا بهم نرم افزار های تخصصی این رشته رو معرفی کنید.
    سلام
    اگر در زمینه مولکولار کار می کنید یا قرار است با استادی کار کنید که فیلد کاری مولکولار دارد باید مسلط به نرم افزارهای طراحی پرایمر، تفسیر نتایج Real-time، طراحی کلون و ... باشید. البته تبحر در یکسری نرم افزارهای عمومی تر بخصوص آماری از جمله SPSS ضروری است.

پیش فرض پاسخ : ایمونولوژی (Immunology)

با سلام من دانشجوی ترم 10 دامپزشکیم احتمالا موضوع پایان نامم در مورد سرطان هستش یا انسانی یا موارد مربوط به رونوشت برداری از هسته.خیلی سوال دارم میخام بدونم واسه phd چه رشته ای بخونم بهتره؟؟من میخام کانادا برم ایمونو هم خیلی دوست دارم کلا کارای آزمایشگاهی خیلی علاقه مندم ولی نمیدونم با این موضوع پایان نامم چه رشته ای واسه phd بخونم که از لحاظ جایگاه و درآمد خوب باشه.دوس دارم دانشگاهای پزشکی بخونم و دانشگاهای برتر کانادا.ممنون میشم راهنماییم کنین

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط munesssssss نمایش پست ها
    با سلام من دانشجوی ترم 10 دامپزشکیم احتمالا موضوع پایان نامم در مورد سرطان هستش یا انسانی یا موارد مربوط به رونوشت برداری از هسته.خیلی سوال دارم میخام بدونم واسه phd چه رشته ای بخونم بهتره؟؟من میخام کانادا برم ایمونو هم خیلی دوست دارم کلا کارای آزمایشگاهی خیلی علاقه مندم ولی نمیدونم با این موضوع پایان نامم چه رشته ای واسه phd بخونم که از لحاظ جایگاه و درآمد خوب باشه.دوس دارم دانشگاهای پزشکی بخونم و دانشگاهای برتر کانادا.ممنون میشم راهنماییم کنین
    دوست عزیز رشته ایمونولوژی عمدتا به صورت Microbiology & Immunology و یا Medical Immunology در اکثر کشورها ارائه می شود. اگر می خواهید پایان نامه در زمینه سرطان بردارید بهتر است درمورد ایمونوتراپی سرطان، یا مدلهای حیوانی سرطان و بررسی نقش یا عملکرد سلولهای سیتم ایمنی در افراد سرطانی یا مدل های حیوانی کار کنید.

ممنون از جوابتون راستش من الان بیشتر واسه تعیین رشتم موندم چکار کنم الان با توجه به موضوعاتی که شما فرمودین غیر از phd ایمونو دیگه چه رشته ای خوبه؟؟هم جایگاهش در کانادا هم از لحاظ مالی.خودم واسه پایان نامم موضوع سرطانو دوس دارم چون با توجه به سرچی که کردم این موضوع بیشتر طرفدار داره ولی نمیدونم چه رشته ای واسه phd خوبه

Banned

ممنون از جوابتون راستش من الان بیشتر واسه تعیین رشتم موندم چکار کنم الان با توجه به موضوعاتی که شما فرمودین غیر از phd ایمونو دیگه چه رشته ای خوبه؟؟هم جایگاهش در کانادا هم از لحاظ مالی.خودم واسه پایان نامم موضوع سرطانو دوس دارم چون با توجه به سرچی که کردم این موضوع بیشتر طرفدار داره ولی نمیدونم چه رشته ای واسه phd خوبه
    اگر شما مایل به بررسی بر خود سلولهای سرطانی باشید باید وارد زمینه cancer cell biology به دنبال استادی با فیلد کاری مشترک باشید. درمورد کانادا اطلاع ندارم ولی شما می تونید در مورد سرطان در رشته های بیوشیمی، ژنتیک و بیوتکنولوژی هم موضوع پیدا کنید.به نظرمن تحصیل در دانشگاه معتبر و تحت نظارت استاد شناخته شده که فاند زیاد داشته باشه مهمتر از حساسیت روی زمینه تحقیقاتی خیلی تخصصی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshkashpel نمایش پست ها
    اگر شما مایل به بررسی بر خود سلولهای سرطانی باشید باید وارد زمینه cancer cell biology به دنبال استادی با فیلد کاری مشترک باشید. درمورد کانادا اطلاع ندارم ولی شما می تونید در مورد سرطان در رشته های بیوشیمی، ژنتیک و بیوتکنولوژی هم موضوع پیدا کنید.به نظرمن تحصیل در دانشگاه معتبر و تحت نظارت استاد شناخته شده که فاند زیاد داشته باشه مهمتر از حساسیت روی زمینه تحقیقاتی خیلی تخصصی است.
    بله دقیقا چون هنوز اول راهم خیلی گیج شدم من واسه این سرطان دوس دارم چون فیلد کاری خیلی از استادارو نگاه کردم که موضوع مورد علاقشونه.به نظر شما من که الان ترم 10هستم چطور میتونم ی استاد خوب که فاند خوبیم بده پیدا کنم؟؟من هنوز پایان ناممو شروع نکردم ولی دقیقا بحث دانشگاه معتبر و فاند خوبم واسم خیلی مهمه ببخشید میشه لطف کنین یکم بیشتر راهنماییم کنین؟؟ ممنون واقعا

Banned

بله دقیقا چون هنوز اول راهم خیلی گیج شدم من واسه این سرطان دوس دارم چون فیلد کاری خیلی از استادارو نگاه کردم که موضوع مورد علاقشونه.به نظر شما من که الان ترم 10هستم چطور میتونم ی استاد خوب که فاند خوبیم بده پیدا کنم؟؟من هنوز پایان ناممو شروع نکردم ولی دقیقا بحث دانشگاه معتبر و فاند خوبم واسم خیلی مهمه ببخشید میشه لطف کنین یکم بیشتر راهنماییم کنین؟؟ ممنون واقعا
    به نظر من شما اول به اساتید دانشگاه تون که روی فیلد مورد علاقه شما کار می کنند مراجعه کنید و بهشون بگین که پروژه ای با موضوع جدید می خواین که انجامش به چاپ چند مقالات ISI برسه و از اول هم درباره جایگاه خودتون (نفر اول بودن) در ترتیب نویسندگان در مقاله صحبت کنید. چون زمان ارسال مقاله برای چاپ بعضی اساتید جایگاه دانشجو را فراموش می کنند. شما برای پایان نامه هر فیلدی دوست داری انتخاب کن فقط موضوعش جدید و قابل چاپ و ارائه باشه.

پیش فرض سوال مهم

یکی از دوستانم ارشد ایمنی شناسی پزشکی داره و میخواد برای دکترا اپلای کنه اما سایت دانشگاهای مورد نظرش چیزی به اسم ایمنی شناسی به طور جداگانه ندارن،اکثرا microbiology & immunology دارن
    آیا این مساله میتونه مشکل ساز بشه؟
    +سوال دیگه اینکه برفرض اگه پذیرش بگیره وقتی برگرده وزارت بهداشت مدرک microbiology & immunology رو چه طوری ارزشیابی میکنه؟
    ویرایش توسط alex123456 : August 7th, 2018 در ساعت 09:32 AM

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)