سلام به همه دوستان من توي 1 شركت دولتي تابعه وزارت نفت كار ميكنم حدود 1 ساله و به صورت پيماني استخدام شركت نفت شدم. تصميم دارم براي فوق برم خارج و سابقه كار حتي 1 سال هم اينطور كه تو سايت دانشگاه مقصدم نوشته بود امتياز خيلي مهميه.چون معدلم خيلي بالا نيست( حدود 15 البته مهندسي) سابقه خيلي ميتونه كمكم كنه.مساله اينجاست كه شركت به من تاييديه سابقه براي اون دانشگاه رو نميده( البته خودمم نمي خوام تابلو كنم كه اگه خداي نكرده نتونم برم همكارام بخندن ) تنها مدركي كه دارم 1 حكم پيماني كار در اين شركته تابعه است كه روي مقوا و آرم وزارت نفت رو داره و امضاي رييس كل امور اداري كاركنان. ولي شنيدم دارالترجمه فقط مداركي كه سنجش تاييد كنه رو ترجمه ميكنه. البته ميتونم از شركت 1 گواهي اشتغال به كار بگيرم خطاب به سنجش كه توش تاريخ استخدام ذكر شده( مطابق تاريخ توي حكم) به نظرتون در اين صورت سنجش اين حكم رو تاييد ميكنه كه بتونم ترجمه اش كنم؟ اگر نه 1 گواهي اشتغال به كار براي دادگستري يا دارالترجمه بگيرم چي ميتونه كمكم كنه؟ به نظر شما اصلا" راهي هست من اين سابقه رو ترجمه كنم واقعا" ممنون ميشم 1 نفر كمكم كنه.