صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 66

موضوع: راه های سفر درون آمریکا (پروازهای داخلی و وسایل نقلیه عمومی)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : پرواز داخلی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    چرا آنلاین تهیه نمیکنید؟ راحت تره که.
    سؤالی که خودم دارم اینه که محدودیت بار برای پرواز های داخلی چطوریه؟ اگر آنلاین بخریم اونا 2x23 کیلو رو قبول میکنند یا حتماً باید از اینجا تا مقصد نهائی یک جا خریداری بشه و چمدان ها رو airline ها عوض کنند.
    اگر بلیطتون رو از مبدا تا آمریکا یک جا خریداری نکرده باشید پرواز داخل آمریکا بین اللملی محسوب نمیشه و در این صورت باید اضافه بار بدین.
    برای دوستانی که داخل آمریکا سفر میکنند: اخیرا اکثرا ایر لاین ها حتی برای یک چمدان هم ۱۵- ۲۰ دلار شارژ می کنند.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh نمایش پست ها
    اگر بلیطتون رو از مبدا تا آمریکا یک جا خریداری نکرده باشید پرواز داخل آمریکا بین اللملی محسوب نمیشه و در این صورت باید اضافه بار بدین.
    برای دوستانی که داخل آمریکا سفر میکنند: اخیرا اکثرا ایر لاین ها حتی برای یک چمدان هم ۱۵- ۲۰ دلار شارژ می کنند.
    سلام. من از امریکا بلیط خریدم و مسیرم اینجوریه: رفت شیکاگو تا تکزاس ( امریکن ایگل ایرلاینز)- از اونجا تا دوبی و بعد هم تهران( با امارات ایرلاینز). موقع اومدن اضافه بار دادم ( چیزی حدود 170 دلار) ! یادم نیست چقدر بار با خودم بردم اما 3 تا چمدان بود که یکیش خیلی سبکتر بود. حالا می خوام بدونم که با توجه به اینکه پرواز برگشت من باز از تکزاس تا شیکاگو پرواز داخلی امریکاست، اگه 2 تا 23 کیلویی که مجازم ببرم بر اساس محدودیت بار پرواز امارات، از اونجا باز اضافه بار می خورم یا پرواز بین المللی محسوب میشه؟ یه آژانسی اینجا توی تهران بهم گفت که به محض وردوم به خاک امریکا در تکزاس، چمدونمو بهم میدن و سکیوریتی چک میشم و برای پرواز بعدی ام که داخلیه به احتمال زیاد اضافه بار می خورم. درسته؟
    هيچ راهي دور نيست....انسان هماني ميشود كه مي انديشد...

Junior Member

they usually charge $15 for the first baggage
    and $25 for the second one
    you can reserve flights in many websites like pricline and..
    and by paying a little more money you can get refundable tickets

من متوجه نمی شم. حداکثر بار مجاز در پروازهای داخلی آمریکا چقدره؟ به ازای هر چمدان اضافه بار می گیرن؟ یعنی وزن مهم نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ch_hamid123
    من متوجه نمی شم. حداکثر بار مجاز در پروازهای داخلی آمریکا چقدره؟ به ازای هر چمدان اضافه بار می گیرن؟ یعنی وزن مهم نیست؟
    بستگی به پروازتون داره- اما تا وقت پیش یک چمدان به وزن حدود 20 کیلو رایگان بود- الان برای همون یک چمدان هم 15-20 دلار شارژ میکنند.
    برای چمدان های بعدی هم به نسبت وزن باید مبلغی اضافه پرداخت کنید. بعلاوه تعداد چمدان ها و وزن آن ها هم محدودیت دارد.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

من جدیدا از southwest استفاده کردم، تا دو تا چمدون رایگانه. ولی مثلا frontier همون اولی رو هم پول میگیره،‌ چقدرش رو یادم نمیاد.
    Weallshouldknowthatweknownothing.
    وای

Junior Member

سلام دوستان
    من شنیده بودم که بعضی از شرکتها برای دانشجوها پروازهای داخلی بدون مالیات و ارزونتر دارن. لینکهایی که تو این تاپیک معرفی شده بودن چک کردم ولی ظاهرا گرونتر بودن.
    کسی در این مورد اطلاعی داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنه

بچه ها من تجربه خودم رو بیان می کنم و راهنمایی می خوام:

توی یه فرودگاه بین المللی آمریکا وقتی که یه سفر داخلی داشتم، مسئول گیت به ویزام نگاه کرد و گفت که این اعتبارش تموم شده! من براش توضیح دادم که ویزا برای ما اینطوری صادر می شه و این زمان فقط برای ورود به آمریکا هست. جالب اینجاست که روی فرم I-94 و I-20 من هم تاریخی برای مهلت اقامت توسط افسر امنیتی در وقت ورود زده نشده. به مسئول گیت گفتم که معنی نداره ویزای من 6 ماهه باشه وقتی من برای دکترا اومدم آمریکا و 5 سال طول می کشه. اما حرفام فایده نداشت. انگار اونا اصلا این چیزا رو درک نمی کنن و خلاصه تماس گرفت با یکی دیگه. یکی دیگه اومد و مدارکم رو برد و بعد 5 دقیقه آورد و گفت مشکلی نیست!
    اما همین معطلی من باعث شد که موقع بازرسی به من گیر بدن و کل وسایل من رو زیر و رو کنن!! خلاصه نزدیک بود که پروازم رو از دست بدم!

2 تا سوال دارم:
    1- واقعا جواب این سوال چی هست. شاید کمی حق داشته باشن که به ویزای اکسپایر شده ما گیر می دن! چی بگیم که قانع بشن؟ حتی جاهای دیگه هم ممکنه گیر بدن.
    2- یه راه اینه که گواهی نامه رانندگی بگیریم. اما کمی دردسر داره. state ID چطور؟ برای پروازهای داخلی آمریکا معتبر هست؟

ممنون
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

state ID چطور؟
    بله كاملا معتبره ..اصلا درستش هم همينه كه براي پروازهاي داخلي از كارت ID تون استفاده كنيد
    گواهينامه هم خيلي جاها كاربرد همون كارت شناسايي رو داره .. من تا حالا تو فرودگاه ازش استفاده نكردم ولي به نظرم نبايد فرقي با كارت ID داشته باشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راه های سفر درون آمریکا (پروازهای داخلی و وسایل نقلیه عمومی)

با سلام.. من بنا به دلایلی مجبورم هر هفته فاصله ی شیکاگو تا یکی از شهرها رو طی کنم با هواپیما... ایا دوستان راهی دارند که من بتونم ازون کارت های miles بگیرم؟ برای کدوم شرکت هست؟ چون با این کارت ها بعد یه مدت سقر دیگه هزینه ها خیلی پایین میاد...خانوم dmehri یه کامنت گذاشته بودن ممنون میشم بیشتر توضیح بدن یا هر دوست دیگه ای.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)