صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 66

موضوع: راه های سفر درون آمریکا (پروازهای داخلی و وسایل نقلیه عمومی)

پیش فرض پاسخ : پرواز داخلی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh نمایش پست ها
    اگر بلیطتون رو از مبدا تا آمریکا یک جا خریداری نکرده باشید پرواز داخل آمریکا بین اللملی محسوب نمیشه و در این صورت باید اضافه بار بدین.
    برای دوستانی که داخل آمریکا سفر میکنند: اخیرا اکثرا ایر لاین ها حتی برای یک چمدان هم ۱۵- ۲۰ دلار شارژ می کنند.
    سلام. من از امریکا بلیط خریدم و مسیرم اینجوریه: رفت شیکاگو تا تکزاس ( امریکن ایگل ایرلاینز)- از اونجا تا دوبی و بعد هم تهران( با امارات ایرلاینز). موقع اومدن اضافه بار دادم ( چیزی حدود 170 دلار) ! یادم نیست چقدر بار با خودم بردم اما 3 تا چمدان بود که یکیش خیلی سبکتر بود. حالا می خوام بدونم که با توجه به اینکه پرواز برگشت من باز از تکزاس تا شیکاگو پرواز داخلی امریکاست، اگه 2 تا 23 کیلویی که مجازم ببرم بر اساس محدودیت بار پرواز امارات، از اونجا باز اضافه بار می خورم یا پرواز بین المللی محسوب میشه؟ یه آژانسی اینجا توی تهران بهم گفت که به محض وردوم به خاک امریکا در تکزاس، چمدونمو بهم میدن و سکیوریتی چک میشم و برای پرواز بعدی ام که داخلیه به احتمال زیاد اضافه بار می خورم. درسته؟
    هيچ راهي دور نيست....انسان هماني ميشود كه مي انديشد...

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : اطلاعات کلی در مورد راههای سفر در داخل آمریکا (پروازهای داخلی و وسایل نقلیه عم

سلام

کسی تجربه سفر با اتوبوس یا قطار رو داره؟ فک می کنم در مقایسه با هواپیما جذاب تر باشه...

اتوبوس: https://www.greyhound.com

قطار: http://www.amtrak.com
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : اطلاعات کلی در مورد راههای سفر در داخل آمریکا (پروازهای داخلی و وسایل نقلیه عم

برای اتوبوس megabus هم هست که قیمت هاش از 1 دلار تا ... متغیره، بسته به اینه که کی اقدام کنی برای خرید و چقدر خوش شانس باشی، می تونی مثلا یک سفر دور آمریکا رو تنظیم کنی که ماکزیمم با 50 دلار سر و ته اش رو هم بیاری، این کار رو خیلی ها می کنند، البته شاید برای بچه ها سال های اول این مسئله توصیه نشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra نمایش پست ها
    سلام

کسی تجربه سفر با اتوبوس یا قطار رو داره؟ فک می کنم در مقایسه با هواپیما جذاب تر باشه...

واقعا که!!!

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

US Train Map
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, SUNY Albany

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsharif نمایش پست ها
    برای اتوبوس megabus هم هست که قیمت هاش از 1 دلار تا ... متغیره، بسته به اینه که کی اقدام کنی برای خرید و چقدر خوش شانس باشی، می تونی مثلا یک سفر دور آمریکا رو تنظیم کنی که ماکزیمم با 50 دلار سر و ته اش رو هم بیاری، این کار رو خیلی ها می کنند، البته شاید برای بچه ها سال های اول این مسئله توصیه نشه.
    بالشخصه اصلا مسافرت با اتوبوس را توصيه نميكنم!
    مگاباس فقط تابستون اونم اگه واسه يك ماه بعد تو ساعت بيخود بليط ميخواستي ١ دلار ميشد. گريهوند هم اتوبوساش قديميو درب و داغونن.
    اگه مسافرت زير ٥ ساعت دارين اتوبوس انتخاب خوبيه.

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

قبول دارم، توی تابستان چون هوا پایدارتره استفاده از اتوبوس توی مسیرهای طولانی و توی زمانهای نامناسب مشکل زا نیست، ولی توی سایر فصول ممکنه واقعا به مشکل بخورین، تازه اون هم قیمت های پایین مثل 1 دلار شاید آدم رو وسوسه کنه که با اتوبوس بره مسافرت، وگرنه اگه قرار باشه واسه یک مسافت کوتاه 30 دلار بدید شاید بهتر باشه که ماشین رنت کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط kavehmb نمایش پست ها
    بالشخصه اصلا مسافرت با اتوبوس را توصيه نميكنم!
    مگاباس فقط تابستون اونم اگه واسه يك ماه بعد تو ساعت بيخود بليط ميخواستي ١ دلار ميشد. گريهوند هم اتوبوساش قديميو درب و داغونن.
    اگه مسافرت زير ٥ ساعت دارين اتوبوس انتخاب خوبيه.
    واقعا که!!!

Junior Member

سلام دوستان. من برای تعطیلات ژانویه می خوام به لس آنجلس برم کسی میتونه یه هتل که هم ارزون باشه هم تمیز بهم معرفی کنه و اگر کسی تا حالا تجربه رفتن به این شهر رو در ژانویه داره اگه اطلاعات مفیدی داره لطفا" در اختیارم بذاره. ممنون

Junior Member iGod آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Atesis نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای تعطیلات ژانویه می خوام به لس آنجلس برم کسی میتونه یه هتل که هم ارزون باشه هم تمیز بهم معرفی کنه و اگر کسی تا حالا تجربه رفتن به این شهر رو در ژانویه داره اگه اطلاعات مفیدی داره لطفا" در اختیارم بذاره. ممنون
    اگه مجردی می ری دور و بر LAX جای بدی نیست.
    هم قیمت ها خوبه هم زیاد درب و داغون نیست. اهل حالم اگه باشی که اونجا جای خوبیه.
    از hotels.com استفاده کنی معمولا برد می کنی مخصوصا از دیل اف د دی http://www.hotels.com/deals/deal-of-the-day/ هفته ای یکی دو بار لوس آنجلس رو داره.
    خوش بگذره.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

What is the best way (in our case cheapest way) to travel from Charlotte to San Diego ? (by the first of January )
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra نمایش پست ها
    سلام

من با amtrak زیاد رفتم و اومدم.... چون دانشگاهم دور بود تا خونه هر روز می رفتم...میومدم :|
    amtrak خوبه اگر کارت تخفیف سالیانه ی دانشجوییش رو هم که بخرید عالی می شه.
    کارت رو 20 $ میخرید و تا 1 سال 15% تخفیف دارید همیشه. علاوه بر اون می تونید از مزایای دیگه ای هم استفاده کنید.
    این لینک رو بخونید جالبه...
    اتوبوس هم خوبه...قیمتش ارزون تر از قطار هست و راحته. wi-fiهم داره

من یه بار با اتوبوس رفتم نیویورک و برگشتم...عالی بود. نه اعصاب خورد کنی اون ترافیک وحشتناک رو داشتم....نه عوارضی 30 دلاریش.....نه پول بنزین....
    رفت و برگشتم شد 48 دلار یه همچین چیزایی.
    ویرایش توسط mdemehri : December 1st, 2012 در ساعت 09:25 PM
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)