صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 66

موضوع: راه های سفر درون آمریکا (پروازهای داخلی و وسایل نقلیه عمومی)

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

پیش فرض پاسخ : راه های سفر درون آمریکا (پروازهای داخلی و وسایل نقلیه عمومی)

من پرواز داخلي امريكا رو گوگل كردم كه قيمتهاي خيلي خوبي بهم داد كه كاياك و ... ندادن.بعدش هم هدايتم كرد به سايت فرانتير كه بليطم رو خريدم. درنتيجه توصيه مي كنم خود گوگل رو فراموش نكنين

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vita_nuova نمایش پست ها
    من پرواز داخلي امريكا رو گوگل كردم كه قيمتهاي خيلي خوبي بهم داد كه كاياك و ... ندادن.بعدش هم هدايتم كرد به سايت فرانتير كه بليطم رو خريدم. درنتيجه توصيه مي كنم خود گوگل رو فراموش نكنين
    southwest رو هم چک کنید، معمولا قیمت های خیلی خوبی میتونید پیدا کنید
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

حتي نتونست فرودگاه بوزمان رو پيدا كنه. شايد چون پرواز نداره بهش.
    به هر حال. من كه عاشق گوگلم. هيچي گوگل نمي شه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vita_nuova نمایش پست ها
    حتي نتونست فرودگاه بوزمان رو پيدا كنه. شايد چون پرواز نداره بهش.
    به هر حال. من كه عاشق گوگلم. هيچي گوگل نمي شه.
    مسلما فقط فرودگاه هایی رو پیدا میکنه که بهش پرواز داره!!!! البته بعضی از پروازهاش رو AirTran انجام میده که اون هم میتونید چک کنید...
    خدا حفظش کنه پس...گوگل رو میگم...
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    در تایید این مطلب باید بگم که southwest به وب سایت های واسطه اجازه نمی ده که پروازهای و قیمت های southwest رو نمایش بدن. برای همین حتما وبسایت southwest رو هم به طور مجزا چک کنید.
    2 چمدان مجانی و همچنین امکان تغییر روز و زمان پرواز یا تغییر مبدا و مقصد، امکاناتی هست که فقط southwest برای کلاس اکونومی ارائه می ده و بقیه ایرلاینها چنین امکاناتی ندارن.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Junior Member louna آواتار ها

سلام
    برای سفرهای داخل آمریکا با هواپیما، آیا همراه داشتن پاسپورت لازمه؟ یا داشتن گواهینامه به عنوان کارت شناسایی کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط louna نمایش پست ها
    سلام
    برای سفرهای داخل آمریکا با هواپیما، آیا همراه داشتن پاسپورت لازمه؟ یا داشتن گواهینامه به عنوان کارت شناسایی کافیه؟
    من خودم چند بار از فرودگاه های مختلف سفر کردم و فقط گواهینامه رو که نشون دادم، مدرک شناسایی دیگه ای ازم نخواستند

سلام دوستان

محل اقامتم تو نیو جرسی خواهد بود (Red Bank)
    روز اول تو فرودگاه نیو آرک می شینم که نزدیک نیو یورکه؛ بعد می رم جایی که گرفتم تو رد بنک و در طول دو روز آینده اش می خوام هر روز از صبح تا شب برم نیویورک رو ببینم و برگردم محل اقامتم
    راهنمایی می کنین تو این دو سه روزه برای رفت و برگشت به نیو یورک و بعدش هم گشتن داخل نیویورک چه بلیتی بگیرم که خیلی ارزون در بیاد؟
    از این بلیت هایی که روزانه هر چقدر بخوای می تونی باهاش سفر کنی تو نیویورک و نیوجرسی هست؟
    با چی سفر کنم بهتره؟ با تور های گردشگری یا با مترو یا قطار ....؟

لطفا راهنمایی کنین
    چون سفرم خیلی نزدیکه

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaili نمایش پست ها
    سلام دوستان

محل اقامتم تو نیو جرسی خواهد بود (Red Bank)
    روز اول تو فرودگاه نیو آرک می شینم که نزدیک نیو یورکه؛ بعد می رم جایی که گرفتم تو رد بنک و در طول دو روز آینده اش می خوام هر روز از صبح تا شب برم نیویورک رو ببینم و برگردم محل اقامتم
    راهنمایی می کنین تو این دو سه روزه برای رفت و برگشت به نیو یورک و بعدش هم گشتن داخل نیویورک چه بلیتی بگیرم که خیلی ارزون در بیاد؟
    از این بلیت هایی که روزانه هر چقدر بخوای می تونی باهاش سفر کنی تو نیویورک و نیوجرسی هست؟
    با چی سفر کنم بهتره؟ با تور های گردشگری یا با مترو یا قطار ....؟

لطفا راهنمایی کنین
    چون سفرم خیلی نزدیکه

به نظر من از مترو یا قطار استفاده کن چون توی نیورک هم اگر بخوای ماشین استفاده کنی پول بنزین خیلی گرون در میاد برات و هم جای پارک برات مشکل

Junior Member

سلام دوستان.
    یه سوال داشتم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    ما برای دو ماه دیگه بلیط برای هیوستون داریم و از اونجا یک پرواز داخل آمریکا تا شهر مقصد خواهیم داشت که بلیطش رو جدا به صورت اینترنتی از امریکن ایرلاینز می خواهیم بخریم. ما دو نفر بزرگسال و یک بچه زیر دو سال هستیم که بار مجازمون تا هیوستون هر بزرگسال 2 چمدون 23 کیلویی و بچه یک چمدون 23 کیلویی هست. با توجه به اطلاعات بار که توی سایت امریکن ایرلاینز دیدم در این پرواز به ازای چمدان اول باید 25 و برای دومی 35 دلار هزینه بدیم. سوالم اینه که آیابرای بچه زیر دو سال هم می تونیم بار ببریم؟ یعنی هزینه چمدون بچه هم میشه 25 دلار ؟یا این که این چمدان به عنوان چمدان سوم برای بزرگسال حساب ميشه؟ که هزینه اش 150 دلار هست. چون ندیدم جایی در مورد این توضیح بده. فقط در مورد بار داخل هواپیما برای بچه زیر دو سال توضیح داده بودند.
    ممنون میشم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارین راهنمایی بفرمایین. چون اگه 150 دلار بگیرن شاید دیگه ارزش نداشته باشه با این هزینه چمدون پنجم رو ببریم.
    ضمنا تو بعضی تاپیک ها خوندم که اگه بگیم پروازمون بین المللی بوده برای همون دو تا چمدون هم هزینه ای نمی گیرن. کسی جدیدا تجربه اش رو داشته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)