صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 79

موضوع: Universität Heidelberg

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : Universität Heidelberg

نقل قول نوشته اصلی توسط theblueone نمایش پست ها
    عجیبه من من اعتبار این دانشگاه رو چک کردم خیلی دانشگاه خوبیه ولی مثل اینکه خیلی ایرانی نداره !!!
    ممنون میشم یکی راهنماییم کنه من از اینجا و گوتینگن و کایزرسلاترن و دارمشدات پذیرش گرفتم واسه مستر رشته کامپیوتر ...هدفم اینه از یه جای خوب فوقمو بگیرم و بعدشم بچسبم به کار...شاااااااید بعدهاااا دکترا بخونممم....هزینه زندگی و اب و هوا و سختی دانشگاه واسم مهم نیست...فقط تحصیلاتمو خوب تموم کنم...تشکر از لطفتون
    اتفاقا بسیار بسیار هم زیاد ایرانی داره.
    ترتیب رتبه بندی این دانشگاها - همون طور که احتمالا خودتون هم درآوردین- هایدلبرگ، گوتینگن، دارمشتات و کایزرسلاترنه. کار پیدا کردن بعد از درس چندان ربطی به دانشگاه نداره، ربط به شما داره. شما می تونین تو بهترین دانشگاه درس بخونین و آخرش بیکار بمونین یا تو یه دانشگاه پایین درس بخونین و بعدش کار پیدا کنین. برای کار پیدا کردن لازمه شما آلمانی رو بسیار خوب صحبت کنین (حتی تو خیلی از رشته ها شما باید بتونین به آلمانی چیزی رو برای شرکت ارائه بدین) و در طی تحصیلتون هم کارآموزی برین. بر خلاف ایران، اینجا کارآموزی بسیار بسیار مهمه. بهتره از همون ابتدا سعی کنین بتونین برای خودتون تو شرکت SAP یه کارآموزی پیدا کنین. یه SAP هست که فکر می کنم تو walldorf ه (خیلی نزدیک به هایدلبرگ). اگه خوب کارآموزیتونو کار کنین و همین طور تزتون رو (تزتونو هم بهتره برین تو شرکت ها بردارین، نه تو دانشگاه)، مطمئنا بعدش می تونین کار پیدا کنین. اینجا بر خلاف ایران، وقتی میرین جایی کار کنین، نمی پرسن کجا خوندی؟ می گن کجا کارآموزی رفتی؟ چند تا کارآموزی رفتی؟ چقد سابقه کار داری؟ تزتو کجا انجام دادی؟ کارهایی که مربوط به سابقه ی صنعتی باشه به مراتب مهم تر از رتبه ی دانشگاه و معدلتونه. پس سعی کنین تو مدت تحصیلتون خوب عمل کنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    اتفاقا بسیار بسیار هم زیاد ایرانی داره.
    ترتیب رتبه بندی این دانشگاها - همون طور که احتمالا خودتون هم درآوردین- هایدلبرگ، گوتینگن، دارمشتات و کایزرسلاترنه. کار پیدا کردن بعد از درس چندان ربطی به دانشگاه نداره، ربط به شما داره. شما می تونین تو بهترین دانشگاه درس بخونین و آخرش بیکار بمونین یا تو یه دانشگاه پایین درس بخونین و بعدش کار پیدا کنین. برای کار پیدا کردن لازمه شما آلمانی رو بسیار خوب صحبت کنین (حتی تو خیلی از رشته ها شما باید بتونین به آلمانی چیزی رو برای شرکت ارائه بدین) و در طی تحصیلتون هم کارآموزی برین. بر خلاف ایران، اینجا کارآموزی بسیار بسیار مهمه. بهتره از همون ابتدا سعی کنین بتونین برای خودتون تو شرکت SAP یه کارآموزی پیدا کنین. یه SAP هست که فکر می کنم تو walldorf ه (خیلی نزدیک به هایدلبرگ). اگه خوب کارآموزیتونو کار کنین و همین طور تزتون رو (تزتونو هم بهتره برین تو شرکت ها بردارین، نه تو دانشگاه)، مطمئنا بعدش می تونین کار پیدا کنین. اینجا بر خلاف ایران، وقتی میرین جایی کار کنین، نمی پرسن کجا خوندی؟ می گن کجا کارآموزی رفتی؟ چند تا کارآموزی رفتی؟ چقد سابقه کار داری؟ تزتو کجا انجام دادی؟ کارهایی که مربوط به سابقه ی صنعتی باشه به مراتب مهم تر از رتبه ی دانشگاه و معدلتونه. پس سعی کنین تو مدت تحصیلتون خوب عمل کنین.
    خیلی خلیلی لطف کردین...منظورم از نظر صنعتی بودنشون بود این که فرصت شغلی به تناسب جمعیتش فراهم باشه که بتونی خودتو به هر طریفی یه جا مشفول کنی...اگه که کامیونیتی ایرانیا هم فعال باشه و کلا دید خوبی به ایرانیا تو اون شهر باشه خب مزیت خوبیه...رنکینگ دانشگاه خیلی اهمیتی نداره شکر خدا دوران جوگیری گذشت )
    بازم ممنون از وقتیکه گذاشتین

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی دکترای کامپیوتر هستم و برای گذروندن فرصت مطالعاتی تا چند ماه دیگه عازم این دانشگاه هستم. البته دانشکده مهندسی کامپیوترش در شهر Mannheim هست.
    قصد دارم علاوه بر دکترایی که اینجا دارم میگیرم با توجه به سابقه ای که اونجا برام ایجاد میشه مجدد از این دانشگاه پذیرش بگیرم.
    آیا این دانشگاه هم مثل دانشگاه های آمریکا سیستم پذیرش متمرکز داره یا با همون استادی که قرار هست باهاش کار کنم مذاکره کنم؟
    کسی تا حالا از این دانشگاه پذیرش دکترا گرفته؟

Member mohammadrasekh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Mechatronics, Siegen University

سلام ،لطفا کسایی که در دانشگاه هستند یا اپلای کردم جواب بدن
    تو مد ارکی که برای اپلیکیشن فرستادمT مدارک دیپلم و پیش دانشگاهیم نبود، باید میفرستادم؟
    برای biomdical engineering اقدام کردم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط KShekofteh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی دکترای کامپیوتر هستم و برای گذروندن فرصت مطالعاتی تا چند ماه دیگه عازم این دانشگاه هستم. البته دانشکده مهندسی کامپیوترش در شهر Mannheim هست.
    قصد دارم علاوه بر دکترایی که اینجا دارم میگیرم با توجه به سابقه ای که اونجا برام ایجاد میشه مجدد از این دانشگاه پذیرش بگیرم.
    آیا این دانشگاه هم مثل دانشگاه های آمریکا سیستم پذیرش متمرکز داره یا با همون استادی که قرار هست باهاش کار کنم مذاکره کنم؟
    کسی تا حالا از این دانشگاه پذیرش دکترا گرفته؟
    برای پذیرش گرفتن باید با خود استادتون صحبت کنین.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrasekh نمایش پست ها
    سلام ،لطفا کسایی که در دانشگاه هستند یا اپلای کردم جواب بدن
    تو مد ارکی که برای اپلیکیشن فرستادمT مدارک دیپلم و پیش دانشگاهیم نبود، باید میفرستادم؟
    برای biomdical engineering اقدام کردم
    سلام
    هر مدرکی که دانشگاه اسم برده و گفته بفرستین رو لازم داره. هرچی رو نخواسته، لازم نداره. اگه خودش اسم مدرک دیپلم و پیش رو نبرده، لازم نبوده و الکی نگرانش نباشین.

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

با سلام خدمت دوستان عزیز،

بنده امروز به مصاحبه ی تلفنی برای رشته ی MS Molecular Biosciences - Systems Biology دعوت شدم. تاریخ مصاحبه هفته ی دیگه هست. می خواستم بدونم کسی از دوستان اطلاعی راجع به سوالات و موضوعات مصاحبه داره که به من کمک کنه؟؟ کلا کسی که به مصاحبه دعوت میشه چقدر شانس قبولی داره؟ با تشکر پیشاپیش

Member mohammadrasekh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Mechatronics, Siegen University

دقیق نمیدونم ولی مطمئن هستم این سوالات حتما پرسیده میشه (چون از خودم پرسیدن ،دانشگاه کانادا بود البته)
    1. چرا این دانشگاه رو انتخاب کردی؟
    2. چرا این رشته رو انتخاب کردی؟
    3.دانشگاه خودت این رشته رو داشت؟ بگین داشت من نرفتم چون ..... دلیل بیارین
    4.تو چه پروژه ای مد نظرت هست کار کنی؟ ( خیلی جامع و مختصر بگین)
    5.بعد از فارغ التحصیلی برنامت چیه؟ بگو PDH همینجا (البته اگه داره) اگر نداره بگو میخوام برم خونمون

Junior Member

پیش فرض Universität Heidelberg

سلام
    دوستان من ایمیلی به دانشگاه فرستادم مبنی بر اینکه مدرک دانشگاه آزادو قبول داره یا نه.این جوابو دادن که
    Unfortunately we cannot evaluate if your Bachelor degree qualifies you for the master's program.
    این یعنی اینکه قبول ندارن؟
    ویرایش توسط omid2015 : May 8th, 2016 در ساعت 12:57 AM دلیل: نظم

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

نقل قول نوشته اصلی توسط skynight نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من ایمیلی به دانشگاه فرستادم مبنی بر اینکه مدرک دانشگاه آزادو قبول داره یا نه.این جوابو دادن که
    Unfortunately we cannot evaluate if your Bachelor degree qualifies you for the master's program.
    این یعنی اینکه قبول ندارن؟
    این یعنی اونا نمی تونن بررسی کنن که مدرک شما مقبول هست یا نه. بهتره از نمایندگی DAAD سوال کنید.