صفحه 1 از 32 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 317

موضوع: ویزای تحصیلی دانشجویان دوره دکتری

Junior Member

پیش فرض ویزای تحصیلی دانشجویان دوره دکتری

سلام

من زیاد توی فروم گشتم در رابطه با اطلاعاتی برای ویزای دانشجویان دکتری ولی اطلاعات یا خیلی پراکنده بود یا اکثرا مربوط می شد به دانشجو های مستر.

از دوستانی که تجربه دارند لطفا کمک کنند تا این موضوع برای آیندگان مفید باشه.

مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مصالب مربوط به ویزای دانشجویان دکتری

اینو از توی یکی از پستها پیدا کردم یکی از دوستان گذاشته بود
    مدارک برای ویزای دکتری با بورس:

1- نامه پذیرش ( که مبلغ پرداختی قید شده باشه + وضعیت اقامت اشاره شده باشه )

2- اگه به وضعیت اقامت اشاره ای نشده رزرو یک هفته ای هتل
    3-رزرو بلیط
    4- فرم ویزای D
    5- مدرک زبان انگلیسی ( که به نظر ضزوری نمی آد و حتی MCHE رو هم قبول کردن )
    6-ترجمه مدرک کارشناسی ارشد

Junior Member

سلام

کسی می دونه آیا سفارت برای مدارک تحصیلی فقط مدرک کارشناسی ارشد رو می خواد ؟
    آصل و ترجمه هر ردو؟
    و آیا این ترجمه حتما باید ایتالیایی باشه یا انگلیسی رو هم قبوله می کنه ؟

ممنون

مدرک تحصیلی باید هم لیسانس باشه و هم فوق به همراه ریز نمرات. هر دو رو میخان چون توی سفارت تایید میکنن که اونو میارید ایتالیا و به دانشگاه میدید.
    یادم نیست که اصل مدرکو رو هم میخاستن یا نه؟
    ترجمه به ایتالیایی باشه.

سلام
    چند تا سوال؟ من پذیرش از دانشگاه تورین گرفتم و قرار بوده که من Ielts بدهم ولی این موضوع حل نشده، چون توی اصفهان و شیراز دیگر نمی گیرن و من هم باید الان اقدام به دریافت ویزا بکنم ولی هیچ مدرک زبانی ندارم.
    مدارک پذیرش من آمده. کسی می دونه که حتما برای سفارت باید مدرک زبان نشان دهم یا نه؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط rasepideh نمایش پست ها
    سلام
    چند تا سوال؟ من پذیرش از دانشگاه تورین گرفتم و قرار بوده که من Ielts بدهم ولی این موضوع حل نشده، چون توی اصفهان و شیراز دیگر نمی گیرن و من هم باید الان اقدام به دریافت ویزا بکنم ولی هیچ مدرک زبانی ندارم.
    مدارک پذیرش من آمده. کسی می دونه که حتما برای سفارت باید مدرک زبان نشان دهم یا نه؟
    با تشکر
    سلام
    برای تشکیل پرونده و درخواست ویزا، باید مدرک آیلتس حداقل 6 داشته باشی. البته برای دانشگاه انگلیسی زبان که تورین جزوشون هست
    الان برای آیلتس خیلی ها میرن ارمنستان!!! اگر شهر دیگه ای غیر از اصفهان و شیراز می تونی اقدام کنی سریعتر ثبت نام کن وگرنه همینم از دست میدی و باید 2 3میلیون تومن هزینه کنی بری خارج از ایران بگیری!

Junior Member

سلام سفارت ایتالیا سر مدرک زبان برای دکترا چقدر حساسه؟

سلام به همگی،
    من از مرکز فیزیک نظری عبدالاسلام یا همون ICTP دعوت نامه برای شرکت همایش و کارگاه گرفتم. تاریخ برگزاری 6 اگوست هست. با توجه به مشکل نظام وظیفه هنوز پاسپوزت ندارم در ضمن همراه همسرم میخوام بررم.
    کسی میتونه اطلاعاتی در این زمینه در اختبار من بذاره؟ مثلا از کجا باید نوبت سفارت بگیرم (مشهدم و امدن سخته). آیا الان دیگه دیر نشده بررای درخواست دادن؟ ویزای همسرم به چه نوعی میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2002 نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    من از مرکز فیزیک نظری عبدالاسلام یا همون ICTP دعوت نامه برای شرکت همایش و کارگاه گرفتم. تاریخ برگزاری 6 اگوست هست. با توجه به مشکل نظام وظیفه هنوز پاسپوزت ندارم در ضمن همراه همسرم میخوام بررم.
    کسی میتونه اطلاعاتی در این زمینه در اختبار من بذاره؟ مثلا از کجا باید نوبت سفارت بگیرم (مشهدم و امدن سخته). آیا الان دیگه دیر نشده بررای درخواست دادن؟ ویزای همسرم به چه نوعی میشه؟
    سلام
    خوب مسلما اول باید پاسپورت بگیرید! چون بدون پاسپورت نه وقت میدن نه تشکیل پرونده. ولی دیر نشده تا 3 هفته قبل سفر هم می تونید برای گرفتن ویزا اقدام کنید (چون تقریبا دو هفته طول میکشه تا ویزا صادر بشه). شما باید برای ویزای مربوط به شرکت در کنفرانس و همایش درخواست بدید و به احتمال زیاد همسرتون باید برای ویزای توریستی اقدام کنه ( ولی همسرتونو مطمئن نیستم.)
    در مورد وقت گرفتن قبلا آنلاین بود ولی مثل اینکه کلا این سیستم وقت دهی رو کنسل کردن و باید حضوری برید سفارت و وقت قبلی نمی خواد. در کل وقت بذارید و بیاید تهران خودتون پیگیری کنید ضرر نداره. در ضمن مدارک لازم برای درخواست ویزا رو می تونید از سایت سفارت دانلود کنید.

Junior Member

کسی می دونه با اسکن نامه ادمیشن برای ویزا اقدام کرد؟

صفحه 1 از 32 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)