صفحه 13 از 32 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 317

موضوع: ویزای تحصیلی دانشجویان دوره دکتری

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی دانشجویان دوره دکتری

سلام بر همه

کسی از مدارک مورد نیاز برای ویزای فرصت مطالعاتی 6 ماهه خبر داره؟ ویزاش دانشجوییه یا توریستی؟

ممنون

Junior Member

ببخشین سوال بالا رو اشتباه اینجا زدم اما اگه کسی میدونست بهم جواب بده!!
    سوال این بخش: ویزای ایتالیا برا دانشجوهایی که پذیرش دکترا گرفتن چه مدته میاد؟؟ برا رشته ای مختلف فرق داره؟؟ برا الکترونیک چه مدته معمولا میاد؟؟ و هزینه اش چقدره؟؟ و شامل چیا میشه یعنی بیمه و اینا هم باید بگیرم از ایران یا از ایتالیا؟؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mnfk نمایش پست ها
    ببخشین سوال بالا رو اشتباه اینجا زدم اما اگه کسی میدونست بهم جواب بده!!
    سوال این بخش: ویزای ایتالیا برا دانشجوهایی که پذیرش دکترا گرفتن چه مدته میاد؟؟ برا رشته ای مختلف فرق داره؟؟ برا الکترونیک چه مدته معمولا میاد؟؟ و هزینه اش چقدره؟؟ و شامل چیا میشه یعنی بیمه و اینا هم باید بگیرم از ایران یا از ایتالیا؟؟
    مرسی
    پاسخ همه سوال هاتون رو می تونین توی فروم پیدا کنین، یه کم بگردین، ویزا معمولاً 3 هفته ای میاد به رشته و نوع ویزا هم ربطی نداره. گرفتن ویزا براتون هزینه ای نداره، اگه بورس گرفته باشید معمولاً دانشگاه باید یه نامه بده که تکلیف بیمه تون مشخص هستش ولی در غیر اینصورت خودتون برای بیمه مسافرتی می بایست اقدام کنین.

سلام
    من برای دکتری پذیرش گرفتم. همه مدارکم کامله اما فقط همین مدرک اصل کارشناسی ارشد رو ندارم. آیا میشه با مدرک موقت بهم ویزا بدن؟ آخه به اندازه کافی وقت از دست دادم و گرفتن مدرک اصل هم خیلی زمان بر هستش. الانم از دانشگاه دارن بهم پیام میدن که بیا. هیچ راهی برام وجود نداره؟؟؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadcivil6 نمایش پست ها
    سلام
    من برای دکتری پذیرش گرفتم. همه مدارکم کامله اما فقط همین مدرک اصل کارشناسی ارشد رو ندارم. آیا میشه با مدرک موقت بهم ویزا بدن؟ آخه به اندازه کافی وقت از دست دادم و گرفتن مدرک اصل هم خیلی زمان بر هستش. الانم از دانشگاه دارن بهم پیام میدن که بیا. هیچ راهی برام وجود نداره؟؟؟
    با تشکر
    سلام دوست من

بر اساس تجربه ی خودم با این قضیه سفارت به هیچ عنوان کوتاه نمیاد . اگر دانشگاه سراسری باشید معمولا کمتر از یک هفته مدرکو میدن بهتون . بهتر وققتون رو تلف نکنید و برید دنبال مدرکتون .

موفق و پیروز باشید
    If God is on our side
    ?Who can be against us

سلام

بله به هیچ وجه سفارت با این موضوع کنار نمی آید. منم گفته ی کاریر بالا را تایید می کنم.
    موفق باشید

سلام دوباره و ممنون از راهنماییتون
    میشه یه مقدار راجع به گواهی سلامت (یا بیمه سلامت؟) توضیح بدید؟ این گواهی رو از کجا چجوری باید تهیه کنم؟ اصلا سفارت این گواهی رو میخواد هنوز؟
    با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadcivil6 نمایش پست ها
    سلام دوباره و ممنون از راهنماییتون
    میشه یه مقدار راجع به گواهی سلامت (یا بیمه سلامت؟) توضیح بدید؟ این گواهی رو از کجا چجوری باید تهیه کنم؟ اصلا سفارت این گواهی رو میخواد هنوز؟
    با تشکر
    درود
    شما فقط نیاز به بیمه داری که میتونی بخش مدارک مورد نیاز سفارت اطلاعات لازم رو کسب کنی.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD International Law & European Law - Università degli studi di Firenze

سلام دوستان
    بنده به دلایلی میخوام از مسکو اقدام کنم واسه ویزای تحصیلی دکتری ایتالیا و در مسکو هم دانشجو هستم.
    به نظرتون مشکلی نخواهد بود؟! و آیا سختگیری در سایر کشورهابه اندازه ایران هست برای مدارک و تضمین مالی یا خیر؟
    ضمن اینکه من یکبار در سفارت ایتالیا در تهران به دلیل ناقص بودن مدارک ریجکت شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan amiri نمایش پست ها
    سلام بر همه

کسی از مدارک مورد نیاز برای ویزای فرصت مطالعاتی 6 ماهه خبر داره؟ ویزاش دانشجوییه یا توریستی؟

ممنون
    سلام
    از اونجا که مطلب در مورد فرصت مطالعاتی ایتالیا کم هستش و تاپیک اون حذف شده، خواستم یه راهنمایی به دوستان در این مورد داشته باشم. چند نکته برای ویزای فرصت مطالعاتی تو ایتالیا میگم.
    1- گرفتن وقت برای خود شخص لازم نیست (البته اگر همراه داشته باشید بایستی وقت رزرو کرده باشید)
    2- هزینه ویزا برای شخص اصلی لازم نیست و برای سایر اعضا 60 یورو و برای بچه ها هم مجانی هست (داشتن یورو الزامیست)
    3- فرم مربوط به شما متفاوت با فرم موجود روی سایت هست که بایستی از درب ورودی بگیرید (برای سایرین هم پر کردن فرم الزامیست حتی بچه ها)
    4- بردن بچه لزومی ندارد
    5- انگشت نگاری فقط از همراه انجام میشه
    6- داشتن ترجمه شناسنامه ها الزامیست و نیازی به تایید دادگستری یا وزارت خارجه ندارد
    7- دو قطعه عکس
    8- کپی کارت دانشجویی
    9-دعوتنامه و نامه مربوط به هتل یا accommodation letter
    10-رزرو بلیط برای هر فرد جداگانه و تاریخ اون برای همراهتون نبایستی بیشتز از 3 ماه باشه
    11-بیمه نامه مسافرتی که میتونید از بانک سامان که نزدیک اونجاست تهیه کنید
    آدرس کنسولگری: خ. آفریقا، بالاتر از میرداماد، خ فرزان شرقی، جنب پارک صبا، پ 15
    امیدوارم به درد دوستان بخورد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)