صفحه 25 از 32 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 317

موضوع: ویزای تحصیلی دانشجویان دوره دکتری

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی دانشجویان دوره دکتری

سلام دوستان. چرا قسمت reservation در سایت سفارت برای ویزای دانشجویی بسته شده؟ چطوری وقت بگیریم؟

Junior Member

سلام به همه.
    من میخوام واسه دکترا بورس شم ایتالیا اگه خدا قبول کنه.ولی هنور عملا هیچ کاری نکردم.حالا موضوع اینه که میخوام بدونم با این وقت دهی سفارت که معلوم نیس کی باشه.کسی میدونه الان وقتا چه جوریه؟مثلا واسه چند ماه ذیگس یا چند هفته ای وقت میدن.میخوام بدونم اگه کار به ماه میکشه اول وقت بگیرم بعد برم دنبال مدارک و آیلتس و اینا.میشه راهنمایی کنید.ممنون

Junior Member

سلام میشه بپرسم شما کی وقت گرفتی که یه هفته دیگه نوبتتون میشه؟

Junior Member

سلام دوستانی که به تازگی سفارت رفتن لطفا تجربیاشون رو در اختیار بقیه قرار بدن و وقت رو بگن چطور گرفتن؟ چقدر زودتر برای گرفتن وقت اقدام کردن؟ و اینکه قبل از روزی که مصاحبه داشتن رفتن مدارک رو تحویل دادن یا همان روز؟

سلام
    دوستان، دانشگاههای ایتالیا برای دکتری تازه الان باز هستن و مثلا تا 20 جوئن ددلاین دارن، اینا بیان و اخرای جولای اوایل آپوست نتایج ما رو بگن، ما کی ویزا میتونیم بگیریم؟
    دیر نمیشه؟
    چون بایستی مدارک رو هم ترجمه کنیم، و تا ادم پذیرش نگرفته نمیتونه مدارکو بده بابت ترجمه!

Junior Member

سلام دوستان
    یک سوال داشتم. ممنون میشم کسی پاسخ بدهد.
    من برای دوره دکترا دانشگاه Padova ایتالیا اپلای کردم. نتیجه قبولی من تا یک ماه دیگر مشخص میشود و شروع دوره دکترا ۴ ماه دیگر می باشد.
    من سال گذشته ارشدم تموم شده اما متاسفانه به دلیل مشخص نشدن وضعیت سربازی هنوز دانشگاه گواهی موقت من را صادر نکرده. دانشگاه درصورتی گواهی موقت من را صادر می کند تا به آنها برگه سبز خدمت را اراعه بدهم. دانشگاه می گوید بعد از اراعه برگه سبز بن ۴ تا ۶ هفته طول می کشد تا گواهی موقت من صادر شود و تقریبا همین زمان طول می کشد تا دانشنامه اصلی من صادر شود. در حال حاضر من هنوز ۳ ماه دیگر معافیت تحصیلی دارم اما با توجه به اینکه برای سفارت باید دانشنامه اصلی را اراعه داد، بهتر نیست سریعا برای سربازی اقدام کنم تا بتوانم از زمان استفاده کنم و دانشگاه گواهی موقت من و بعد از آن دانشنامه اصلی را صادر کند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hrahmati نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال داشتم. ممنون میشم کسی پاسخ بدهد.
    من برای دوره دکترا دانشگاه Padova ایتالیا اپلای کردم. نتیجه قبولی من تا یک ماه دیگر مشخص میشود و شروع دوره دکترا ۴ ماه دیگر می باشد.
    من سال گذشته ارشدم تموم شده اما متاسفانه به دلیل مشخص نشدن وضعیت سربازی هنوز دانشگاه گواهی موقت من را صادر نکرده. دانشگاه درصورتی گواهی موقت من را صادر می کند تا به آنها برگه سبز خدمت را اراعه بدهم. دانشگاه می گوید بعد از اراعه برگه سبز بن ۴ تا ۶ هفته طول می کشد تا گواهی موقت من صادر شود و تقریبا همین زمان طول می کشد تا دانشنامه اصلی من صادر شود. در حال حاضر من هنوز ۳ ماه دیگر معافیت تحصیلی دارم اما با توجه به اینکه برای سفارت باید دانشنامه اصلی را اراعه داد، بهتر نیست سریعا برای سربازی اقدام کنم تا بتوانم از زمان استفاده کنم و دانشگاه گواهی موقت من و بعد از آن دانشنامه اصلی را صادر کند؟
    دورود بر شما
    شما برای سربازی اقدام کنی برگه سبز بیاد که باید بری سربازی، از طرفی شما وقتی مشمولی آزاد کردن مدرک فقط با پرداخت هزینه امکانپذیره و ربطی به نظام وظیفه نداره.شما باید با پرداخت هزینه مدرکتون رو آزاد کنید

Junior Member

ممنونم از پاسختان.
    من شبانه بوده ام مشکل آزاد سازی مدرک ندارم. مشکل اینجا است دانشنامه من هنوز صادر نشده است. دانشگاه می گوید تا زمانی که برگه سبز را به آنها نشان ندهم، کارهای صدور دانشنامه را انجام نمی دهند. به همین دلیل شاید بهتر باشد برای سربازی اقدام کنم تا در این مدت دانشنامه من صادر شود و آن را ترجمه کنم. اگر بتوانم پذیرش بگیرم، سربازی لغو می شود و اگر نتوانستم که می روم سربازی.

سلام به همه دوستان و ادمین عزیز،

میخواستم بدونم برای درخواست ویزا دانشجویی برای دکتری آیا باید باز هم به صورت آنلاین و از سایت وقت دانشجویی بگیریم؟
    چون تو خود سایت سفارت اول نوشته که همه متقاضیان تحصیل باید از سایت وقت دانشجویی بگیرن، بعد پایین تر گفته که متقاضیان کارشناسی و ارشد باید تا قبل ۲۴ جولای تشکیل پرونده بدن. خوب با این اوصاف یعنی دکتری ددلاین نداره برای تحویل مدارک؟
    من شنیدم که ددلاین شامل حال متقاضیان دکتری نمیشه. حالا که آخرین تایمی که میشه آنلاین رزرو کرد ۲۴ جولای هست، من اگه بخوام مثلا آخر جولای مدارک تحویل بدم باید چه جوری وقت بگیرم پس؟ چون تا ۲۴ ام مدارکم آماده نمیشه.
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید که ببینم روند درخواست ویزا برای دکتری چیه؟

سلام دوستان
    من یکی از دانشگاه های ایتالیا بورسیه قبول شدم ولی بورسیه از ژانویه 2019 به من تعلق میگیره ، به همین دلیل دانشگاه از من همچین مدرکی می خواهند declaration of acceptance of the form of financial support allocated ، میخواستم بدونم به جای این مدرک میتونم پرینت گردش سه ماهه حساب خودم رو نشون بدهم یا نه حتما فرم ساپورت مالی باید باشه؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)