صفحه 6 از 32 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 317

موضوع: ویزای تحصیلی دانشجویان دوره دکتری

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی دانشجویان دوره دکتری

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    آیا وقتی برای ویزای دانشجویی اقدام می کنید سفارت پاپسورت را همراه با سایر مدارک پیش خودش نگه می داره؟
    بله دوست عزیز تا زمانیکه ویزاتون صادر بشه بعدش بهتون میده البته اگه به پاسپورت نیاز داشته باشین میتونین بگیرین تا یک هفته قبل از صدور ویزا بدین تحویل دوباره

نیاز فوری به راهنمایی
    دوستان عزیز سلام
    من برای مصاحبه دکترا که یک ماه دیگه در ایتالیا برگزار میشه باید بهاین کشور سفر کنم.
    با توجه به زمان محدود پیش رو من چگونه می توانم درخواست ویزای مصاحبهکنم و آماده شدن این ویزا چقدر طول می کشد؟ آیا دانشگاه برای مصاحبه اسمی به سفارتاعلام می کنه؟
    ممنون میشم اگر کسی من رو میتونه

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط A_shirvani نمایش پست ها
    نیاز فوری به راهنمایی
    دوستان عزیز سلام
    من برای مصاحبه دکترا که یک ماه دیگه در ایتالیا برگزار میشه باید بهاین کشور سفر کنم.
    با توجه به زمان محدود پیش رو من چگونه می توانم درخواست ویزای مصاحبهکنم و آماده شدن این ویزا چقدر طول می کشد؟ آیا دانشگاه برای مصاحبه اسمی به سفارتاعلام می کنه؟
    ممنون میشم اگر کسی من رو میتونه
    سلام
    شما در گام اول از دانشگاه بخواید به شما نامه ای بده مبنی بر دعوت به مصاحبه و ضرورت حضور شما در زمان مصاحبه در دانشگاه مقصد
    امیدوارم ارایه این نامه به سفارت بتونه مراحل اداری درخواست ویزای شما رو تسریع کنه, با این حال این واقعیت رو هم مدنظر داشته باشید که مسوولین سفارت خودشون رو ملزم به صدور ویزا در زمان مقتضی برای رسیدن شما به مصاحبه (و نه شروع تحصیل) نمی دونن
    موفق باشید
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Junior Member

با سلام
    من می خواستم برای سال آینده تو دانشگاه پلی تکنیک میلان تو مقطع دکتری برای رشته هوافضا اپلای کنم
    شنیدم که اگر تو رشته هوافضا اپلای کنم بهم ویزا نمیدن ولی باید برای مکانیک اپلای کنم و بعداً که ویزا گرفتم تغییر بدم
    آیا این مطلب درست هستش یا نه؟
    ممنون از راهنمایتون

سلام دوستان نمیدونم جای مناسبی برای مطرح کردن هست یانه. مدیران ببخشند آیا سابقه کار در ارگان های نظامی (وزارت دفاع) باعث رد شدن درخواست ویزا برای مقطع دکتری میشه؟ اگر جواب مثبته، چه راه حلی رو پیشنهاد میکنید؟

Junior Member

اولین قدم برا ویزای دکتری چیه؟ گرفتن وقت از سفارت یا منتظر نامه پذیرش دانشگاه شدن؟ من الان بهم گفتن قبولی با بورس ولی نتایج رسمی 10 روز دیگه میاد. چیکار کنم؟

Junior Member

با سلام،
    شما میتوانید روزهای سه شنبه از 9 صبح الی 12 بدون وقت قبلی جهت تشکیل پرونده دانشجویی به کنسولگری مراجعه کنید. مدارک لازم برای تشکیل پرونده و ویزا نیز از طریق لینک زیر قابل مطالعه می باشد:
    http://www.tkdanesh.com/PageView.aspx?id=24

نقل قول نوشته اصلی توسط nowire نمایش پست ها
    اولین قدم برا ویزای دکتری چیه؟ گرفتن وقت از سفارت یا منتظر نامه پذیرش دانشگاه شدن؟ من الان بهم گفتن قبولی با بورس ولی نتایج رسمی 10 روز دیگه میاد. چیکار کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tkdanesh نمایش پست ها
    با سلام،
    شما میتوانید روزهای سه شنبه از 9 صبح الی 12 بدون وقت قبلی جهت تشکیل پرونده دانشجویی به کنسولگری مراجعه کنید. مدارک لازم برای تشکیل پرونده و ویزا نیز از طریق لینک زیر قابل مطالعه می باشد:
    http://www.tkdanesh.com/PageView.aspx?id=24
    خیلی ممنون از راهنماییتون. پس باید اول منتظر نامه پذیرش بشم چون هنوز بهم ندادن فقط از طریق ایمیل غیر رسمی گفتن که قبولم. شما در مورد ویزای برای همسر هم اطلاع دارید چه کاری در سفارت باید انجام داد؟ کی تشکیل پرونده داد و غیره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Karlsruhe institute of tech

با سلام خدمت دوستان، من پذیرش با فاند گرفتم و دانشگاه از من مدرک Dichiarazione Di Valore فقط برای مدرک ارشد خواسته، به نظر شما آیا من بعدا برای اخذ ویزا نیازی به ترجمه مدرک لیسانس یا دیپلم هم دارم؟ چون بعضی از سایتهای متفرقه گفتند که سفارت برای صدور ویزا، ترجمه مدرک دیپلم رو هم می خواد! همچنین ترجمه شناسنامه هم برای صدور ویزا ضروریه؟ ممنون می شم پاسخم رو بدید. .
    با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bop نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان، من پذیرش با فاند گرفتم و دانشگاه از من مدرک Dichiarazione Di Valore فقط برای مدرک ارشد خواسته، به نظر شما آیا من بعدا برای اخذ ویزا نیازی به ترجمه مدرک لیسانس یا دیپلم هم دارم؟ چون بعضی از سایتهای متفرقه گفتند که سفارت برای صدور ویزا، ترجمه مدرک دیپلم رو هم می خواد! همچنین ترجمه شناسنامه هم برای صدور ویزا ضروریه؟ ممنون می شم پاسخم رو بدید. .
    با سپاس
    سلام
    Dichiarazione Di Valore همون declaration of worth هست. فکر می کنم سفارت همزمان با تایید مدارک این رو میده. البته من هم هنوز نگرفتم. در مورد دیپلم و پیش دانشگاهی هم tkdanesh اینجوی میگه که ترجمه ایتالیایی را سفارت می خواد (حتی برا دکتری). من که هنوز سفارت نرفتم منتظرم نامه ادمیشن بیاد، از دانشگاه گفتن آدرس و تلفن سفارت رو بدم تا هم برا خودم بفرستند هم برا اونها. شما اگر سفارت رفتید و اطلاعاتی پیدا کردید لطفا من هم مطلع کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)