صفحه 8 از 32 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 317

موضوع: ویزای تحصیلی دانشجویان دوره دکتری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مصالب مربوط به ویزای دانشجویان دکتری

سلام دوستان میشه لطفا راهنمایی کنین که تو دعدتنامم بحث ساپورت مالی و محل زندگیمو چجوری بنویسم که سفارت به این دو تا حداقل گیر نده. میدونین که دکتری ۴ سال طول میکشه. اسکولارشیپ من واسه ۲.۵ سال حمایته ۵۵۰ یوروییه. واسه جا هم میخوام یه share flat بگیرم. استادم کفته که متن دعوتنامه رو خودم بنویسم.
    میشه لطفا راهنمایی کنین؟ به خصوص در مورد نوشتن حمایت مالی و مکان زندگی.

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مصالب مربوط به ویزای دانشجویان دکتری

نقل قول نوشته اصلی توسط MehdiMSH نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه لطفا راهنمایی کنین که تو دعدتنامم بحث ساپورت مالی و محل زندگیمو چجوری بنویسم که سفارت به این دو تا حداقل گیر نده. میدونین که دکتری ۴ سال طول میکشه. اسکولارشیپ من واسه ۲.۵ سال حمایته ۵۵۰ یوروییه. واسه جا هم میخوام یه share flat بگیرم. استادم کفته که متن دعوتنامه رو خودم بنویسم.
    میشه لطفا راهنمایی کنین؟ به خصوص در مورد نوشتن حمایت مالی و مکان زندگی.

با تشکر
    برای من فقط نوشتن سالی این مقدار بورس میگیره و آدرس محل خابگاه را هم جهت اسکان نوشته بودن. کسی هم گیر نداد.

Junior Member Saman_60 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی دانشجویان دوره دکتری

نقل قول نوشته اصلی توسط tkdanesh نمایش پست ها
    بله مورد نیازه. اما حتما لزومی نداره که 6 آیلتس آکادمیک باشه. بسیاری از دوستان با نمره 5.5 و حتی 5 overall دادند و برای 9 ژانویه هم تاریخ دریافت ویزاشونه.
    سلام.
    اگه مدرک زبان انگلیسی نداشته باشیم و مدرک زبان ایتالیایی ( همین مدرکی که مدرسه ایتالیایی به بچه های استرنی می ده ) داشته باشیم هم سفارت قبول می کنه؟ یا اینکه خدای نکرده در صورت داشتن بورسیه و پذیرش، باز به خاطر مدرک زبان انگلیسی ممکنه ویزا ندن؟
    ممنون می شم سریع جواب بدین تا زودتر یه فکری به حال خودم بکنم.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام
    بچه ها با دعوت نامه از طرف یه استاد و بدون پذیرش از دانشگاه میشه برای دو سه ماه رفت ایتالیا؟
    تایپ ویزاش چی میشه؟

سلام دوستان. کسی که پذیرش با بورس گرفته برای دکترا باید اسم بنویسه وقت بگیره اول؟

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian82_raf نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی که پذیرش با بورس گرفته برای دکترا باید اسم بنویسه وقت بگیره اول؟
    دوست عزیز منظورتون رو درست متوجه نشدم ولی سفارت ایتالیا وقت گرفتن نداره باید برین اقدام به تشکیل پرونده کنین اگه پذیرشتون اومده باشه
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    دوست عزیز منظورتون رو درست متوجه نشدم ولی سفارت ایتالیا وقت گرفتن نداره باید برین اقدام به تشکیل پرونده کنین اگه پذیرشتون اومده باشه
    منظورم این بود که اولین اقدام برای گرفتن ویزا در صورتی که بورس گرفته باشیم و نامه پذیرش هم اومد باشه برای دکترا چیه؟

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

منظورم این بود که اولین اقدام برای گرفتن ویزا در صورتی که بورس گرفته باشیم و نامه پذیرش هم اومد باشه برای دکترا چیه؟
    شما باید یه روز سه شنبه پاشین برین سفارت و بپرسین که چه زمانی باید تشکیل پرونده بدین فکر میکنم پذیرش شما برای مارچ باشه که اصولا ژانویه ثبت نام شروع میشه حالا شما خودت یه سر بری بهت میگن که چیکار باید بکنی در ضمن زودتر برین بهتره چون از 17 آگوست ویزای کارشناسی ارشد ها رو میدن بعید میدونم بتونین داخل برین!
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

تو فرم پذیرش شروع درس رو زده 1 اکتبر. آخه من شنیده بودم باید شب قبل بریم اسم بنویسیم که بریم تو. می خواستم ببینم همینطوره یا همینطوری مدارکو ببریم راه میدن بریم تو.

Moderator

تو فرم پذیرش شروع درس رو زده 1 اکتبر. آخه من شنیده بودم باید شب قبل بریم اسم بنویسیم که بریم تو. می خواستم ببینم همینطوره یا همینطوری مدارکو ببریم راه میدن بریم تو.
    نه لازم نیست الان خلوته شما همین 3شنبه یا هفته بعد 3شنبه مدارک رو کامل کنید و تشریف ببرید سفارت.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)