صفحه 9 از 32 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 317

موضوع: ویزای تحصیلی دانشجویان دوره دکتری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران - بوعلي سينا

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی دانشجویان دوره دکتری

سلام دوستان

شرمنده میشه راهنمایی کنید اینکه کل پروسه ویزا گرفتن چقدر طول میکشه؟ چون من 11 مرداد میام ایران 3 هفته و بعدش دوباره باید برگردم سنگاپور. با این وضعیت من ایران به کارای ویزا میرسم یا نه؟ من چون امروز تازه اکسپت گرفتم، زیاد در جریان نیستم. یکی از مشکلاتم اینکه اگه سفارت pass رو نگه داره، من چطور برگردم؟!! و اینکه فروم دیگه خوندم که یه بحث بیمه 1 ساله گرفتن هم هست، آیا این واسه همه (phd) هم لازمه؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم.

سپاسگزار از راهنمایی دوستان

Junior Member

سلام
    من چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    1- ترجمه مدارک لیسانس و فوق لیسانس من به انگلیسی الان موجود هست، آیا حتماً باید به ایتالیایی هم ترجمه کنم؟ آیا برای مقطع دکتری ترجمه هر دو لازم هستش یا فقط فوق و ریز نمرات؟
    2- تاریخ اعتبار پاسپورت من ماه 2 سال 2015 هستش، بهتره برم یه پاسپورت جدید بگیرم یا با همین پاسپورت ویزا صادر میشه؟
    با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط saman2n نمایش پست ها
    سلام
    من چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    1- ترجمه مدارک لیسانس و فوق لیسانس من به انگلیسی الان موجود هست، آیا حتماً باید به ایتالیایی هم ترجمه کنم؟ آیا برای مقطع دکتری ترجمه هر دو لازم هستش یا فقط فوق و ریز نمرات؟
    2- تاریخ اعتبار پاسپورت من ماه 2 سال 2015 هستش، بهتره برم یه پاسپورت جدید بگیرم یا با همین پاسپورت ویزا صادر میشه؟
    با تشکر
    درود
    1-همه مدارک به زبان ایتالیایی لازمه ترجمه بشه.(از سفارت هم راجب دیپلم و پیش بپرسین که شاید بخوان)
    2-باید تعویض کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام دوستان
    من تازگی در یکی از دانشگاه های ایتالیا پذیرفته شدم. تاریخ شروع ترم 1 نوامبر (کمتر از 2 ماه دیگه) است. امروز رفتم یه سر سفارت زدم خیلی شلوغ و به هم ریخته بود. یه چند تا سوال دارم.
    اول اینکه در این زمان محدود من میتونم ویزا بگیرم و به کلاسام برسم؟
    دوم اینکه اگه بخواهم همسرمم رو به عنوان همراه ببرم امکانش هست؟
    سوم اینکه من گواهی موقت کارشناسی و ارشد دارم ولی اصل مدرک رو ندارم و باید حدودا 10 میلیون پول بدم و مدرک رو آزاد کنم (مثلا دانشگاه دولتی درس خوندم). آیا سفارت گواهی موقت رو قبول میکنه؟ راهی هست متقاعدشون کنم که اصل مدرک الان برای من کلی هزینه در بر داره ولی 6 ماه دیگه میتونم مجانی آزادش کنم؟
    چهارم اینکه من ترجمه تمام مدارک رو به انگلیسی دارم، ایا بازم لازمه به ایتالیا ترجمه کنم؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

ترجمه مدارک باید حتما ایتالیایی باشه. اگه مدارکتون کامل باشه از موقعی که مدارکو تحویل می دید 3 هفته طول میکشه تا ویزاتون بیاد. در مورد اینکه گواهی موقت رو قبول می کنن یا نه اطلاعی ندارم.

Junior Member

سلام
    کسی هست که از هند رفته باشه ایتالیا واسه دکتری. یعنی از هند اقدام کرده باشه واسه ویزا؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران - بوعلي سينا

سلام

از دوستانی که امسال واسه دکتری بورسیه گرفتن، میخواستم بدونم آیا دانشگاه نامه آفر با اسکلارشیپ رو واسه خودتونم فرستاده یا فقط به سفارت فرستادن؟

ممنون

پیش فرض پاسخ : مصالب مربوط به ویزای دانشجویان دکتری

سلام خانوم.
    من فوق رو مالزی بودم حالا بولونیا پذیرش گرفتم. واسه ویزا سفارت ایتالیا تو تهران گفته باید از سفارت ایتالیا تو مالزی مدرک فوقتو تایید کنی(Dichiarazione di valore). باز اونا گفتن ما تایید مدرک لیسانس و دبیرستانتو که سفارت ایتالیا تو ایران انجام داده می خواییم. حالا واسه تایید مدرک سفارتشون تو تهران یه روزه انجام میده اما سفارتشون تو کوالالامپور 21 روزه. خیلی پیچیده شده... من چیکار کنم؟

سلام به همگی دوستان
    من به تازگی پذیرش دکتری بلونیا رو گرفتم. سفارت بیمه مسافرتی یه ساله میخواد. کسی بیمه ای رو سراغ داره که بشه بعد از گرفتن ویزا پسش داد؟ لطفا راهنمایی کنید

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_zarif نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    من به تازگی پذیرش دکتری بلونیا رو گرفتم. سفارت بیمه مسافرتی یه ساله میخواد. کسی بیمه ای رو سراغ داره که بشه بعد از گرفتن ویزا پسش داد؟ لطفا راهنمایی کنید
    درود
    همه بیمه ها قابل بازگرداندن هستن به عنوان مثال بیمه سامان.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)